Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trójkąt Bermudzki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
302 odpowiedzi w tym temacie

#241

Geniusz.
  • Postów: 152
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Co prawda nie przeczytałem większości opinii w tym temacie, jednak przedstawię swoją opinię x]
Podobnie jak u Marcelo - trójkąt bermudzki był jednym z pierwszych zagadnień z działu "paranormalne", który poznałem. Może nie przeczytałem zbyt wiele na ten temat, jednak uważam że najprawdopodobniejsza teoria to zakrzywienie czasoprzestrzeni i wrota do innego wymiaru.

Dosyć ciekawy jest film "Trójkąt"/"The Triangle", który przedstawia teorię, że cały trójkąt bermudzki jest w rzeczywistości eksperymentem wojskowym. Lecz jest nie jest to żaden program dokumentalny ani wiarygodne źródło informacji, ale mimo to film bardzo ciekawy. Polecam ;)
  • 0

#242

zygix.
  • Postów: 671
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

,,The Triangle'' może się podobać.Aktorzy raczej znani:Sam Neill,Lou Diamond Phillips.Polecam również w szczególności jeśli ktoś kojarzy Catherine Bell ;)
  • 0

#243

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mnie też to bardzo ciekawi, i bardzo chciałbym polecieć do tego Trójkąta. Oczywiście nie ukrywam, że bym się bał :P Ale jeżeli moja śmierć miała by ocalić tysiące innych oraz rozwikłać zagadkę (jedną z największych zagadek świata) to poświęciłbym swoje życie. Ale szczerze mówiąc, jakby mi ktoś powiedział: "Wiemy, co się dzieje w tym Trójkącie. Powiedzieć Ci?" To nie wiem, czy bym chciał się dowiedzieć. To jest ekscytujące. Taka zagadka i niewiedza, tajemniczość. Kto wie, może kiedyś jak stanę przed Bogiem, to będę miał możliwość zadania tego pytania.
  • 0



#244

Globus.
  • Postów: 23
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hmm, jesli tam pod woda jest jakas piramida to ma to cos wspolnego ze starozytnoscia a Egipcjanie byli uczuleni na punkcie przenoszenia duszy zmarlego do innego wymiaru, mozna powiedziec nieba. Czyli byc moze to jest cos w rodzaju portalu do innego swiata, swiata w ktorym ludzie zyja w zgodzie. To tylko taka moja hipoteza:)
  • 0

#245

Quidam.
  • Postów: 515
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jeśli tam pod wodą jest koloseum, to mogli ich ściągnąć gladiatorzy w sieciach.
A jak pod wodą są Kielce, to pewno ich scyzoryki zestrzeliły.

Moge podać milion takich hipotez, ktoś ma czas i ochotę wysłuchać?
  • 0

#246 Gość_Swordsman

Gość_Swordsman.
  • Tematów: 0

Napisano

Widzieliście film Stephen King: Langoliery? Moim zdaniem kapitalnie pokazuje (przynajmniej w pierwszej części) jak może wyglądać "zachowanie" ludzi którzy przeżywają coś takiego jak nagłe zniknięcie innych ;)
  • 0

#247

Carlos19.
  • Postów: 33
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kiedyś słyszałem, że w trójkącie jest nie portal, a wir. Ściąga on statki i samoloty na dół, a tam, w wodzie ludzie mogą chodzic po dnie, problem w tym, że nigdy nie mogą się wydostac i czasem ciśnienie i inne zjawiska wyciskają statki i samoloty na powierzchnię.
  • 0

#248

Darken.
  • Postów: 261
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Kiedyś słyszałem, że w trójkącie jest nie portal, a wir. Ściąga on statki i samoloty na dół, a tam, w wodzie ludzie mogą chodzic po dnie, problem w tym, że nigdy nie mogą się wydostac i czasem ciśnienie i inne zjawiska wyciskają statki i samoloty na powierzchnię.



Nie no słyszałem wiele, ale gorszych bzdur chyba nie. Jak Ty sobie to wyobrażasz?! Jaki znowu wir? On miałby się formować na powierzchni czy gdzie? I jak ludzie mieliby tak oddychać? No chyba że ten "wir" ściąga i tlen. Jeżeli w coś takiego wierzysz to świadczy to o Twoim braku inteligencji.
  • 0

#249

KMS_Bismarck.
  • Postów: 41
  • Tematów: 2
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

moim zdaniem trójkąt bermudzki jest miejscem na ziemi gdzie moc grawitacji jest z pozoru normalna.
  • 0

#250

Nitrosword.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No zawsze taniej, bo bilet tylko w jedną stronę :D

Hah!A wiesz,że masz rację?:D
P.S to jest naprawdę interesujący i pasjonujący zarazem temat.
  • 0

#251

rolpiek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

niemniej jednak ekipa nurków odkryła rzekomo na dnie Trójkąta Bermudzkiego kryształową budowlę przypominającą Wielką Piramidę.

a coś wiecej ? albo odkryli albo nie ...

jeśli coś jest to powinny być fotki itp. itd.

więc raczej to mit

odnośnie trójkąta to zauwazcie że tam czasem giną ludzie a statki sobie pływają bez załogi ...

więc albo ludzie tam świrują i wyskakują w szale czy innym opętaniu za burte albo coś ich porywa

może tam robili ten eksperyment filadeflia (lub jego odmiane) i trwa on do dziś bo jest poza kontrolą ...
  • 0

#252

Tesseract.
  • Postów: 145
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

dla ciekawych tematu o trójkącie bermudzkim polecam część wykładu pana Wilcocka,zaczyna się około 3:20 miłego oglądania :)
  • 0

#253 Gość_Anka

Gość_Anka.
  • Tematów: 0

Napisano

Chyba każdy jest ciekaw tego, co dzieje się w tamtym miejscu. Nie zaprzeczę, że chciałabym tam polecieć, ale czy bałabym się? Wydaje mi się, że nie, pod warunkiem, że byłaby ze mną najważniejsza osoba w moim życiu, czyli mój partner. Bez niego szczerze mówiąc nie weszłabym na żaden statek, czy samolot. Ale nie o tym mowa. Wydaje mi się, że nie ma się czego bać. Czytałam na trojkatbermudzki.pl, że był tam Polak. Przepłynął cały obszar aż 50 razy. Dla mnie to trochę niewiarygodne, bo dlaczego akurat 50 razy, a nie np 49? Ale nie mnie to oceniać. Wracając do Polaka - przepłynął i jedyne, co go spotkało, to nagłe zaprzestanie działań maszyn oraz "świrowanie" kompasu. Polacy najwidoczniej mają w sobie to coś.. ;)

Pozdrawiam!
  • 0

#254

undertaker66666.
  • Postów: 57
  • Tematów: 0
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie to powinni tam wysłać jakieś kamery czy coś i zostawić i zobaczyć co się stanie. Wiem że zaraz ktoś wyskoczy z tym że by nie działały, ale one nie działają w czasie "tego czegoś" co wciąga statki samoloty a potem nie wiadomo.
  • 0

#255

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tam nic się nie dzieje. Większość tych wypadków miała miejsce poza obszarem tego trójkąta bermudzkiego.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych