Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czarna istota ? o_O


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
105 odpowiedzi w tym temacie

#1

freestyle.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na początku chciałbym sie przywitac :> Witam Was ;)

Teraz do rzeczy ....

Jakiś tydzień temu (przed świętami) poszedłem razem z moją znajomą na spacer do parku i spowrotem. Doszliśmy już do parku , było zimno i ciemno(było to około godziny 17-18) , usiedliśmy na ławce i zaczelismy rozmawiać(sprawy osobise :P ), gadaliśmy tak jakieś 5-10 minut , gdy nagle zacząłem słyszeć jakby dziwne odgłosy(coś jak wiatr połaczony z czyimś głosem) natychmiast powiedziałem kumpeli , że słysze jakieś dziwne dzwięki i byłem przekonany , żę to moja wyobraznia gdy usłyszałem odpowiedz "Ty też ?!" powiedziałem coś w stylu" o fak" i zobaczyłem czarną istote jakieś 100m od nas, stała pomiędzy drzewami. Byłem przestraszony na max (tak jak i znajoma) , nagle moja kumpela zaczęła biec w strone ulicy, bloków, miałem juz biec za nią gdy zobaczyłem, że "to coś" zaczyna sie na nią patrzeć (jakby ja obserwowało) zdąrzyłem krzyknąć "uciekaj !! to coś Cie obserwuje" i nagle zobaczyłem, że "to coś" zaczyna jakby biec za nią(między krzakami), natychmiast zaczęła wrzeszczeć ze strachu , ale to cos było szybsze, już ją doganiało, gdy wkońu odsząsnałem sie i zacząłem biec za moją znajomą.to coś zmieniło "cel" i stanęło jakieś 20 m odemnie, byłem jakby sparalizowany (mogłem sie ruszać ale myślałem, żę to moze byc mój ostatni ruch...)zacząłem jakby wpatrywać sie w nią(w tym czasie mówiłem modlitwe do Anioła stróża) i nagle "to coś"zaczęło cofać sie w strone krzaków , zdąrzyłem tylko zobaczyć jakby czarny ogon? lub koniec płaszcza sam niewiem , było ciemno ....Potem wróciłem po koleżanke , która była juz "troche" dalej i powiedziałem, ze chyba "to coś" uciekło , a ona powiedziała "Nie chce już o tym rozmawiać , prosze ..."

Od tamtej nic podobnego sie nie dzieje , a ja wmawiam se , że to była wyobrażnia, ale odkąd znam te forum , chcę sie podzielić z Wami moim doświadczeniem. Jeśli macie pytania to piszcie , co nieco pamiętam z tego zdarzenia, a zwłaszcza ten strach , że można by narobić kilka razy :P


P.S Jeśli ktoś chce twierdzic, że to "bajka" to niestety mało wie, o dziwnych zjawiskach.
P.S-2 Jest tu podobny topic o "Czarnym gościu" i musze powiedzieć, że postać którą widziałem, napewno przypomina tamtą(cały ciemny, dość zwinny, dziwny)
  • 0

#2

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No to już mamy trzy osoby widzace to czarne cos, niezle jakas epidemia albo obcy rozpoczeli podboj ziemi. :)
Powiem ci że bardzo hollywodzko to wygladalo albo tak to opisales, jestes pewny ze to nie byl jakis człowiek majacy do twojej znajomej jakies "ale"? Gonił ja ale jak zobaczyl jak nadciagasz po prostu uciekl, no w koncu bylo ciemno i taka wersje tez trzeba zalozyc. Pogadaj z kolezanka mimo wszystko czy wczesniej nie miala może takich przygód?
Nie jestem specjalista w sprawach duchow itp, poczekamy i zobaczymy co napisza inni.
  • 0

#3

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Taaa, epidemia, nawet mi się dostaje, idąc dzisiaj ciemną droga obok stacji transformatorowej obróciłem się i jakbym widział kogoś czarnego na końcu tej drogi... he he, udziela mi się, jestem pewien, że to moje zwidy były. Fascynujące :) .
  • 0

#4

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Hmm ...
Ja mam taką wersję ...
To był normalny człowiek. Gdy zobaczył twoją koleżankę biegnącą i krzyczącą to pomyślał, że ty chciałeś zrobić jej coś złego. Ruszył za nią, bo chciał jej pomóc. Gdy się zatrzymałeś i patrzyliście na siebie to ten koleś zobaczył, że się boisz i sobie poszedł, bo wiedział, że nic jej nie zrobisz.

PS. Zaraz się odezwiesz, że to na pewno nie był człowiek i wysuniesz kontrargumenty, więc jeśli wiesz co to było to się nie pytaj ;)

Pozdro
  • 0

#5

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Lecz ty też tego nie wiesz, tylko stawiasz hipotezę, prawda ? :)
  • 0

#6

Mike.
  • Postów: 259
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Spokojnie to tylko Batman :rotfl:

A tak na poważnie - gratuluje wyobraźni autorowi posta. Po stylu, błędach i braku jakiejkolwiek logiki w poczynaniach "świadków" przypuszczam, że ten post to prowokacja albo kiepski żart. Określiłbym to krótko: za dużo filmów i Playstation...
  • 0

#7

Szefo.
  • Postów: 425
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

teraz każdy kto przeczyta ten topic będzie widział w ciemnościach czarne postaci :D
ciekawa historia ale jak było tego się nie dowiemy :]
wszystko to hipotezy:]
ja co prawda nie wierze w jakieś duchy czy coś takiego więc wg mnie to był człowiek ale to kolejna hipoteza;]
  • 0

#8

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja się budząc wczoraj w nocy widziałem czarne plamki przed oczami, ale to nie jest nic paranormalnego :D
  • 0

#9

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Może ktoś się odważy i podejdzie do "czarnej postaci"? ;)
A swoją drogą, to mogą być nawet duchy... nie będę snuł własnych teorii, póki sam tego czegoś nie zobaczę ;]
  • 0



#10

----.
  • Postów: 359
  • Tematów: 75
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

chupacabra :P
  • 0

#11

Galkas.
  • Postów: 69
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wy i te wasze Czarne postacie:)
Człowiek który siedzi długi czas w ciemności zaczyna mieć schizy:)
Drzewo może zacząć się wydawać ciemną postacią a na końcu cie gonić :)
Spokojnie z tymi zjawiskami paranormalnymi
  • 0

#12

Dedisz.
  • Postów: 130
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A jeśli on nie kłamie? Popatrzcie że są juz 3 osoby które to coś widziały i za każdym razem to coś je goni, (szybko). Ale jesli przeczytałes poprzednie 2 opowieści o tym i postanowiłeś dodać swoją smyśloną to się przyznaj od razu.

Jeśli to prawda to według mnie osoby te musi coś łaczyć, bo raczej te postacie nie wybierają swoich ofiar bez powodu.

Pozdrawiam.
  • 0

#13

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jakie ofiary ? O czym ty mówisz ? Nikomu się nic nie stało, więc nie ma mowy o żadnych ofiarach.
  • 0

#14

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ja nie mogę...errah, czy Ty nie rozumiesz wyrażenia 'upatrzyć/wybrać sobie ofiarę'?

akwizytor, sprzedawca na ulicy, naciągacz - każda z tych osób może wypowiedzieć te słowa i nie znaczy to że ma zamiar swojej ofierze robić krzywdę...

rozumiem że rozwijanie zdolności psychokinetycznych itp. jest dla Was ważne, ale logiczne myślenie też można rozwijać...
  • 0

#15

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ale twój przykładowy akwizytor podchodzi, rozmawia itd. Jest kontakt między atakującym, a ofiarą. Tu nie można o tym powiedzieć, że ktoś widział coś poruszającego to od razu nie znaczy, że jest tego ofiarą.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych