Skocz do zawartości


Zdjęcie

Area 51


  • Please log in to reply
164 replies to this topic

#16

Arturus.
  • Postów: 207
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na pewno jest to baza wojskowa, w której znajdują się (prawdopodobnie) statki kosmiczne i ciała a to, że zawarli jakiś "pakt" uznaje delikatnie mówiąc za absurd, ponieważ uważam, że to nie sprawdzona informacja i kompletnie fantastyczna! Skąd ja wziąłeś?


  • 0

#17

waluta.
  • Postów: 437
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

co jest w strefie 51? ;-)


zapewne tajne pojazdy lotnictwa,które działają na podzespołach ufologicznych oraz nowe rodzaje bronii która będzie na wyposażeniu armii USA za kilka lat. :!:

[ Dodano: 2006-05-30, 10:42 ]
co jest? :surprised: zapewne statki kosmiczne i nowa broń dla armii USA :mrgreen:
  • 0

#18

Gajor.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Polecam grę "Area 51" (Gra ta nawiązuje do faktów związanych ze Strefą 51) - Sam w nią grałem i jestem zachwycony ! SERDECZNIE POLECAM !

Area 51 to jedyna gra akcji z perspektywy pierwszej osoby, której fabuła rozgrywa się najpilniej strzeżonym, tajnym obiekcie wojskowym Stanów Zjednoczonych. Armia USA odebrała właśnie sygnał alarmowy z Area 51, gdzie wybuchła epidemia groźnego wirusa. Miejsce, w którym odbywały się skrywane przed światem badania zostało zamknięte przez automatyczną procedurę kwarantanny. Cały personel wojskowy i naukowy został uwięziony w środku. Oddział sił specjalnych dowodzony przez Ethana Cole’a z wydziału ds. substancji niebezpiecznych (HAZMAT - Hazardous Materials) zostaje wysłany w celu zbadania niebezpiecznej sytuacji. Wcielając się w rolę Ethana, gracze będą musieli przedrzeć się przez pięć ogromnych poziomów w odizolowanym od świata obiekcie Area 51. Na miejscu poznają zabójcze, mutujące efekty uboczne wywoływane przez wirus, który opanował umysły zarażonych osób.

Odkryją również starożytną kolonię obcych skrywaną we wnętrzach Area 51. Korzystając z wielu dostępnych w grze broni (zaprojektowanych zarówno przez ludzi, jak i obcych), gracze poznają szokującą prawdę o rozbitym w Roswell statku obcych oraz pozorowanym lądowaniu na księżycu. Głównym celem gry jest rozwiązanie tajemnic skrywanych w Area 51, zanim wirus wydostanie się poza wnętrza obiektu i rozprzestrzeni się po całym świecie.


Dołączona grafika
  • 0

#19

Mayo.
  • Postów: 210
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem, to tam do niedawna były prowadzone wszelkie tajne badania z UFO i bez UFO. Ale nic nie trwa wiecznie, teraz wszystkie tajne projekty są pewnie prowadzone gdzie indziej, może w kilku miejscach, pod ziemią - laboratoria a'la Black Mesa (za dużo gier :crazy2:). Sterfa 51 jest obecnie idealnym miejscem do odwrócenia uwagi. Aby nie znudzić obserwatorów, co jakiś czas walną jakiś znak, pokażą jakiś stary model poniemieckiego spodka Hauneabu czy innego i mają spokój.
A pakt z szarakami to przypuszczenia, ale bardzo możliwe. Ale źle trafili (usa), bo szaraki to te niższe obce cywilizacje - im zależy na badaniach itp. Jest wiele informacji na ten temat jednak gorzej z wiarygodnością. Dużo było o tym w wywiadach z niejakim dr. Nerudą w tej całej przebrzmiałej historii z Wingmakers, ale tam jest tyle spiskowych teorii itp., że wyszedłby z tego niejeden niezły film sf.
  • 0

#20

Kłaku.
  • Postów: 19
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak . Możliwe że amerykańce zrobili ta strefe 51 po to zeby zwrocic uwage a po dluzszych przemysleniach my myslimy ze oni tylko chca zwrocic nasza uwage i rzucamy mysli o tej strefie 51 . I wierzymy w to że tam nic nie ma . A oni coś tam dalej robią z UFOlami
  • 0

#21

lukas227.
  • Postów: 23
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mojm zdaniem w strefie 51 napewno niema zadnych zielonych ludzików . Poprostu ameryka testuje tam najnowsze mysliwce które wielu ludzi fotografuje i bierze za spodki ufo . O tym ze testuje sie pojazdy latajace siwadczy bardzo dlugi pas startowy,,o ile dobrze pamientam o dlugosci 2km"- ale niejestem pewien :-/ . Wszystkie zabezpiecznia sa zwiazane z tym aby np. rosja niemial ich najnowszych zabawek ;-)
  • 0

#22

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Najbardziej mnie denerwuje jak ktoś robi filmy czy właśnie GRY na bardzo ciekawe i niezwykle kontrowersyjne pytania. Zrobili sobie gre o area 51 i co ?? Przez to może i więcej osób będzie o tym wiedziało, ale teraz wszyscy będą mówili, że "tam nie ma ufo, nagrałeś się w gre i teraz wymyślasz" :/ . To samo z Kodem Leonarda Da Vinci i podobnymi...
  • 0



#23

Oscypek.
  • Postów: 23
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dla mnie jest to baza wojskowa, jaką ma wiele państw, gdzie poprostu USA chce stworzyć broń przyszłości. No cóż. W związku z tym powstały liczne nie potwierdzone spekulacje, że kroją tam zielonych przyjaciół ( nie ekologów :D )
  • 0

#24

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Baza wojskowa, gdzie testowane sa najnowsze technologie USA, czesto brane za pojazdy kosmitow, zreszta to nie przypadek ze w tych rejonach jest najwiecej obserwacji, a wrecz wszystkie prawdziwe nagrania sa z tamtych okolic (prawdziwe w sensie ze nie retuszowane). To nie strefa 51 stala sie tajemnicza bo ukrywaja tam UFO, tylko przez to ze zawsze byla to tajna strefa, ludzie dorobili sobie ideologie UFO (co ma miejsce zawsze w takich przypadkach zreszta, ludzka natura sie klania). Takie moje zdanie.
  • 0

#25

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak . Możliwe że amerykańce zrobili ta strefe 51 po to zeby zwrocic uwage a  po dluzszych przemysleniach  my myslimy  ze oni tylko chca zwrocic nasza uwage  i rzucamy mysli o tej strefie 51 . I wierzymy w to że tam nic nie ma . A oni coś tam dalej robią z UFOlami

Chłopie, tak spekulować w kółko to można bez końca. I cały czas będzie sie w tym samym miejscu.

To jest najzwyklejsza w świecie pilnie strzeżona baza wojskowa. Na pewno bada się tam rzeczy, o których nawet się nam nie śniło. Nic więc w tym dziwnego, że tak broni się jej przed wścibskim okiem ciekawskich. W Polsce też sprzed niejednej bazy wojskowej pogonili by cię, że hej.

Nie ma w Area 51 niczego pozaziemskiego, to tylko pobożne życzenia żadnych sensacji tropiceli wszelkiej maści teorii spiskowych. :smile:
  • 0



#26

tomason.
  • Postów: 168
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak nie ma niczego pozaziemskiego? :P moze trzymaja jakis pył kosmiczny :P
  • 0

#27

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gajor Ta faktem jest ze Zmutowani obcy lataja po bazie :lol :
jak dla Mnie poprostu tajna baza wojskowa napewno zajmują sie Tym co Ukrywają całe stany przed ludzmi czyli UFO ale watpie zeby mieli tam obcych w klatkach czy cuś :) choc Mysla jedna z wielu jest ze trzymają tam zwłoki i wraki NOLi :)
  • 0

#28

necros.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witajcie....
First thing....jestem tu nowy i nie udzielałem się jeszcze na forum, sprawy pokroju "area 51" lub wszelkie inne niewyjaśnione zagadki są mi bardzo bliskie i ogromnie się nimi interesuję...a co do samego tematu to "strefę 51" stwożyli ludzie i rządni sensacji dziennikaże (nie licząc reżyserów filmów SF o wiadomej tematyce) coś takiego jak "area 51" nie istnieje (moje subiektywne zdanie). Ktoś pewnie kiedyś chlapnął coś na ten temat w mediach i tak już poszło po fali...jeśli coś takiego kiedkolwiek mogło by istnieć - uwierzcie mi - napewno nie wiedzieli byśmy o TYM !!!.......
  • 0

#29

skitty0.
  • Postów: 121
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zapewne w strefie 51 testują (czyt. testowali) nową broń, myśliwce, pewnie też jakieś statki UFO mieli i pokroili już nie jednego obcego, ale skoro wszyscy się tak na nią rzucają to już chyba przeszłość...
  • 0

#30

Santos.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

necros -> i tu widac ze nie masz zielonego pojecia o temacie bo chociaż czort wie co oni tam robią i rząd USA temu zaprzecza że cos takiego istnieje to są zdjecia satelitarne oraz filmy przedstawiajace baze z daleka. Włącz discovery chanel i pooglądaj sobie jakiś film na ten temat
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych


    Google (1)