Skocz do zawartości


Zdjęcie

Area 51


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
164 odpowiedzi w tym temacie

#61

h.m.m.m.
  • Postów: 23
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

[quote name='NoMeansNo' post='93024' date='08 grudnia 2006, 12:36']Ale Bob Lazar jest nie najlepszym świadkiem. Wokół niego istnieje sporo kontrowersji.[/quote]
Im więcej o tym mysle, tym bardziej boli mnie glowa :wall:

[quote name='NoMeansNo' post='93024' date='08 grudnia 2006, 12:36']Ale Bob Lazar jest nie najlepszym świadkiem. Wokół niego istnieje sporo kontrowersji.[/quote]
im więcej o tym yśle, tym bardziej boli mnie glowa :wall: ;)

[quote name='h.m.m.m' date='08 grudnia 2006, 12:42' post='93025']

Ale za To ten szkic mnie rozwala ===>statek kosmiczny model sportowy"autorstwo oczywiscie Bob Lazar :hmm: 1 - radar ; 2 - reaktor ; 3,4 - generatory grawitacji ; 5 - poszycie (15 cm. grubosci)
  • 0

#62

h.m.m.m.
  • Postów: 23
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ehhh z każdym przeczytanym wywiadem z Bobem Lazarem, coraz berdziej wierze... :/

ehhhhhh....
  • 0

#63

h.m.m.m.
  • Postów: 23
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

juz nie iem co o tym wszystkim myslec:/ moze ktos naprowadzil by mnie na wlasciwy trop...


hmmmm.........
  • 0

#64

Dark Nick.
  • Postów: 28
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bob Lazar...kontrowersyjna postać...

hmmm.... :/

Edit: Legal
Następnym razem prosiłbym was o rozwinięte posty...

  • 0

#65

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Niektóre plotki nie są z tego świata

Badania techniczne latających talerzy zdobytych w Roswell, rozwój broni energetycznej i broni do kontroli pogody, technologie podróży w czasie, rząd cieni - to tylko kilka pogłosek, jakie krążą wokół Strefy 51. Nawet kiedy rząd twierdzi, że takie badania nie są prowadzone w tej nieistniejącej bazie, wielu ludzi pyta - "Co jeśli są?"

Pogłoski zaczęły się od Roswell. W lipcu 1947 roku, kiedy lokalna gazeta opublikowała artykuł zatytułowany "RAAF przechwycił latający talerz na ranczo w Roswell". Pod naciskami rządu, gazeta wydała sprostowanie - w którym znalazła się informacja, że rzekoma katastrofa pozaziemskiego obiektu to tylko katastrofa balonu meteorologicznego. Jednak wielu do dziś sądzi, że rząd rzeczywiście przechwycił wtedy obcy statek i cały incydent został wyretuszowany.

Sceptycy UFO uważają, że obszar Strefy 51 to miejsce rozwoju i testowania samolotów szpiegowskich. Niektórzy sądzą, że lotnictwo wojskowe rozpowszechniło pogłoski o UFO po to aby tym samym odciągnąć uwagę od samolotów związku radzieckiego podczas zimnej wojny.

"To wydaje się głupie, jeśli nie sądzisz, że coś tam, poza Ziemią jest. Nie możemy być w tak dużym miejscu sami." - powiedział Nick Gleason student z Cypress Bay.

Naukowcy mówią, że 97 procent tak zwanych przypadków UFO jest wytłumaczalne, ale co z pozostałymi 3%??

Inny student Daniel Winter sądzi, że "Siły Lotnicze zbudowały latający talerz, a później sztucznie podsyciły całą atmosferę związaną z kosmitami po to aby ukryć ich technologiczne cudo."

Tłumaczenie: Eurycide
źródło: http://www.unexplain...showtopic=86737
  • 0



#66

Fox Mulder.
  • Postów: 67
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nic nowego nie zostało udowodnione. Wszystko to co już wiemy. Z jednej strony wierzę w to że UFO istnieje, ale z drugiej strony logiczne wydaje mi się to, że mogliby odwrócić uwagę ludzi od tajnych projektów, rozpowszechniając plotkę o UFO. Lecz moja wiara w UFO i teorie spiskowe (m.in. Area 51) jest już tak głęboko zakorzeniona, że nic jej nie ruszy :D
  • 0

#67

Fawin.
  • Postów: 22
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zainteresowalo mnie to ostatnie zdjecie, postanowilem sie nim troche pobawic i oto efekt:
Dołączona grafika

napiszcie co o tym sadzicie, co to jest waszym zdaniem, bo sam nie wiem co o tym myslec??
  • 0

#68

Uriziel.
  • Postów: 35
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@up
Na moje oko pyłek na obiektywie
  • 0

#69

Pimpuś.
  • Postów: 39
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam nadzieje ze USA zawierajac pakt z jakimis istotami pozaziemskimi nie sprowadza na nas nieszczescia... moim zdaniem jest to troche lekkomyslne. A poza tym swiat jest dla wszystkich ludzi a nie tylko dla zasranych amerykancow i nie powinni takich rzeczy utrzymywac w tajemnicy. Oni nie sa panami ziemi.


Ale chodzi o to ze chcą by panami ziemi a poparcie Obcych bardzo by im w tym pomogło, więc jeśli nawiązali albo nawiążą kontakt z Obcymi to na pewno zachowają to dla siebie.
  • 0

#70

guzik_007.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja myśle, że ta cała area 51 była punktem badań nieziemskich zdażeń itd. teraz poroznosili wszystkie badania po kilku bazach (pewnie do tych najbardziej znanych) po to by wrazie niedogodności (czyli np. szpiegów, ciekawskich obywateli) gdy ktoś z tych wymienionych osub by się tam dostałw jakiś sposub rozejżał się po całej bazie i wrócił też niezobaczony niczego się nie dowiedział. Napewno to działa w sposub taki, żeby USA wykryła nie dowiarków lub ciekawskich i zdrajców i pozabijała. Więc ta area teraz to zapadła baza tylko utrzymywana by nikt się nie domyślił że to co pownno być w arei jest gdzie indziej.


To moja teza może ktoś się z nią nie zgodzić ale to są tylko moje przypuszczenia
  • 0

#71

lukasz.8881.
  • Postów: 95
  • Tematów: 10
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W arenie 51 tworza tylko napewno nowe pojazdy wojskowe (m.in. latajace) i tyle , zadnego ufo tam niema ani nic z tych rzeczy .
  • 0

#72

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zdjęcia dwóch budowli, które miałyby być nowymi konstrukcjami na terenie Strefy 51 :

Hangar :
Dołączona grafika

Jakaś wieża :
Dołączona grafika
  • 0



#73

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wygląda jak budynek biurowy...no i ? Mnie bardziej zastanawia czy w australii te dziwaczne kształty widziane z nieba to nie jest przypadkiem miejsca przeniesienia arey51 ?
  • 0

#74

Sim.
  • Postów: 198
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

@up: a dokładniej które kształty? ;]
  • 0



#75

Shapiro.
  • Postów: 83
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi się wydaję że jakby już przenosili Area-e 51 to już całkowicie była by pod ziemią.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych