Skocz do zawartości


Zdjęcie

VRP 2005-2007


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
45 odpowiedzi w tym temacie

#16

Sangre Sani.
  • Postów: 24
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

aż zarejestrować


:lol :

#17 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

To dzięki tej białej stronie zarejestrowałam się na forum, narobiłam zamieszania z muhadem i dostałam chyba pierwszego warna od Ivelliosa :)
Nie tylko wygląd strony zatrzymał mnie w pogoni za niewyjaśnionym, ogromną rolę miał też nick Eurycide. Bardzo mnie zaintrygował i zainspirował do pozostanie ku utrapieniu wyżej wymienionego :) . ;)

#18

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

dostałam chyba pierwszego warna od Ivelliosa :)

Pierwszego ode mnie? Jakoś sobie nie przypominam :P

Wszystkiego najlepszego! I żeby VRP istniało przez następnych 200 lat, zawsze szerząc prawdę i wiedzę o tym, co niewyjaśnione.

Heh tak się jakoś dziwnie złożyło, że po pierwsze, VRP i Paranormalium.pl obchodzą swoje urodziny w tym samym mniej więcej czasie (Paranormalium was born on 5.1.2004) :D

Tak w ogóle to policzył ktoś, ile w tym czasie zniknęło stron o podobnej tematyce?

Przy okazji:
http://web.archive.o...mVRP/portal.php
Pamięta ktoś SW-3? :D



#19

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może dobrze było by wrócić do bazy/zbioru ciekawych tekstów


tylko co lub kto ma decydowac o tym, aby dany tekst trafial do bazy ciekawych tekstow? Myslalem nad utworzeniem toplisty najlepszych tematow z danego dzialu forum, tylko mam problem z taka selekcja. Sam wszystkiego nie ogarne :)



#20

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Może nie tyle ciekawych, co zrobić jedną wielką baze artykułów większych niźli te 800 słów ?

#21

wachos.
  • Postów: 71
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ooo miło się zaskoczyłem, że jestem w gronie użytkowników, których wypisałeś ;) Wszystko dzięki dj_cinex'owi. Zaprzestałem pisania, ale chyba czas to zmienić :D

#22

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Fenix, artykulow autorskich / tlumaczen czy wszystkich?



#23

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja na to forum zawitałem 1 maja 2006, zupełnie przypadkowo szukałem informacji o zjawiskach paranormalnych.
Pamiętam, że na stronie głównej był wtedy artykuł o tym olbrzymim robaku w google maps... Na początku ograniczałem sie do czytania artykułów (obecnie ten dział nie istnieje), później dopiero zawitałem na główną część serwisu, a mianowicie forum, pierwszymi tematami jaki przeczytałem na forum dotyczyły zamachów z 9/11 i lądowania na księżycu. Później zajrzałem do działu starożytne cywilizacje i dzięki artykułom dj_cinexa zafascynowałem sie kulturą Sumeru.
Tak jak tu trafiłem, tak pozostałem do dziś...

Pamiętam też, że przez jakiś czas codziennie wypełniałem formularz rekrutacyjny na moderatora, ale jakoś nie miałem odwagi, pewnego dnia stwierdziłem, że raz kozie śmierć i wysłałem...
Nawet sobie nie wyobrażacie jak się ucieszyłem, gdy Eurycide pozwolił mi zostac moderatorem na tym najlepszym w polsce (i nie tylko) forum o tej tematyce, choć nie miałem bladego pojęcia o moderacji, Eury wykazał się dużym kredytem zaufania do mnie....



#24

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zapomnieliście o kimś, o człowieku noszącym nick PTR ;)
Gdyby nie temat o SW-3 który założy przyczyniając się tym samym do masowego wysypu nowych użytkowników(w tym mnie), jaki i chwilowej sławy serwisu. Zapewne nie było by tutaj coponiektórych...

#25

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Fenix, artykulow autorskich / tlumaczen czy wszystkich?


A to już trudne pytanie, osobiście uważam, że wszystkich, choć nie wiem jakby wyglądała sprawa od strony praw autorskich.

#26

skitty0.
  • Postów: 121
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Heh... Aż łezka mi się w oku kręci, gdy przypominam sobie forum w postaci małego okienka wyskakującego na moim ekranie i mojego pierwszego posta (nawet pamiętam dokładnie ilość postów napisanych przeze mnie i treść tego pierwszego :D )... Fajne to były czasy... :roll:

No, w każdym razie: HBD VRP! :drink:

:ufo: :ufo: :ufo:

#27

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Countdown Timer - macie i cieszcie sie



#28

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A to już trudne pytanie, osobiście uważam, że wszystkich, choć nie wiem jakby wyglądała sprawa od strony praw autorskich.

A co z artykułami skopiowanymi z innych stron? Ich autorzy mogliby robić problemy... może takie artykuły powinny się znaleźć poza bazą?

Ja "wparowałem" na VRP pod koniec stycznia, a zarejestrowałem się na początku lutego. Gdzieś chyba po półtora tygodnia zostałem redaktorem i tak do dziś redaguję :P



#29

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No i gratuluje, ze wyszlo jak wyszlo, bo jest byc z czego dumnym :drink: Tylko Euri namawiam, ze nawet jak w 2012 nic sie nie stanie, nie warto zamykac serwisu, mowie Ci :D

#30

Reko.
  • Postów: 155
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pamiętam ten wygląd serwisu jak i forum :)
Pewnego wieczoru poszukiwałem jakiejś ciekawej strony o zjawiskach paranormalnych. Poszukiwałem aż natknąłem się na jeszcze stary adres "www.paranormalne.forall.pl". Przeczytałem chyba wszystkie dostępne wtedy artykuły.

Potem wszedłem na forum, poczytałem to i owo, poznałem kilka ciekawych osób, które były tu przedemną. Do wyboru w forum były różne avatary, niestety, większość fajnych była zajęta :P

Wszystko było pieknie aż nagle, wchodze sobie pewnego dnia a tu widze całkiem nowe forum i wygląd serwisu.
Oby vortal Paranormalne.pl przetrwał następne 2 lata i dużo dłużej! :)


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych