Skocz do zawartości


Totalna Mentala Blokada


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Totalna Mentalna Blokada
Autor: inż. Andrzej J. Kraśnicki

Większość czytelników zgodzi się chyba ze mną, że wszelkie nowe idee, pomysły, rozwiązania, wszelkie nowe koncepcje, ba nawet zwyczaje i obyczaje napotykają na niesłychany opór w ich realizacji. Zastanawiałem się długo z czego to wynika. Przecież w ludzkiej naturze leży ciekawość, chęć poznania świata i wszystkiego, co nowe. Szczególnie wyraźnie ujawnia się ta cecha u dzieci i ludzi młodych.

Natomiast oportunizm, niechęć do wprowadzania jakichkolwiek zmian, a szczególnie nowych koncepcji i rozwiązań - wymagających wysiłku i intensywnego myślenia obserwuje się u ludzi starszych. Skrajne nasilenie w oporze przeciwko wszystkiemu, co twórcze i nowe jest widoczne u ludzi w wieku średnim i bardziej zaawansowanym. Szczególnie dotyczy to ludzi mających władzę, zajmujących wysokie stanowiska, z tytułami naukowymi - decydujących o najważniejszych sprawach.

O tym jak trudno jest wdrożyć jakikolwiek nowatorski pomysł, zrealizować wynalazek lub spopularyzować nową teorię naukową przekonała się większość wynalazców. W naszych czasach klasycznym tego przykładem są teorie prof. Pająka oraz wynalazki Tesli i Lucjana Łągiewki. Jak napisał sam Łągiewka - każda nowa idea budzi początkowo zdecydowaną niechęć i opory wprost proporcjonalne do wielkości odkrycia.

Znamienne są te słowa naszego, rodzimego wynalazcy, który doświadczył wszelkich upokorzeń, bojkotu i przeszkód jakie mógł spotkać na drodze do urzeczywistnienia swoich genialnych odkryć. Nie waham się użyć takiego określenia gdyż wynalazki te opierają się na zasadach jeszcze nie odkrytych, nieznanych naszej nauce.

Jego historia- drogi przez mękę- jest najlepszym przykładem potwierdzającym słuszność mojej hipotezy o Totalnej Mentalnej Blokadzie. Ale o tym za chwilę.

Jak więc pogodzić te dwie różne cechy ludzkiej natury: ciekawość świata, żądza wiedzy i skrajny oportunizm, konserwatyzm.

Myślę, że temat ten sam w sobie jest bardzo interesujący i mógłby stanowić przedmiot naukowej rozprawy dla specjalisty - socjologa.

Ale ja mam na ten temat własną hipotezę. Otóż po długich przemyśleniach i wnikliwych obserwacjach doszedłem do wniosku, że totalna mentalna blokada umysłów naszej ludzkiej społeczności jest celowo realizowana i konsekwentnie nadzorowana.

Od razu słyszę krzyk zdumienia i zniecierpliwienia czytelników. Jak to, po co,

kto, dlaczego ?

Ci, którzy czytali moje wcześniejsze artykuły pod tytułem Grawitacja a inwazja Obcych domyślają się odpowiedzi - innym już wyjaśniam. Blokadę mentalną nakładają nam, ludziom OBCY, OKUPUJĄCY NASZĄ ZIEMIĘ !. Pomysł ten na pierwszy rzut oka wydaje się absurdalny, ale fakty świadczą o czymś zupełnie innym. W wyżej podanych artykułach szczegółowo wyjaśniałem fakt istnienia okupacji Ziemi oraz rozważałem w jakim celu to robią.

Wspomnę tutaj, dla nie znających tematu Czytelników, że Obca cywilizacja kontrolująca Ziemię i prawdopodobnie cały nasz Układ Planetarny reprezentuje niezwykle wysoki poziom cywilizacyjny. W naszym ziemskim rozumieniu dysponują boskimi wprost możliwościami - przy jednocześnie niskiej moralności , braku zrozumienia uczuć innych ludzi i z gruntu złym usposobieniu. W Kosmosie prawdopodobnie istnieje wiele cywilizacji, ale na nieszczęście Ziemię nadzorują ŻLI OBCY i blokują dostęp innym.

Ich potęga i możliwości są wręcz niewyobrażalne. Podróżują statkami różnej wielkości i kształtu: od małych dysków poczynając, poprzez średniej kilkudziesięcio lub kilkuset metrowych w kształcie deltoidalnym, podobnym do autobusu lub cygara, do ogromnych pojazdów wielkości dwóch tankowców lub większych niż boisko piłkarskie. Służą one prawdopodobnie do dalekich podróży międzygwiezdnych i międzygalaktycznych Pojazdy te wyposażone są w nieznany na Ziemi napęd -prawdopodobnie grawitacyjny umożliwiający natychmiastowe zatrzymanie, zmianę kierunku lotu pod ostrym kątem lub uzyskanie ogromnych przyspieszeń w ułamku sekundy. Mogą one otaczać się nieznanymi nam polami stając się niewidzialnymi. Sami kosmici potrafią również stać się niewidzialni, przenikać przez ściany i przedmioty materialne, przemieszczać się w czasie wnikać do naszych umysłów i wymazywać fragmenty pamięci Posiadają umiejętność telepatii i telekinezy. I pewno potrafią jeszcze dużo więcej o czym nie mamy żadnego pojęcia.Przy tych możliwościach Obcych staje się zrozumiałe, że potrafią manipulować ludźmi i narzucać im określone sposoby postępowania. Wykorzystują ludzi do sobie znanych tylko celów. Pobierają od nich tkanki, spermę i komórki jajowe oraz przeprowadzają różne eksperymenty chirurgiczne porywając ludzi bez ich wiedzy i zgody do swoich statków kosmicznych. Praktykom tym poddawane są setki tysięcy ludzi!

Jak więc utrzymywane jest to wszystko w tajemnicy ? Przede wszystkim Obcy wymazują z pamięci ofiar wszelkie wspomnienia z wiwisekcji. Poza tym ludzie poddani tym praktykom także niechętnie o nich mówią- jeśli cokolwiek pozostało im we wspomnieniach -aby nie zostali poczytani za kłamców lub wariatów. Cała ta śmierdząca sprawa dawno już została by ujawniona, gdyby nie obawa elit rządzących przed reakcją społeczeństwa i udział niektórych służb specjalnych w utrzymywaniu dezinformacji i kamuflażu.

Ludzie traktowani są przez Obcych jak zwierzęta hodowlane. Musimy sobie to uświadomić i zdać sprawę z sytuacji w jakiej się znajdujemy. Następne pytanie

nasuwa się samo: co powinniśmy my, jako ludzie zrobić, aby wyjść, uwolnić się z tego poniżającego położenia ? Jakakolwiek walka fizyczna z tak przeważającym przeciwnikiem, do tego niewidzialnym i oficjalnie nieistniejącym - jest niemożliwa ! Przeciwnik ten- musimy to sobie dokładnie uzmysłowić dysponuje gwiezdnymi krążownikami wyposażonymi w lasery, masery, prawdopodobnie posiada antymaterię i bóg wie jeszcze jakie urządzenia zdolne zniszczyć prawdopodobnie całą Ziemię wraz za wszystkimi jej mieszkańcami. Sami Kosmici oprócz swoich cudownych, fantastycznych możliwości mają nad ludźmi przewagę ogromnej wiedzy przekraczającej wielokrotnie ludzkie możliwości.

Jedyną drogą, która może nas, ludzi przybliżyć jeśli nie do wyzwolenia, to chociaż do innego, partnerskiego traktowania jest NAUKA, WIEDZA.

Pisałem już o tym w swoich poprzednich artykułach, że jedynie tą drogą możemy zmienić swój status w jakim pozostajemy z kosmicznymi najeźdźcami

Jest oczywiste, że o tym wiedzą i zdają sobie sprawę , że wasale, którzy zdobędą wiedzę o nowych tajemnicach przyrody, opanują tajemnicę grawitacji umożliwiającą kontakt z innymi cywilizacjami w Kosmosie staną się trudniejsi do panowania i eksploatacji !!!

DLATEGO NAKŁADAJĄ NAM KAGANIEC - MENTALNĄ BLOKĄDĘ W DOSTĘPIE DO WIEDZY I INFORMACJI !!!

Stymulują niechęć do wszelkich nowatorskich teorii w nauce. Wdrażają zacofane fałszywe teorie jak np. teoria względności narzucają graniczną możliwą i dopuszczalną prędkość w przyrodzie równą prędkości światła.

Warunek ten zamyka nas jak w klatce w promieniu kilkunastu lat świetlnych.

A do najbliższej galaktyki Obłoku Magellana światło biegnie 195 000 lat.

A sami jak do nas przylecieli? Oczywiste jest, że istnieją inne prawa w przyrodzie - tylko trzeba je odkryć i opanować. Ale tu napotykamy

TOTALNĄ MENTALNĄ BLOKADĘ

Owce hodowlane nie powinny wychodzić poza ogrodzenie!

Po tym wszystkim co powiedziałem zrozumiały chyba teraz staje się tytuł jaki nadałem mojemu artykułowi. Resztę dopowiedzcie sobie sami.

A teraz test czy jesteś Mugolem:

Odpowiedz tylko szczerze, nie zaglądając do wyników:

Na tak- postaw w odpowiedzi 1, na nie 0/zero/

1. Czy istnieją inne cywilizacje oprócz ziemskiej ?


2. Czy interesuje Cię organizacja pracy w mrowisku?


3. Czy możliwa jest lewitacja /unoszenie myślą własnej osoby/?


4. Czy wiesz dlaczego woda zamarza lub zamienia się w parę pod wpływem temperatury?


5. Czy interesuje cię wycinanie lasów tropikalnych?


6. Czy zastanawiałeś się jak zbudowano piramidy ?


7. Czy możliwa jest telekineza ?./unoszenie przedmiotów myślą/


8. Czy istnieje UFO ?


9. Czy Ziemię okupują Obcy ?


10. Czy w dalekiej przyszłości człowiek zmieni ciało na trwalsze ,

zbudowane z mocniejszych materiałów ?



Suma punktów ..........

Jeśli suma punktów jest mniejsza niż 6 jesteś niewątpliwie poddany mentalnej blokadzie.

Na zakończenie: co powinniśmy robić w tej okropnej sytuacji ?


Odpowiedź jest prosta, a właściwie są dwie odpowiedzi- jak zwykle.

Pierwsza: - otworzyć umysł. Zdobyć się na wysiłek umysłowy , na zrozumienie nowych niezwykłych /często/ rzeczy- wbrew zaprogramowanemu lenistwu.

Tylko intensywna praca nad zmianą swojego konserwatywnego zaprogramowania, świadome otwarcie się na przyjęcie i zrozumienie tego co twórcze i nowe pomoże nam ludziom wyzwolić się spod narzuconej nam blokady myślowej.

Druga - trudniejsza: - przestawić naukę na nowe, nieodkryte tory. Odkryć nowe prawa rządzące przyrodą i światem. Jako priorytetowe zadanie wymagające skoncentrowania wszelkich sil i środków jest poznanie i opanowanie

PRAWA GRAWITACJI.

Pisałem już o tym wcześniej i wielokrotnie- nie będę się więc powtarzał.

Stwierdzę tylko w oparciu o wiele lat studiów, przemyśleń, przeczytania setek opracowań oraz o własne przekonania naukowe i intuicyjne /również prorocze sny / jestem głęboko przekonany , że grawitacja, poznanie jej praw i możliwości jest kluczem do nowego świata, nowej nauki, kluczem do gwiazd i nowych Przyjaciół Człowieka. Przyszłość pokaże, czy miałem rację.

[ Dodano: 2006-03-09, 09:46 ]
ten artykol kieruje szczegolnie do naszych sceptykow i wszysctkich tu obecnych :gicior:
  • 0

#2

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ten artykol kieruje szczegolnie do naszych sceptykow i wszysctkich tu obecnych


Ku naszej uciesze rozumiem.

Jeśli nie uważam, że Ziemia jest pod okupacją ufoli, to znaczy, że ONI mnie zablokowali mentalnie. Jak uważam, że jest, to znaczy, że przyznaję, że okupacja ma miejse.
W obu przypadkach okupacja Ziemi jest pewnikiem. Zabawne.
  • 0

#3 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

moze tak byc ale proponuje dystans do tego tematu...proponuje glepsze analizy niz ironiczne odpowiedzi...tak czy siak to manipulowani jestesmy od wiekow...przez wladze i nie tylko...temu nie da sie zaprzeczyc.Mysl co chcesz...nie moja brocha
  • 0

#4

KIN4.
  • Postów: 103
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Do teorii pana Pająka podchodziłem z dużą rezerwą żeby nie powiedzięc z ironicznym uśmiechem. Dlaczego? Być może dlatego iż operuje on językiem jakim mówia różni ludzie z sekt. Dłuższy czas się nad tym zastanawiałem i doszedłem do wniosku iż jednak jest możliwe że cała nasza cywilizacja jest kierowana na odpowiedni tor, blokowana w momentach decydujących o naszym rozwoju przez "siły wyższe". I tutaj pojawia się dylemat myślowy:czy są to obcy, czy ludzie którzy posiedli wiedzę o naszych przodkach (technologie,historia). Nawet napisałem posta bo tak mnie to męczy :P . Blokada mentalna nie musi być tylko nałożona przez obcych, bo może też być nam wpajana od dziecka przykazaniami, dogmatami religijnymi. Prawda?Oczywiście jest teoria iż potrzeba wiary jest zaprogramowana w naszych mózgach właśnie przez obcych-ehh. Te dogmaty ograniczają światopogląd, wręcz często doprowadzają do właśńie do BLOKADY. (np. rodzime moherowe berety, fundamentaliści religijni). Ogromna większość nie myśli nawet o tym iż jest coś nie tak bo:
-są poza naszymi społecznościami (bezdomni)-walka o przetrwanie;
-mają zapewnione minimum do życia i zajęci są jego utrzymaniem
-elity które pną sie jak najwyżej, mojemojemojejajaja i tylko ja
-ogólnie panuje ogólny EGOCENTRYZM.
Jest to na rękę najwyraźniej w/w SIłOM WYżSZYM (czyt. obcy,ludzie,antychryst-a właściwie może to być wszysto w jednym). Łatwość manipulacji społeczeństwem i oto chodzi.
Każda większa zmiana technologiczna czy mentalna doprowadziła by do utraty kontroli, a dla nas totalny chaos religijny,ekonomiczny,systemu wartości...-bo obok ludzi żyją zwierzoludzie którzy nie potrafili by zrozumieć zmian...

JA-czasami czuję taką mentalny blokadę, ale nauczyłem się z nią walczyć. W życiu chciałbym nim umrę dojść do przekonania iż byłem dobrym człowiekiem. Walczę i uwalniam swój umysł-nie jest to łatwe. :mlotek: . Wiara w same latające spodki to nie wszystko. Dlaczego,skąd, co mają w zamiarach, kim są?, procesy ,systemy, układy,skutki władzy?, Kim jesteśmy do kąd zmierzamy to jest właśnie to co zgłębiam. FOtografie,dokumenty to nie istotne (90% to podróby i mistyfikacje) ja podchodze do tego bardziej filozoficznie. Pojawia sie blokada zaczynam się zastanawiać dlaczego? i to jest właśnie klucz :D
  • 0

#5 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

hmmm naprawde sie wypowiadam jak jakis sekciasz? lol tego bym nie pomyslal...generalnie masz duzo racji w swojej wypowiedzi :D
  • 0

#6

KIN4.
  • Postów: 103
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hmmm naprawde sie wypowiadam jak jakis sekciasz? lol tego bym nie pomyslal...generalnie masz duzo racji w swojej wypowiedzi :D


nie ty tylko pająk :P
  • 0

#7 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

:D
  • 0

#8

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

muhad, rozumiem ,że mówiąc "artykuł jest skierowany do sceptyków " miałeś na myśli przedewszystkim mnie ? ( bo innych tu nie zauważyłam , a napewno nie tak sceptycznych sceptyków jak Ja :D )

otóż po "przeprowadzeniu jakże głupiego testu" ( nie wnikam kto go wymyślił )
muszę was rozczarować bo okazuje się ,że Ja sceptyk nad sceptykami nie jestem
"zablokowana mentalnie " !!
no proszę... ! :huh:

:mlotek:
  • 0

#9 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

to zalezy jak na to spojrzec...a do najwiekszych sceptykow Cie nie zaliczam Moja Droga :) Mamy tutaj wiekszych sceptykow :D
  • 0

#10

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mamy tutaj wiekszych sceptykow


taaaak ? pokaż mi ich ? :D
  • 0

#11 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

na forum jest np Ktosiuf...neguje i bagatelizuje wszystko :D
  • 0

#12

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nio cóż.... :P

Ja go popieram :evil:
  • 0

#13 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

nio cóż....   :P  

Ja go popieram  :evil:


oj biada CI biada... :lol :
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych