Skocz do zawartości


Zdjęcie

Spotkanie Z Chubacabrą??


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
67 odpowiedzi w tym temacie

#46

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie jestem pewny ale szatanisci to takie głupki, którzy poprzez idiotyczne rytuały uwarzaja sie za satanistów. Takie nie rozgarniete dzieci.
  • 0

#47

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A co to za różnica? tongue1.gif
Zawsze myślałam ,ze to to samo


Wszyscy polscy katolicy tak mysla, szczegolnie Ci ignorujacy wszystko co nie religijne.
  • 0

#48

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Proponuje powrócić do tematu o Chubacabrze...
  • 0

#49

fakolpet.
  • Postów: 125
  • Tematów: 10
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

A co to za różnica? :P
Zawsze myślałam ,ze to to samo



I to jest ignorancja wlasnie...

Szatanisci to religia, satanisci to sekta... Wolabys spotkac szatanistow mysle, bo ci nie maja jeszcze jakis glupich rytualow, to cos jakby odlam kosciola katolickiego ^^ A sekta jaka jest wszyscy wiedza ^^



Wracajac do tematu o Cupie, sadze, ze to dziecko ma wielka wyoraxnie i wielki zmysl do klamania -.-
  • 0

#50

Mrozik.
  • Postów: 32
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wczoraj na National Geographic był program o Chupacabrze...Naukowcy dowiedli, że przypadki zabijania zwierząt to sprawa drapieżników zyjących w Ameryce Płn.Płd oraz sprawka dzikich psów....CHYBA NIE MA CZEGOS TAKIEGO JAK CHUPACABRA.....
  • 0

#51

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No toś pojechał... chyba nie wiele wiesz o "zjawisku" chupacabry, nie wiem, jak pies, nawet dziki może chirurgicznie wygryźć organy wewnętrzne przez dwucalową dziurkę w ciele :) .
  • 0

#52

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Poki co, z tymi chirurgicznymi dziurkami itd. to tylko plotki, a nie fakt.
  • 0

#53

Kasalagupagu.
  • Postów: 163
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To nie jest ignorancja. Po prostu nie interesowałam się ,,religią" satanistyczną.
  • 0

#54

defensis.
  • Postów: 356
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

La Chupacabra (to jest jego prawdziwe imie) "zyje" w hiszpani... kiedys na jakies wsi nie daleko barcelony, cala wies poszla na jakas uczte... bylo okolo 200 osob... nagle z daleka ujrzali dziwna, czarna postac... na poczatku mysleli ze to jakis niedzwiedz czy cos... ale im blizej sie zblizalo tym bardziej przybieralo na ksztaltach... dlugie spiczaste uszy, wielkie czerwone oczyka, krotkawe nogi z wielkimi stopami z dlugimi trzema pazurami, rece z pazura i malutkimi dlonmi az do ziemi, kly wystajace z pyska, male usta... a cale cialo bylo pokryte, gesta czarno-brazowo-szara sierscia... to bylo okolo roku 93'. "originalna" chupacabra wlasnie zyje w hiszpani... co jakis czasslychac pojedyncze wiadomosci z tamtych regionow o la chupacabrze... widzialem filmik jak hiszpanska policja znalazle w pobliskim jeziorze dziwne zwierze w wodzie... opisem przypominalo chuapcabre.... zaraz znajde filmik (chyba na smog.pl ale nie jestem pewien), wiec nie mylcie inny dziwnych zwierzatek z originalna la chupacabra.... lecz ten obrazek przypomina wlasnie la chupacabre... jak myslicie co to moze byc ?? moze to jakis nieznany nam gatunek?? albo z jakiegos labolatorium to ucieklo (glupia teza, ale teza to teza :D ) wedlug mnie ze to przybysz z kosmosu to extremalna teoria... ja jednak trzymam sie teori ewolucji....


http://www.smog.pl/w...452/chupacabra/ obiecany filmik z meksyku.... rok 96'. mysle ze to poprostu jakis nieznany gatunek i tyle, bo wedlug mnie zbyt duzo o tym mowy i watpie zeby to jakies ufo bylo
  • 0



#55

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nigdy nie wiem co mam myslec o tym zjawisku. Jesli jest to nieodkryty gatunek to dziwne, bo to "zwierze" jest na tyle duze, ze juz dawno ktoś by je dobrze opisal i sklasyfikowal i powstal by nowy gatunek.
Mialem kiedys teorie ze to moze jakies psy czy inne tego typu, ktore poprzez nieprawidlowy rozwoj badz jakies zmiany genowe sa tak zniekształcone. Dziwna sprawa.
  • 0

#56

Dedisz.
  • Postów: 130
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Według mnie jest to jakieś gówno z laboratorium, kosmita którego statek rozbił się na ziemi, lub jakiś wybryk natury
  • 0

#57

luk.
  • Postów: 59
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie jestem pewny ale szatanisci to takie głupki, którzy poprzez idiotyczne rytuały uwarzaja sie za satanistów. Takie nie rozgarniete dzieci.



Satanizm to nie religia tylko rodzaj filozofii,wiara we własny umysł i własne możliwości.Nie można sprecyzować czym jest satanizm bo opiera się on na indywidualiźmie.Czyli ile ludzi tyle może być rodzajów satanizmu.


PS.Sorry za offtopic ale musialem to wytłumaczyć bo wiele ludzi nie ma o tym pojęcia.
  • 0

#58

damczer.
  • Postów: 87
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z tej relacji po wędrówce do lasu, dostrzegam dwie części. Pierwsza - prawdziwa - od wejścia do lasu i dojścia do 1 grilla i spożycia zabójczej na szare komórki mózgu osób 13-16 lat porcji piwa alkoholowego.... Potem to mógłbyś powiedzieć nawet że widziałeś pękniętego jeża i tak Ci nie uwierzę...
  • 0

#59

defensis.
  • Postów: 356
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

nie wiem czemu ale ja jako mu wierze. nie wiem poprostu wierze i tyle :P
  • 0



#60

Treve.
  • Postów: 231
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

DeF nie dziwię ci się. Ta historia jest wyssana z palca żeby nakręcić temat i tyle.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych