Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komu wierzyć? Komu nie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#16

michciu.
  • Postów: 350
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja tak samo mam z tym strachem, najbardziej jak przeczytam jakiś temat o porwaniu przez ufo itp. ostatno się bałęm jak ktoś (niepamietam kto) napisał temat o czarnej postaci w nocy, normalnie nie mogłem potem zasnąć, ale powoli przestaję się bać, jak mówił ciemność, że to mija z czasem
  • 0

#17

Mystiqe.
  • Postów: 140
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mnie najbardziej przerazaja opowiesci o czyms, co nas atakuje w nocy, gdy spimy. Boje sie tego w zasadzie panicznie, dlaczego? Nie wiem sam... Opowiesci, w ktorych cos sie dzieje w lesie, na drodze itd. mnie nie ruszaja, nie raz sam wracalem noca lasem i nic. A gdy spimy, nie mamy mozliwosci sie bronic. To mnie najbardziej przeraza - ta bezradnosc.
  • 0

#18

Igi.
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No ale wróćmy do tematu:) Dlaczego akurat zakładacie, że to "zły duch"? xD POdajmy przykład, łapie mnie skurcz w palcu u nogi(każdy wie, że skurcz po któtkim czasie mija) Łapie skurcz, a ja zaczynam się modlić, kiedy mówie modlitwe skurcz przechodzi. Czy to oznaka, że coś mnie nawiedza? :wow:
Myśle, że twoja siostra doświadczyła niczego innego jak paraliżu przysennego:-)
Pozdrawiam
  • 0

#19

fakolpet.
  • Postów: 125
  • Tematów: 10
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Niedlugo to jak ktos za przeproszeniem pierdnie to tez zaczniecie sie modlic? o.O W koncu smrod ustapi -.-
  • 0

#20

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fakolpet... serio to nie było śmieszne :/
  • 0

#21

fakolpet.
  • Postów: 125
  • Tematów: 10
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Fakolpet... serio to nie było śmieszne :/



Gdyby to mialo byc smieszne walnalbym jakas emotke, ale jak juz widze historie niektorych dzieciakow, ze zobaczylemn ducha pomodlilem sie i rozplynal sie nagle to mnie szlag trafia -.-
  • 0

#22

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Fakolpet uspokój się, grunt to kontrola nad emocjami i spokój. Ja też tak w pewnym momencie życia myślałem jak ty, ale teraz nauczyłem się nad tym panować. Masz w zupełności rację, ale zanim o czymś napiszesz uspokój się najpierw.

Racja, że zbyt dużo się przypisuje Bogu i modlitwom. Zwykły paraliż, czy skurcz nie można przypisywać złej sile, a jego przeminięcie Bogu i aniołom. Ja jak mnie złapie skurcz, a łapie często siadam i szybko rozmasowuję sobie te część ciała, którą to dotknęło. Na szczęście ból mija. To jest spowodowane poza tym małą ilością jakiegoś pierwiastka w naszym ciele, w moim przypadku magnezu.

Co do paraliżu, to jest efekt zbyt szybkiego wybudzenia się ze snu, choć zdarzają się przypadki, sam takich pare miałem, że po jakimś czasie od położenia się do łóżka i takim leżeniu też może nas złapać. Jednak dopiero wtedy mógłbym zacząć to przypisywać jakiemuś bytowi. Ogólnie zastanawia mnie, dlaczego zacząłem to mieć, dopiero kiedy zacząłem medytować, pracować z energią i próbować OOBE.
  • 0



#23

Dark Shadow.
  • Postów: 32
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja miałam takei samo uczucie ale wtedy miałam 9 lat a obok mojego łóżka stała mała biala postać. Bałam sie ale po chwili osoba znikneła a ja nie spałam całą noc :( :omfg:
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych