Skocz do zawartości


Zdjęcie

Broń przyszłości!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

#31

pandemia.
  • Postów: 440
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wracając teraz do tematu broni, to w tej chwili pracuje się nad bronią typu NO LETHAL WEANPON – broń, która nie zabija. Ma za zadanie obezwładnić przeciwnika (oślepić, ogłuszyć, sparaliżować). Takie bronie Amerykanie używali (prototypy) już w Wietnamie a później w Somalii. Znalazłem opis broni, która działała w ten sposób, że powoduje paraliż wszystkich osób będących w jednym pomieszczeniu. Była również opisana broń, która działała w oparciu o ultradźwięki. Wywoływała strach wśród przeciwników.
  • 0

#32

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

no tak, ale to dalej jest broń... A dopóki będzie broń, pokoju na ziemi nie będzie, choć postęp w sztuce militarnej jest nieunikniony to mam nadzieje że kiedyś wynajdą bardziej "humanitarną" formę broni :P
  • 0



#33

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Też o tym słyszałem... np: naboje Shutgunów o gumowej powieszchni, za zadanie mają ogłuszyć przeciwnika...
  • 0

#34

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nawet gumowe posiski mogą zabić, a w najlepszym wypadku mocno zranić... Znany był skandal, kiedy policjaknt używał naboi gumowych i postrzelił przypadkiem reportera w oko, jak nie trudno się domyślić, reporter je stracił...
Tak się kończy zabawa z gumą...
  • 0



#35

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Hehe, te kosmate myśli :P
No dobra... ale na temat :D
Broń na gumowe pociski wcale nie zmniejsza ryzyka uszkodzenia ciała... Czasem może mieć nawet gorsze skutki niż te ostre. Więc kwestia wydaje się rozwizana, ale nie dokońca. Ludzie wciąż wymyślają coraz bardziej zmyślne sposoby zabijania :)
  • 0



#36

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A słyszeliscie że Amerykanie przypadkowo przyznali się że maja broń magnetyczna?
  • 0

#37

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

gdzie? kiedy? jest jakieś archiwum?
  • 0



#38

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szukam , było to na onecie albo gdzies tam, ale wtedy jeszcze nie byłem na forum wiec poprostu przeczytałem
  • 0

#39

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hehe broń magnetyczną podnoszenie metalowych przedmiotów i rzucanie nimi w kogo dobry patent jak z halflife 2 :lol
  • 0

#40

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

to akurat była broń grawitacyjna... Ale taki patent też byłby fajny, tylko chyba póki co niemożliwe jest ztworzemnia czegoś takiego :lol
  • 0



#41

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

W jednym z reportaży po 9/11 Alex'a Jones'a pt. "Martial Law - Rise of the police state" ... autor pokazuje na ulicach Nowego Jorku broń zwaną Sound Weapon ...
  • 0



#42

Tetrax.
  • Postów: 35
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Uważam, że bronią przyszłości będą działa laserowe, działa anihilatorowe (fotonowe), jonowe, gaussa, torpedy fotonowe, fuzyjne, plazmowe itp.
  • 0

#43

radekg0.
  • Postów: 27
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a mi się wydaje że szybciej powrócimy do kijów i kamieni niż użyjemy broni opisywanej przez was.
  • 1

#44

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Broń przyszłośći ? Głowice przenoszące anty-materie. Uwieziąną np. w poly magnetycznym. Taka głowa przy kontakcie z celem, poprostu puszczała by antymaterie, chodziło by do anihilacji i kabbooooom, nie ma pol planety.
  • 0

#45

Migdalo.
  • Postów: 125
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wg. mnie broń przyszłości będzie miała rażenie tylko na organizmy żywe, i polegała raczej na siedzeniu obu stron konfliktu w wygodnych fotelach, a np: roboty bojowe zabijały by sie dla nich. Albo poprostu bomba paraliżująca albo cos w tym stylu.

Broń przyszłośći ? Głowice przenoszące anty-materie. Uwieziąną np. w poly magnetycznym. Taka głowa przy kontakcie z celem, poprostu puszczała by antymaterie, chodziło by do anihilacji i kabbooooom, nie ma pol planety.

Wątpię - nikt by nie chciał raczej niszczyć pół planety ;)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych