Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trójkąt Bermudzki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
302 odpowiedzi w tym temacie

#46

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

swietne rzeczy gadaja o nim na Discovery

"w wodzie znajduje sie gaz ktory w dosc duzym stezeniu moze zatopic statek"

:rotfl: :rotfl:

to co oni powiedza o znikajacych samolotach i o tym ze na dnie nie ma nic, zadnych wrakow
  • 0



#47 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Fakt gadaja bzdury ;-)

ale wiekszosci statkow naprawde moze Nie byc..a jesli tam uaktywnia sie tunel czasoprzestrzenny czy cos w tym rodzaju?
  • 0

#48 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Słyszałam kiedyś teorię o zatopionych tam podobno kryształach o ogromnej mocy, pochodzących z Atlantydy. Podobno Atlantydzi je tam umieścili. Kto wie, kto wie...
  • 0

#49 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

a wiesz ze to wcale nie glupie? podobne niektore krysztaly byly powodem kataklizmu w tamtym rejonie ;-)
  • 0

#50

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Słyszałam kiedyś teorię o zatopionych tam podobno kryształach o ogromnej mocy, pochodzących z Atlantydy. Podobno Atlantydzi je tam umieścili. Kto wie, kto wie...


Mowa o czakramach?? podobno są rozsiane po całej ziemi :)
  • 0

#51 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

nie wiem czy o to chodzi , wiem ze to byly jakies krysztaly o niesamowicie silnej mocy :smile:
  • 0

#52 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Słyszałam o krysztalach. O czakramach zresztą też. Prawdopodobnie jest to to samo.
  • 0

#53

waluta.
  • Postów: 437
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

w trójkcie bermudzkim ludzie przenoszą się do aghartii (agarti)
  • 0

#54

Frank Rijkard.
  • Postów: 81
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skoro to takie niebezpieczne to dlaczego ludzie tamtędy latają i pływają??Przecież każdej szanującej się firmie zależy na bezpieczeństwu pasażerów więc skoro ten trójkąt porywa ludzi i statki to nikt nie powinien tamtędy podróżować.Zaś żaden szanujący sie kapitan statku nie poleciał/popłynałby tam narażając na niebepieczeństwo siebie i swoj statek.A firmy ubezpieczeniowe zawierałyby klauzure ,,ubezpieczenie nie obejmuje zniknięia w trójkącie bermudzkim''
  • 0

#55

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Skoro to takie niebezpieczne to dlaczego ludzie tamtędy latają i pływają??Przecież każdej szanującej się firmie zależy na bezpieczeństwu pasażerów więc skoro ten trójkąt porywa ludzi i statki to nikt nie powinien tamtędy podróżować.Zaś żaden szanujący sie kapitan statku nie poleciał/popłynałby tam narażając na niebepieczeństwo siebie i swoj statek.A firmy ubezpieczeniowe zawierałyby klauzure ,,ubezpieczenie nie obejmuje zniknięia w trójkącie bermudzkim''

Zaznaczam, że trójkąt bermudzki to jest tylko pewna strefa... Nie oznacza to, że na całej szerokości w kółko dzieje się coś niewytłumaczalnego... A tym bardziej nie działo i nie dzieje się to codziennie....
  • 0

#56

Frank Rijkard.
  • Postów: 81
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W skrócie w ciągu jednego żywota bez przerwy podróżując ową strefą ma sie bardzo małę szanse na to że znikniemy w owym punkcie
  • 0

#57

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Frank Rijkard, o czym my tu rozmawiamy :lol :
  • 0

#58

Frank Rijkard.
  • Postów: 81
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No co sprawdzam chciałem sie wybrać ale teraz to widze że mam nikłe szanse na powodzenie
  • 0

#59

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No co sprawdzam chciałem sie wybrać ale teraz to widze że mam nikłe szanse na powodzenie

A na jakiej podstawie snujesz takie wnioski??
  • 0

#60

Arturus.
  • Postów: 207
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

smieszne ze te statki znikaja tak.. ale chyba to juz sie nie zdarza.. mkiedys czesto sie zdarzalo tera nie chya :P moze jest tak jak w Scooby-doo ze hologram porwywa statki i je pozniej przemaluja i zbijaja kase :rotfl:
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych