Skocz do zawartości


Zdjęcie

Spotkanie Z Chubacabrą??


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
67 replies to this topic

#31

Heiser.
  • Postów: 260
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja tak samo jak Dedisz niestety...
Wiek jednak jest ograniczeniem :P

Fenix Nightwalker - odnoszę niepokojące wrażenie, iż właśnie wygrałem dyszkę :D

Dobra, bo offtopa robię...
Mario_14 - myślę, że przy wycieczce do lasu strach, wyobraźnia i autosugestia zrobiły swoje ;)
Zbyt intensywnie myślisz o tym stworzeniu.
  • 0

#32

McGoo.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak by co to dajcie znać ... :mrgreen:
  • 0

#33

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No i dycha w plecy... Ciekawe, czy było warto straszyć zwierzęta w lesie ?

Ale największe emocje to budzi wycieczka nocą, przez las pełen zwierzyny w środku sezonu łowieckiego... ykhym, sorry.

W każdym razie z przyjemnością przeczytam kolejne relacje... planujesz jeszcze wycieczki, prawda ?
  • 0

#34

Heiser.
  • Postów: 260
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam pomysł. Jeśli planujesz kolejne wyprawy, weźcie kamerę, albo chociaż aparat lub telefon z funkcją nagrywania filmów. I cały czas nagrywajcie ze wszystkich stron. Potem materiał obejrzyjcie kilkukrotnie (możesz mi przesłać, to też przeanalizuję ;) ) Może to pomoże uchwycić coś, czego wy nie zauważyliście.
  • 0

#35

J.T Yorke.
  • Postów: 160
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może się przejdę jeszcze raz, ale nie mam ochoty nocą... Na samą myśl o nocnej wycieczce do lasu zaczynam się bać... Jak tym razem się przestraszyliśmy sarny i to bardzo to jak by to wyglądało w nocy? :aaa: ?

Kurde... gdybym tak miał dobry sprzęt do rejestracji dźwięków...
  • 0

#36

Kasalagupagu.
  • Postów: 163
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Najciekawsze były posiłki z tej twojej opowieści- i najbardziej wiarygodne
  • 0

#37

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tylko wam tyłki zmarzły w tym lesie. Szczerze to czytajac to realcje mało nie spadłem z krzesła ze smiechu. Nie chce mi się wierzyć ze jedna osoba miała dwa kontakty z przyjacielem chupa i to w dwoch roznych miejscach.
Masz wyobraźnie, może popracuj nad jakas ksiązka badz krótkim opowiadaniem.
  • 0

#38

fakolpet.
  • Postów: 125
  • Tematów: 10
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Ok... To cała wędrówka po lesie...

godz.12:15 jesteśmy przy wejściu do lasu...
godz.12:16 weszliśmy do lasu i nic niezwykłego nie zauważyliśmy...
godz.12:17 - 13:00 wędrówka przez las zaobserwowaliśmy 2 rozjechane węże, poszarpanego szczura, przewrócone drzewo...
godz.13:02 doszliśmy do miejsca w którym jest grill (dla nas stacja 1), korzystamy z okazji i spożywamy zakupiony wcześniej prowiant, wyruszamy w dalszą drogę...
godz.13:45 jesteśmy jakieś 5km od domu, teraz jesteśmy zdani tylko na siebie...
godz.14:11 cholernie przestraszyliśmy się sarny...
godz.14:30 wokoło czasem słychać trzaski pękających gałązek... myślimy jednak że to jakaś sarna lub coś innego (nie myślimy ze to potwór)
godz.14:35, 14:40, 14:45 trzaski są coraz bliżej nas...
godz.15:00 odczuwalna jest czyjaś obecność ale trzaski ucichły... jesteśmy trochę wystraszeni... ale idziemy do drugiego grilla (dla nas stacji 2)
godz.15:15 wyczuwalna jest czyjaś obecność i powróciły trzaski, zaczynamy biec bo zaczynamy się ostro bać...
godz.15:30 jesteśmy w drugim grillu decydujemy że wyjdziemy najbliższym wyjściem z lasu a do domu wrócimy drogą...
godz.16:04 wychodzimy z lasu, już nie słychać trzasków ale przez dłuższą chwilę czuliśmy czyiś wzrok na plecach...
19:00 UFF znowu w domu...

Co o tym myślicie?

Mam zwaloną psyche :o




Tak to jest jak sie wchodzi na teren Kubusia Puchatka
  • 0

#39

Treve.
  • Postów: 231
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Apropo lasu:
U mnie w wiosce było gorzej. Kilkanaście lat temu w lesie byli sataniści.
Do tej pory pamiętam te czaszki zwierząt na drodze :/ . Wierzcie mi że to nie był przyjemny widok. Kiedyś nawet jednego widziałem :o . Był podobny do tego potwora z OSADY (przynajmniej sie tak ubierał) ale nie miał tej dzikiej maski tylko sam strój. Potem okazało się że to jacyś psychole i miesiac puźniej ich zgarneli ale czaszki zwierząt zobaczone oczami 5-latka to niefajny widok. Mimo tego jakoś nie czuje strachu przed lasem (no może przed dzikami ;) ).
  • 0

#40

Heiser.
  • Postów: 260
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fakolpet, jeśli łaska, nie cytuj całych wypowiedzi, bo temat traci na przejrzystości.
  • 0

#41

Punkwik.
  • Postów: 22
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tak jakby troszku zmyślona ta relacja, ale jesli zdazylo wam sie to naprawde stracha musieliscie miec niezłego :)
a i czemu szczątku zwierząt na drodze kojarzone z satanistami odrazu :/
  • 0

#42

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Szczatki zwierząt zawsze ludzie kojarzą ale z SZatanistami a nie satanistami. Nie pomyśla że zwierzyna padła ze starosci i miejscowe kuny bądź żbiki ją rozszarpały, zawsze lepiej cała wine zrzucić na szatanistów. hehe
  • 0

#43

fakolpet.
  • Postów: 125
  • Tematów: 10
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Szczatki zwierząt zawsze ludzie kojarzą ale z SZatanistami a nie satanistami. Nie pomyśla że zwierzyna padła ze starosci i miejscowe kuny bądź żbiki ją rozszarpały, zawsze lepiej cała wine zrzucić na szatanistów. hehe



W ogole ktos tu umie rozroznic SZatanistow od Satanistow? -.-
  • 0

#44

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Szataniści ? Nie znam... Satanistów już znam. Jedna literka, a tyle różnicy, może ktoś powinien napisać arta o różnicy między dwoma wyrazami :) .
  • 0

#45

Kasalagupagu.
  • Postów: 163
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A co to za różnica? :P
Zawsze myślałam ,ze to to samo
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych