Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFO - BUŁGARIA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1

bonifacy_krak.
  • Postów: 232
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Video Google - Filmik


Jak to nie jest prawdziwe to ja już odpadam, oby tylko nie kolejny fake bo jak dla mnie na prawdziwe wygląda. A nawet niezłej jakości.

Albo to:

Video 2

Myślicie że to jakaś stacja orbitalna nasza lub obcych??
  • 0

#2

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nom, pierwszy robi dosyc dobre wrazenie.
  • 0

#3

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Oba filmy były w UFO Conference 2005, ale mogę się mylić po takiej ilości filmów :) Ponoć są prawdziwe.
  • 0

#4 Gość_reneq16

Gość_reneq16.
  • Tematów: 0

Napisano

Robi całkiem niezłe wrażenie... Może to i mistyfikacja ale zrobiona z klasą :> Mam nadzieję, że kiedyś uda nam się nawiązać kontakt z jakimiś przybyszami :mrgreen: Ale cóż, wiele takich filmików krąży w sieci...
  • 0

#5

Luke.
  • Postów: 407
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Pierwszy film jest stuprocentowym oszustwem. Jak będę miał czas, to wyjaśnię dlaczego. ;)
A na tym drugim to wygląda jak jakieś kalesony. :P
  • 0

#6

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Małe sprostowanie z mojej strony... film Nr. 1 na pewno nie był prezentowany na Konferencji 2005 - takich fake'ów tam nie dają :P

Drugi nie wiem... bo coś mi przymula i ocenie go potem ;)
  • 0



#7

Heiser.
  • Postów: 260
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dokładnie, gdybym był sceptykiem, pierwszy film nie przekonałby mnie wogóle.
  • 0

#8

GrimlocK.
  • Postów: 27
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może jakies wyjaśnienia nt. pierwszego filmiku? Czemu uznajecie go za fake? :P
  • 0

#9

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dlatego mówiłem, że mogę się mylić :) Cóż może ten 1 film jest fałszywy bo wygląda zbyt dobrze? W każdym razie też jestem ciekaw wyjaśnień.
  • 0

#10

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Na tym drugim filmie są odrzutowe kalesony profesora Atomusa :D
  • 0

#11

snake131.
  • Postów: 162
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co do piwerszego niebyłbym taki pewny to raczej gdyby mial bardzo złą jakość wskazywało by na jego nieautentyczność nr 2 jest bradziej interesujący moim zdaniem możę być to jakis balon albo cuś tego rodzaju ale zauważyłem ze obraca sie stale w tę samą stronę i to jest podejżąne
  • 0

#12

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

niezłe ,niezłe to pierwsze :wow2: ,fajnie zmontowane .... :mrgreen: , a to drugie wygląda jak spadająca rura , albo jakiś ' kosmiczny ' śmieć :mlotek:
  • 0

#13

bonifacy_krak.
  • Postów: 232
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Eh ludzie wy to jesteście nieźle zmanipulowani. Np jakbym wam nakręcił filmik z ufo w idealnej jakości, pokazujący doskonale pojazd obcej cywilizacji, to od razu posypałyby się komentarze typu: fake, za dobra jakość, to nie może być prawdziwe, montowane komputerowo. A jakbym wam dał nie wyraźny filmik z jakąś czarną kropką pędzącą po niebie to od razu byłoby zainteresowanie, że to może jakiś orb? lub statek ufo. Ja nie mogę już wytrzymać ze zdziwienia. Czemu nie dopuścicie do siebie myśli, że jednak ktoś mógł sfotografować lub nakręcić jakiś prawdziwy pojazd, w dobrej jakości, a że wyglądał i poruszał się jak na filmach sc-fi to już inna sprawa. Ludzie obudzicie się wreście!!!
  • 0

#14

Luke.
  • Postów: 407
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dobra, a teraz powiem, a raczej pokażę, dlaczego uważam, że pierwszy filmik jest oszustwem. :)

Zakładam, że część z was nie zauważyła tego gołym okiem... Akcja dzieje się na niebie i szybko traci się punkty odniesienia, więc jest to zrozumiałe. :P Ale, jeśli się temu lepiej przyjrzeć (co widać na filmie), to ruch tego spodka jest nieadekwatny do ruchów kamery. Kamera pewnie (ha! na pewno!) była trzymana w ręku, a ręce się trzęsą. I można znaleźć kilka bardzo wyraźnych punktów, w których drgnięcie kamery jest rejestrowane na pojedynczych klatkach, zaś (pewnie przez przeoczenie autora tej mistyfikacji :D ) spodek nie zawsze się do nich odpowiednio zachowuje. Czasem porusza się razem z kamerą, tak jakby na chwilę "przykleił się" do obiektywu, po czym jakby "koryguje" swój lot, żeby mniej więcej się zgadzało. :lol

Ale ja dokonałem analizy "klatka po klatce" i już nie powinno być wątpliwości. :D To co widać na tym filmie, to czasem nie jest ruch, tylko jakieś chaotyczne drgania, przeskoki... Fizyczny obiekt nie powinien się tak zachowywać, więc sądzę... że ten film to oszustwo i koniec. O! 8)

Dołączona grafika

na drugi filmik też coś wymyślę... =D
  • 0

#15

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kamera pewnie (ha! na pewno!) była trzymana w ręku, a ręce się trzęsą. I można znaleźć kilka bardzo wyraźnych punktów, w których drgnięcie kamery jest rejestrowane na pojedynczych klatkach, zaś (pewnie przez przeoczenie autora tej mistyfikacji grin.gif) spodek nie zawsze się do nich odpowiednio zachowuje.


Bo ufo mialo zaawansowany optyczno-cyfrowo-przestrzenny system stabilizacji obrazu, ktory ocenial drgania kamery, i dostosowywal do nich polozenie spodka. Tak zeby bylo dokladniej widac, zeby sceptycy nie mowili ze niewyraznie... :mrgreen:
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych