Skocz do zawartości


Zdjęcie

MITY 9/11 (1) - Niegroźne uderzenia samolotów w WTC.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
85 odpowiedzi w tym temacie

#16

bonifacy_krak.
  • Postów: 232
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no oczywiście że nie. ale co ma szkoła do WTC. przecież to żadne porównanie. a to trochę nie dziwne że własne na tydzień przed mieli takie ćwiczenia a potem BUM. i to że jeszcze w tym dniu ok 2000 żydów w pracy nie było.ej no mi tu śmierdzi spiskiem.

kiedy ja sądzę że to ma wiele ze sprawą w tym wątku wspólnego. przecież to właśnie te bomby spowodowały zawalenie się budynków a nie samoloty. no a co z budynkiem numer 7. tesh samoloty, pożar o nie.
  • 0

#17

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

kiedy ja sądzę że to ma wiele ze sprawą w tym wątku wspólnego.

Oczywiście, na zawalenie wież miało wpływ wiele czynników.
Jednakże ten temat dotyczy tylko jednego z nich: uderzeń samolotów.
Masz coś do powiedzenia na ten temat?- pisz bez przeszkód. :)

Jeśli natomiast chcesz wypowiedzieć się na temat zawalenia się wież WTC zapraszam tutaj:
http://www.paranorma...?showtopic=3560

A jeśli chcesz pogadać o WTC 7 to zapraszam w to miejsce:
http://www.paranorma...?showtopic=1268
  • -1



#18

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

ta tylko to pewnie było widać od strony dziury zrobionej przez samolot, a po drugiej stronie "bomby". a poza tym National Geographic i wszystko jasne, amerykańska telewizja zmanipulowana przez władców świata. człowieku jak ja zacząłbym wierzyć w to co mówią na Discovery czy National Geographic to bym był takim głupolem jak większość amerykanów, którzy to myślą że Europa jest jednym ze stanów w USA tongue1.gif

Jak dla mnie to jest dziecinny, pseudospiskowy belkot w mysl zasady "wszystko co oficjalne jest zle". Takie modne to ostatnio, szczegolnie wsrod nastolatkow, myslacych ze jak mysla inaczej niz "slepe jednostki" to sa fajniejsi, madrzejsi i maja "otwarte umysly". Na szczescie ci starsi "spiskowcy" sa troche bardziej obiektywni i rozsadni, maja argumenty, a nie tylko teksty: "media klamia, USA to diabel, Nasa wszystko ukrywa itd." nie podajac zadnego sensownego argumentu na swoje teorie. Bez urazy :) P.s. nie, zawalenie bylo pokazane od wielu stron, pozatym jak to, o co ci chodzi, wybuchy po drugiej stronie, a zawalenie zaczyna sie po przeciwnej i to spowodowalo pekniecie stali ? :hmm: bo nie kumam o co Ci chodzi. P.s.2 jest jakas telewizja i wogole media, ktore nie sa dla Ciebie zmanipulowane ? :D w pogode i sport tez nie wierzysz ? :-> Pozatym National Geographic to nie jest telewizja rzadowa ani amerykanska, tylko miedzynarodowa :P no ale wiem, iluminaci rzadza calym swiatem.
  • 1

#19

bonifacy_krak.
  • Postów: 232
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie to jest dziecinny, pseudospiskowy belkot w mysl zasady "wszystko co oficjalne jest zle". Takie modne to ostatnio, szczegolnie wsrod nastolatkow, myslacych ze jak mysla inaczej niz "slepe jednostki" to sa fajniejsi, madrzejsi i maja "otwarte umysly". Na szczescie ci starsi "spiskowcy" sa troche bardziej obiektywni i rozsadni, maja argumenty, a nie tylko teksty: "media klamia, USA to diabel, Nasa wszystko ukrywa itd." nie podajac zadnego sensownego argumentu na swoje teorie. Bez urazy smile1.gif P.s. nie, zawalenie bylo pokazane od wielu stron, pozatym jak to, o co ci chodzi, wybuchy po drugiej stronie, a zawalenie zaczyna sie po przeciwnej i to spowodowalo pekniecie stali ? unsure.gif bo nie kumam o co Ci chodzi. P.s.2 jest jakas telewizja i wogole media, ktore nie sa dla Ciebie zmanipulowane ? grin.gif w pogode i sport tez nie wierzysz ? :-> Pozatym National Geographic to nie jest telewizja rzadowa ani amerykanska, tylko miedzynarodowa tongue1.gif no ale wiem, iluminaci rzadza calym swiatem.


ba może troche przesadziłem. ale jak na to spojrzeć z drugiej strony. cała telewizja jest zmanipulowana. media ogółem. może i jestem nastolatkiem który ślepo NIE wierzy w to co telewizja mówi ale to moja sprawa. taki jestem. wole żyć tak jak mi sumienie mówi a nie tak jak telewizja mówi. a to czego telewizja uczy jest w dużej mierze złe. i tak USA to diabeł. zobacz ile szody robi teraz, afganistan, irak, i teraz na iran sie szykują. nim się obejrzysz USA będzie największą potegą militarną (jak już nie jest) i będzie rządzić światem. ze świata będą chcieli zrobić stany zjednoczone pod wodzą jednego rządu. władców świata, wielkich dwunastu czy jak ich tam można nazwać. i czy ty siebie słyszysz. telewizja między narodowa znaczy niezależna??? to największa głupota jaką usłyszałem. dobrym przykładem jest właśnie NG. to całe wciskanie kitu o darwinie itp. nawet taka super międzynarodowa organizacja jaką jest ONZ jest przez nich kontrolowana. a co ja będę pisał. ty i tak masz swoje zdanie a ja swoje i niech tak pozostanie
  • 0

#20

foxsys.
  • Postów: 85
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

i ta mlodziez jest nasza przyszoscia ? :( strach sie bac
  • 0

#21

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Tak w sprawie głównego tematu. Zgodnie z teorią spiskową - samoloty nie zniszczyły (w rzeczywistości uszkodziły) rdzenia budynków WTC, a jak wiadomo zgodnie z oficjalną wersją to (czyli rdzeń budynku) oraz utrata siły nośnej dzwigarów spowodowało zawalenie się WTC. I teraz ciekawi mnie pewna niespójność - w przypadku Pentagonu - negowane jest "wyparowanie" samolotu (w rzeczywistości materialny ślad pozostał -Allyn E. Kilsheimer - CEO of KCE Structural Engineers since 1972 and executive vice president of KTLH Engineers since 1995 - ekspert od materiałów wybuchowych, który był na miejscu mówi (po angielsku :P "It was absolutely a plane, and I'll tell you why I saw the marks of the plane wing on the face of the building. I picked up parts of the plane with the airline markings on them. I held in my hand the tail section of the plane, and I found the black box. I held parts of uniforms from crew members in my hands, including body parts. Okay?": ) gdy tymczasem w przypadku WTC samolot o tej masie i takiej prędkości dematerializuje się zanim "doleci" do rdzenia w budynku. Czyli w przypadku WTC samolot ulega takiej dematerializacji w momencie uderzenia w zewnętrzną kratownicę i to tak, że nie stanowi zagrożenia dla rdzenia budynku, a w przypadku Pentagonu uderzenie w zbrojony beton nie powinno zarysować karoserii.


no oczywiście że nie. ale co ma szkoła do WTC. przecież to żadne porównanie. a to trochę nie dziwne że własne na tydzień przed mieli takie ćwiczenia a potem BUM. i to że jeszcze w tym dniu ok 2000 żydów w pracy nie było.ej no mi tu śmierdzi spiskiem.

Akurat to wyczernione wprost śmierdzi głupotą. Po pierwsze Żydów miało być 4.000. link. Po drugie pomyśl chwilę - co to za spisek w którym bierze udział jeszcze dodatkowo 2.000 (4.000) ludzi. Nagle jednego dnia nie przychodzą do pracy - i nikomu nie wyda się to podejrzane? I jak rozumiem żaden z tej grupy nie powie nikomu z rodziny - dlaczego nagle rano 11.09 nie wstał wcześniej z wyrka. Po prostu spisek godny gimnazjalisty. :drink:

no i prawda jest taka, że na tydzień przed "zamachami" były przeprowadzane niby to w celach bezpieczeństwa kontrolowane ewakuacje budynków WTC. cała masa tajnych służb z psami i z ludźmi od materiałów wybuchowych rzekomo sprawdzających czy gdzieś nie umieszczono ładunku pałętali się po wieżowcach. a co tam robili to sami się domyślcie!!!

Załozyli w jeden wieczór ładunki wybuchowe. :wall:
  • 0

#22

bonifacy_krak.
  • Postów: 232
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Załozyli w jeden wieczór ładunki wybuchowe. wall.gif


Kiedy ci mówię że to były "liczne" próby nie tylko jedna na tydzień przed zamachami. wiec nie zakładali w jedną noc tylko kilka razy takie coś się działo.

Akurat to wyczernione wprost śmierdzi głupotą. Po pierwsze Żydów miało być 4.000. link. Po drugie pomyśl chwilę - co to za spisek w którym bierze udział jeszcze dodatkowo 2.000 (4.000) ludzi. Nagle jednego dnia nie przychodzą do pracy - i nikomu nie wyda się to podejrzane? I jak rozumiem żaden z tej grupy nie powie nikomu z rodziny - dlaczego nagle rano 11.09 nie wstał wcześniej z wyrka. Po prostu spisek godny gimnazjalisty. drinks.gif


Po drugie gdyby to nie był spisek zaraz by o tym dudnili ile to obywateli Izraela straciło życie w tej katastrofie. a tu 2 dni po biadolili i koniec cisza. izraelska telewizja myślała że ci ludzie poszli wtedy do pracy i dlatego był zamęt w Izraelu. potem nagle po 2 dniach ucichło bo się dowiedzieli że 2000-4000 obywateli nie poszło do pracy tego dnia. ej no coś tu jest nie tak.nie wiem dlaczego nie poszli wtedy do pracy. może jakiś telefon rano lub coś lub wiedzieli o tym już chwile też coś takiego słyszałem. nie wiem. ale faktem jest że nie poszli i nikt o tym nie mówi. siostrę mam w USA i ona właśnie mi o tym powiedziała jako pierwsza, bo w europie nie było o tym wiadomo. powiedziała mi że w dwa dni po zamachach pisano o tym w gazetach a potem nagle wycofano ten artykuł i już nigdzie poza internetem nie można było się o tym dowiedzieć. pachnie spiskiem!!!!!!!!!!!!!!!
  • 0

#23

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Sorrki mariush - muszę na to odpowiedzieć. :P

Kiedy ci mówię że to były "liczne" próby nie tylko jedna na tydzień przed zamachami. wiec nie zakładali w jedną noc tylko kilka razy takie coś się działo.

Założenie ładunków wybuchowych w tak wysokich budynkach trwałoby pewnie z tydzień. I to zmasowanej roboty.

Po drugie gdyby to nie był spisek zaraz by o tym dudnili ile to obywateli Izraela straciło życie w tej katastrofie.

:o a co tam mieli niby robić obywatele Izraela? Była tam jakaś ambasada, konsulat?


a tu 2 dni po biadolili i koniec cisza. izraelska telewizja myślała że ci ludzie poszli wtedy do pracy i dlatego był zamęt w Izraelu. potem nagle po 2 dniach ucichło bo się dowiedzieli że 2000-4000 obywateli nie poszło do pracy tego dnia. ej no coś tu jest nie tak.nie wiem dlaczego nie poszli wtedy do pracy. może jakiś telefon rano lub coś lub wiedzieli o tym już chwile też coś takiego słyszałem.

Skąd Ty to bierzesz? :D

nie wiem. ale faktem jest że nie poszli i nikt o tym nie mówi. siostrę mam w USA i ona właśnie mi o tym powiedziała jako pierwsza, bo w europie nie było o tym wiadomo. powiedziała mi że w dwa dni po zamachach pisano o tym w gazetach a potem nagle wycofano ten artykuł i już nigdzie poza internetem nie można było się o tym dowiedzieć. pachnie spiskiem!!!!!!!!!!!!!!!

No jak o tym powiedziała siostra - to sorrki. W końcu siostra to siostra. :hug:
  • 0

#24

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Po pierwsze, zydzi nie byli wtedy w pracy, bo mieli swoje swieto religijne, po drugie, po co cwiczono ewakuacje przed wyburzeniem, skoro i tak nie pozwolono sie ludziom ewakuowac ? tylko zginely tysiace ludzi.
  • -1

#25

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Po pierwsze, zydzi nie byli wtedy w pracy, bo mieli swoje swieto religijne.

Sorrki ale nie było żadnego święta religijnego. :]
  • 0

#26

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie wiem czy religijne, ale jakies tam swieto podobno mieli (ale przyznaje ze informacja tylko obila mi sie o uszy, nawet zrodla nie pamietam). Takze moge sie mylic.
  • 0

#27

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Kiedyś mówiono, że miało to związek ze świętem Jom Kipur ale święto jest prawie miesiąc później. Akurat w miesiącu żydowskim w tym okresie (wrzesień-październik) nie ma ważniejszych świąt.

A propos:
"Hello, David Rosenberg? This is the Mossad. Listen, don't go to work on Tuesday. Yeah, another terrorist attack on the U.S. . . . call in sick. And remember, not a word to any of your gentile relatives, friends, or co-workers."

Istnienie tej plotki, podtrzymywanej przez tyle lat - pachnie na milę antysemityzmem. :hmm:


11 września 2001 roku
  • 0

#28

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Informacja o tym, że 4000 żydów zostalo ostrzeżonych i nie przyszło do pracy to ściema. http://www.snopes.co...mors/israel.htm

Aż się dziwię, jak chętnie ją wszyscy powtarzają...
  • 0

#29

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

"alexandria: <pomaranczowy>czy to prawda , ze zydzi nie pracowali tego dnia w WT???
Andrew_Nagorski: To jest bajka, która jest rozpowzechniana od samego poczatku. To jest po prostu bzdura. Żydzi zginęli w WTC tak jak wiele innych."

http://newsweek.reda...asp?Dyskusja=20

"Nie wierzę w to, ze budynki WTC zawaliły się od uderzenia samolotów, ale wkurza mnie jak ktoś od razu robi 10 kroków do przodu i daje wyjasnienie w stylu "Żydzi nie przyszli do pracy" czyli sa wszystkiemu winni (znowu). Przyszli przyszli i zginęli w ruinach WTC podobnie jak Polacy i inni. Samych Izraelczyków zgineło ok 150, a byli jeszcze Żydzi nie-Izraelczycy."

[url="http://bartoszweglarczyk.blox.pl/html/1310721,262146,169.html?15""]http://bartoszweglarczyk.blox.pl/html/1310...9.html?15"[/url]

Strony anglojęzyczne:

http://usinfo.state..../14-260933.html

http://answers.googl...dview?id=331277

Jak widać to kolejna żałosna próba wmówienia ludziom, że jakiś spisek istniał - ściemnianie na maxa. A ludziska bezkrytycznie łapią tę ściemę tylko dlatego, że jest antyrządowa i popiera tak fajną teorię spiskową :P

Użytkownik +..... edytował ten post 02.07.2008 - 08:49

  • 0



#30

bonifacy_krak.
  • Postów: 232
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Acha bo jakiś ziomek się wypowiada w zmanipulowanej gazecie "Newsweek" na czacie albo jakiś ziomek na blogu i ty od razu bierzesz to za dogmat i prawdę bezwzględną. No fajnie!
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych