Skocz do zawartości


Zdjęcie

Petycja przeciwko nadejściu 2007 roku


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Petycja przeciwko nadejściu 2007 roku
2006-12-29 15:35

Przeciwnicy nadejścia 2007 roku organizują 31 grudnia manifestację przeciwko przemijaniu czasu w Nantes (zachód Francji) oraz stolicy zegarnictwa, Genewie.

Genewski komitet Fonacon (Front przeciwko Nowemu Rokowi - Krajowy Komitet Organizacyjny) opracował "petycję do parlamentu", aby wyrazić "sprzeciw wobec zmiany kalendarzowej i przejścia do 2007 roku".

Manifestacja w Genewie rozpocznie się o godz. 22.00 w niedzielę. "Pokażcie, że 2006 rok był lepszy, niech innym odejdzie ochota do przejścia w 2007 rok!" - apelują organizatorzy.

Fonacon chce "dać prztyczka" mijającemu czasowi, aby "uczcić Sylwestra inaczej niż poprzez rzucanie serpentyn" - mówi jeden z organizatorów.

W Nantes odbędzie się autodafe symboli przemijania czasu (zegarków, budzików, kremów przeciwzmarszczkowych itp.).

Pierwsza manifestacja Fonaconu, 31 grudnia 2005 r. w Chauche (mała wioska na zachodzie Francji), zgromadziła zaledwie 300 osób. W tym roku organizatorzy spodziewają się w Nantes około 3000 osób. (PAP)
  • 0



#2

Mayo.
  • Postów: 210
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A co się stanie się, gdy ich żądania zostaną spełnione?
Czas stanie w miejscu i nici z 2012 :D , a ja chce się przekonać się czy coś się będzie się działo wtedy. :]
Z drugiej strony to nawet ciekawy sposób spędzenia tego "niepowtarzalnego", corocznego święta. :P
  • 0

#3

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Eee... jak dla mnie to jest bez sensu. Niby jak oni mają zatrzymać 2006 rok ? Obudzą się 1 stycznia 2006 ? Hmm... głupota jak dla mnie.
  • 0

#4

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Po pierwsze głupota, po drugie nic z tego nie będzie.
  • 0



#5

waluta.
  • Postów: 437
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Macie racje to głupota ale co, ludzie się nudzą :lol
  • 0

#6

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Głupie Francuziki... 2006 rok był do dupy... jak każdy
  • 0

#7

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Skoro nie chcą 2007 roku to niech od 1 stycznia zaczną ponownie 2006 a później wskoczą od razu w 2008.
Myślałem,że tylko amerykanie mają idiotyczne pomysły.
Widać myliłem się.
  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych