Skocz do zawartości


Zostałem porwany? :/


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
47 odpowiedzi w tym temacie

#31

illogical.
  • Postów: 23
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Słuchaj z normalnym snem jest tak samo. Myślisz, że spałeś 15 minut a okazuję się że 8 godzin. Według mnie byłeś w półśnie, tak jak pisało pare osób przede mną :P
A znamie.? Może na czymś spałeś. Albo poduszka ci sie wgniotła.
Nie sądzę, żeby Cię UFO porwało.
  • 0

#32

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Prabab, Ty zawsze takiego cfaniaka zgrywasz.. jak z tym cudownym ufo nad miastem..
weź ćwicz swój mizerny talent gdzie indziej, bo mnie to naprawdę nie przekonywuje..
Piszesz post i czytasz gazete jednoczesnie?
Hmm, a nie obawiasz sie że szaraki zaamplikowali Ci drugi mózg?
To jest poważna sprawa i wcale nie żart..

Jak zwykle nie ma żądnych zdjęc?
Pewnie Ci też aparat uprowadzili..
Albo, nie wieem..
Zawsze jak robisz zdjecie to to znamie znika..
zgadłem?

EDIT AlienGrey: Otrzymujesz warna za naśmiewanie się z innego użytkownika.
  • 0

#33 Gość_michalpski

Gość_michalpski.
  • Tematów: 0

Napisano

Może zacznę od tego, że nie lubię, wręcz niecierpię sceptyków, ignorantów i szyderców, którzy potrafią tylko jedno - śmiać się ze wszystkich i wszystkiego. Ludzie! Co wy robicie?! Opamiętajcie się! Dlaczego wszystko, co niezwykłe i tajemnicze, wkładacie między bajki?! Nie jestem pewien na 100%, czy rzeczywiście osoba ta została uprowadzona przez kosmitów lub, jak kto woli, ufonautów - przybyszów z kosmosu, ale wszystko wskazuje na to, że do takiego incydentu doszło. Tym bardziej, że ten ktoś napisał to dość przekonująco. Wierzę głęboko, że tego typu przypadki mają miejsce w naszej rzeczywistości i co do tego nie mam najmniejszych wątpliwości. Skąd ta pewność? Bo sam byłem uprowadzony przez istoty pozaziemskie, choć przypuszczam, że byłem wielokrotnie zabierany na pokład obcego statku.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Do KicHu: Po pierwsze, nie jestem pan, tylko Michał - to nie fikcyjne imię, lecz moje prawdziwe. Po drugie, nie wiem, dlaczego ten ktoś jeszcze nie zrobił sobie zdjęcia i go nie opublikował, w celu potwierdzenia swojego niezwykłego przeżycia (?). Po trzecie, osobiście nie znam tej osoby, dlatego napisałem wyraźnie, a do tego w języku polskim, że "nie jestem pewien na 100%, czy rzeczywiście osoba ta została uprowadzona przez kosmitów...". I po czwarte, ta sama osoba przyznała, że ma w zwyczaju żartować. Czy to oznacza, że wszystko, o czym pisze, jest głupim żartem? Być może. A tak przy okazji, samo spojrzenie masz straszne, wręcz demoniczne. Mam nadzieję, że nie masz nic wspólnego z siłami ciemności, że nie jesteś wrogo nastawiony do wszystkich i wszystkiego, że można cię polubić. Może trochę przesadziłem, a jeśli tak, to przepraszam.
  • 0

#34

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Hmm.. a ja sadze że jak nie znasz sprawy do końca, to lepiej sie nie odzywać..
Prabab już wiele razy robił z nas jaja, a pisze przekonywojaco bo to jego zawód..
Komu innemu pewnie bym uwierzył, ale jemu nie..
A może mi powiesz, panie obronco ucisnionych, czemu nie pokazał nam zdjec tego czerwonego miejsca?
  • 0

#35

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

michalpski, tak samo sceptycy mogą się drzeć, że nienawidzą takich jak Ty, którzy wierzą w to i łykają wszystko nie mając żadnych podstaw ku temu ;)
  • 0

#36

Recluse.
  • Postów: 117
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Coś czuję że prabab to jakiś polityk i ćwiczy kłamstwa, ale cóż.... Jak dla mnie to ta "pustka w czasie" to poprostu zasnąłeś (a w śnie czas płynie szybciej), a jak jeszcze przed snem grałeś w durne gry to miałeś jeszcze w nocy "lagi" (ang. lag-żyg)

EDIT AlienGrey: Słowek "lagi" określa się opóźnienia w grach online/lan - tak gwoli ścisłości ;)

W podsumowaniu:
1. Grasz w durne gry i zbyt serio traktujesz to forum
2. Idziesz spać
3. Budzisz sie w nocy i dostajesz paraliżu sennego podczas którego zasypiasz
4. Znów się budzisz i sen nazywasz żygiem
5. przerażony tym, że nie można sie do mamusi przytulić oglądasz obrazki w gazecie, a potem wchodzisz na to forum i dalej juz wiadomo

Czyżbym był sceptykiem? :P
  • 0

#37 Gość_michalpski

Gość_michalpski.
  • Tematów: 0

Napisano

Do Shwizard: Twoja opinia jest nie tylko złośliwa, ale i prymitywna, mówiąc delikatnie. Trochę szacunku, wyrozumiałości i tolerancji.
  • 0

#38

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A mi sie nie podoba utozsamianie sceptycyzmu z ignorancja. Umiarkowany sceptycyzm jeszcze nikomu nie zaszkodzil, ale zgadzam sie ze wypowiedzi typu "sciema, nie cpaj tyle" itd. niewiele wnosza do tematu. P.s. zgadzam sie tez z KiCHem, ze akurat do tematow prababa to tzreba miec dystans :P (sam sobie na to zapracowal, no chyba ze mysli, ze ktos uwierzy w to, ze ksiezyc na zdjeciu w innym temacie to UFO).

P.s. michalpski, prosil bym o nieuzywanie pogrubienia w calych swoich wypowiedziach, twoje wypowiedzi i tak bedzie doskonale widac, zapewniam Cie.
  • 0

#39

Zyzio.
  • Postów: 86
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi i nie tylko mi wydaję się że z kosmitami można porozumieć się przez podświadomość. Co o tym sądzicie?
  • 0

#40

Treve.
  • Postów: 231
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ama oglądales moze 28 dni/tygodni puzniej ??
moze poprostu zly sen spowodowany napieciem wywolanym przez horror ??
tam wlasnie biegaja ludzie zarazeni wirusem ktorzy gryza innych zarazajac ich.
  • 0

#41

L. Mimai.
  • Postów: 70
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja jeszcze zrobie mały offtop bo mam pytanko. Była mowa o pół-śnie, a jak nazywa się to zjawisko:
Kłade się wieczorem do łóżka, zamkne oczy tylko na chwile niemal mrógne i już jest rano. Zdażyło mi się to wiele razy i chciałbym wiedzieć coś więcej na ten temat.
  • 0

#42

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Trzy wypowiedzi i cztery offtopy..
ZoGon, rozumiem ze postać prababa jest kontrowersyjna, ale szczerze wątpie żeby kogoś gryzł i zarazał ;)
Tak Zyzio, według niektórych teorii możesz ;)
Steelexeus:
To sie chyba sen nazywa...
Jesteś tak zmęczony że od razu zasypiasz i tyle..

~~ koniec OT ~~

EDIT AlienGrey: Koniec off-topu.
  • 0

#43

L. Mimai.
  • Postów: 70
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jesteś tak zmęczony że od razu zasypiasz i tyle..


Wiem co to sen...
Nie rozumiesz chyba o co mi chodzi. Kłade się zamykam oczy i za ułamek sekundy jest już rano. Normalnie jak człowiek śpi to budzi się po jakimś czasie i ma świadomość tego że cośmu się tam śniło i spał ileś tam godzin. A tu tylko mrugniesz okiem i jest już rano, a ty się zastanawiasz "jakim cudem skoro dopiero położyłem się do łóżka?"
Jak ktoś ma zamiar odpowiadać ironicznie to lepiej niech sobie daruje.
No ale dobra już nie bede robić offtopu, nie musicie odpowiadać.
  • 0

#44

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Hmm.. a może (nie wiem dlaczego) od razu opuszczasz ciało.. albo masz jakaś wade i nie masz fazy marzen sennych.. Teraz nie ironizuje.. bo w sumie, nie mam pomysłu..
  • 0

#45

Glucio.
  • Postów: 29
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może to zaciekawi inny ,a może nie...

Z "badań" jakie sam ustaliłem wychodzi z tego, że głównym miejscem porwań są domki jednorodzinne jak i szeregowce, sam autor potwierdza to mieszkając w szeregowcu.

Tak, więc ja nie muszę się bać UFO bo mieszkam w bloku :)

pozdro
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych