Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co dalej?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#1

Zuzaa.
  • Postów: 21
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wczoraj w nocy (a wlaściwie dzisiaj, bo bylo to około 2.00) prawie zaznałam OOBE ;p
Napisze wszystko od początku :)
A więc zmeczona po szkole poszłam o godzinie 17 spać. Spałam jakieś 3 godzinki. Niestety mam tak, ze jeśli będe spała w dzien, to nie zasne w nocy. a więc około polozyłam sie spać. Oglądałam jeszcze TV do 2 i wtedy już zaczęłam być zmęczona. Zamknęłam oczy i zaczęłam myśleć o OOBE :P . No i nagle zaczeło mi sie lekko kręcić w glowie, jakieś obrazy mi przez glowe przechodziły, az w końcu pisk i pojawiło sie jasne światło. przestraszyłam się tych piskow i chciałam wstać. Co sie okazało? że dostałam paralizu. nie takiego jak zawsze dostawałam (lekkiego na jedną ręke ;d). dostałam go na cale ciało, nie mogłam sie ruszyć ;/ Pomyślałam, ze chybawchodze w OOBE, byłam ucieszona ;d ale potem sie przestraszyłam, bo bałam sie, że jak wejde w OOBE to już nie wyjde :P Więc jak najbardziej chciałam wyjść z tego stanu no i udalo się :)
tu pojawia sie pytanie ;p
Czy przy paraliżu miałabym sobie wyobrażać np. że wchodze po linie, czy czekać przyglądając sie obrazom ?
Dodam, ze ta metoda ze spaniem w dzień jest skuteczna, bo przydażyło mi sie to drugi raz już ;d
Z góry dzięki za odpowiedź :)

@down
hehe, no to spanko bylo jeszcze po sylwku ;DD
Moglby ktos odpowiedziec na moje pytanka? hehe :)
  • 0

#2

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No masz, jakis wysyp tematow o paralizu przysennym ostatnio. Widze ze nie tylko ja za mocno sobie poszalalem w sylwka :P
  • 0

#3

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Hehe, nie, wizualizacja by nie wystarczyła, najlepszym sposobem jest siedzenie w paraliżu i przebywanie w nim jak najwięcej czasu, umocni Cię to w jakiś sposób - będziesz łatwiej wchodzić w stan OOBE (wiem to z mojego doświadczenia). Ja od około miesiąca mam lekkie trudności, nie mogę zostać w stanie paraliżu, albo odrazu po 'piskach' dokonuję projekcji, albo też odrazu się budzę, ale w stan paraliżu mogę wchodzić i codziennie prawdopodobnie, od niedawna nie przeszkadza mi nawet lekki hałas i dyskomfort. Trening czyni mistrza!

Jakbyś dochodziła łatwiej w stan paraliżu to już niedługo byś doszła do OOBE. Ale jednak to nie było OOBE i go nie doświadczyłaś. Paraliż jest to stan pełnej świadomości podczas gdy własne ciało śpi.
  • 0



#4

Zuzaa.
  • Postów: 21
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tzn. jeszcze troche i miałabym OOBe tak? :P
A OOBE jest bezpieczne? nic mi sie nie stanie jak będe w tym stanie?
Bede mogła wrócić spowrotem do ciała bez problemu? :P
  • 0

#5

David.
  • Postów: 29
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oczywiście, że będziesz mogła wrócic kiedy będziesz chciała a jedyny problem jest taki, że wrócisz szybciej niż byś tego chciała :) (ale zakręciłem) Powodzenia.
  • 0

#6

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Hehe, jescze nigdy nie trafiłem na przeszkodę ponownego wejścia w ciało, jedynie na przeszkody wyjścia ;p OOBE jest całkowicie bezpieczne, całkowicie, istnieje 0.00000001 % że coś się stanie twojemu ciału fizycznemu lub astralnemu.
  • 0



#7

David.
  • Postów: 29
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

istnieje 0.00000001 % że coś się stanie twojemu ciału fizycznemu lub astralnemu.

Nie strasz jej :)
  • 0

#8

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Tak naprawdę to ją pocieszałem ;p bo szanse ze cos się stanie to ok. 5 %. xD
  • 0



#9

Zuzaa.
  • Postów: 21
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to ja nie chcee, bo jeszcze nie wejde spowrotem do ciala!! :o
  • 0

#10

Rabi.
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie da sie nie wejsc spowrotem.
  • 0

#11

michciu.
  • Postów: 350
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie da sie nie wejsc spowrotem.

sory ale jak patrze na coś takiego to mnie rzuca, co ty koleś gadasz, weź się zastanów :mlotek:
  • 0

#12

Rabi.
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Za szybko pisze i nie rozumiesz?? Nie ma czegos takiego jak utkniecie w astralu. Mozna miec lekkie problemy jak ktos jest poczatkujacy, ale to tylko tyle
  • 0

#13

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie da sie nie wejsc spowrotem.


Nie ma czegos takiego jak utkniecie w astralu.


Czy ja źle widzę, czy oba posty sobie zaprzeczają ? Hmm, w każdym razie ten pierwszy mnie zwalił z nóg, aż musiałem groundować :) .
  • 0

#14

Rabi.
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czytaj wolniej... moze w koncu zrozumiesz... 2 zaprzeczenia
  • 0

#15

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Podwójne zaprzeczenie jest to błąd gramatyczny...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych