Skocz do zawartości


Zostałem porwany? :/


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
47 odpowiedzi w tym temacie

#16

Alien667.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ściema. moze zauważyli że jesteś na tym forum paranormalne.pl i specialnie cie porwali co?
  • 0

#17

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ależ wspaniała puenta - ściama i tyle... trochę rozwiń swoją wypowiedź, np. "w mojej opinii to, co nam przekazujesz może nie być do konca prawdą, jednakże to tylko i wyłącznie moja opinia" :)
  • 0

#18 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Na wspomnienie tych wydarzeń, myślę sobie: 'jeżeli porwali mnie kosmici, to niech mnie porywają dalej' - dlatego, że nie czuję specjalnego dyskomfortu, ani fizycznego ani psychicznego. Jednak nie potrafię powiedzieć, czy naprawdę mnie porwali, czy to wrażenie to sprawka czegoś innego.
PS. To nie jest żaden żart, mimo że zazwyczaj mam w zwyczaju żartować...


Prabab, to nie moja wina... :lol

Czy to mogło być porwanie??? nie wiem... może LD połączone z paraliżem :D (o ile to możliwe).
Poczytaj artykuły innych uczestników porwań i spróbuj porównać... jeśli to były szaraki, a tak jest raczej we wszystkich relacjach (dziwne nie?? ;) ), to sposoby uprowadzeń powinny mieć wspólne cechy we wszystkich przypadkach.....także w twoim..
  • 0

#19

Lasocki.
  • Postów: 176
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

sen jak sen gdyby co 2ga osoba wklejała tu swoje pojechane sny...

to uwierz mi ale byłoby tu jedno wielkie senne bagno...
  • 0

#20

Mr.Scar.
  • Postów: 29
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Prabab mnie kwasu i amffy to moze Ci uwierze:]
  • 0

#21

Mast.
  • Postów: 97
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm....powiem,że sam doświadczyłem zjawiska zwanego "missing time",tzn. było to tak.Chciałem zasnąć,ale nie mogłem,więć włączyłem tv na TVN 24 (jest to dość ważna informacja ze względu na czas).Było coś koło 1-ej nad ranem.Nadal nie mogłem zasnąć,więc byłem w takim półśnie,tzn. miałem pełną świadomość,ale czułem się jak podczas snu.I leżałem tak,mi się wydawało,że z godzinę...W pewnym momencie tata wszedł do pokoju (ja byłem cały czas świadomy!) a na zegarku była 5 nad ranem.Czyli minęły 4 godziny,ale byłem cały czas świadomy,a zdawało mi się,że najwyżej półtorej godziny leżałem.Nie przypisuję do tego nic paranormalnego.Zwłaszcza,że nie mam żadnych fizycznych śladów żadnych,ani nie widziałem nikogo,więc automatycznie nie moge takich wniosków wyciągać.za to Twoja relacja jest dość przekonująca... :)
  • 0

#22

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mast powiedział coś bardzo ważnego - byłeś w pół śnie. Mi też się coś takiego zdarzyło i moim zdaniem mózg jak jakby w połowie uśpiony, dlatego też rejestruje jedynie niektóre rzeczy. Wydaje nam się przez to, że leżymy godzinę, a tak naprawdę jest to kilka godzin.
  • 0

#23

wojtass_maniak.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mialem to samo, zwykly paraliz
  • 0

#24

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Miałem coś podobnego kiedyś. Obudziłem się w nocy i poczułem, że oprócz mnie ktoś był w pokoju. Szybko wstałem i zobaczyłem zieloną zamazaną postać. Trudno powiedzieć kto, albo co to było. Tak czy inaczej, poczułem się zagrożony i od razu ustawiłem się chcąc sie bronić. To było dziwne, bo poczułem jakby ta postać weszła we mnie. W tym momencie straciłem władzę nad ciałem, a resztkami sił próbowałem obudzić wszystkich zwalając się na telewizor. Niestety bezskutecznie, bo powoli na niego opadłem. Widziałem dokładnie i czułem pod sobą telewizor. W sekundę później znalazłem się znowu na łóżku, przykryty i jakby nic się nie stało. Jednak przez chwilę jeszcze czułem, jakbym był na telewizorze. Cały czas nie mogłem się ruszać i po chwili zasnąłem. Obudziłem się dopiero rano.
  • 0



#25 Gość_prabab

Gość_prabab.
  • Tematów: 0

Napisano

ściema. moze zauważyli że jesteś na tym forum paranormalne.pl i specialnie cie porwali co?

Tak, z pewnością.

Coraz bardziej skłaniam się w kierunku teorii, jakoby był to paraliż przysenny. Zastanawia mnie tylko jedno - wciąż mam znamie na szyi, muszę powiedzieć nawet, że zaczęło przyjmować jakiś "konkretny" kształt... Nie przypominam sobie, żebym kładł się do łóżka z czymś na tyle gorącym, żeby mogło mi zostawić taki ślad.
  • 0

#26

Lasocki.
  • Postów: 176
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tak tak kosmici Ciebie porwali napewno.. :lol
a niezastanawiałeś sie ze jakiś robal cie uzarł w szyje w nocy...
a propo jak ktoś cię porwał to ile żądał okupu za Ciebie ?? :mrgreen:
  • 0

#27

konikdz.
  • Postów: 34
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja tak samo myśle ze to był paraliz przysenny . Muzg moze nam płatac rózne dziwne zeczy których nie mozemy wyjaśnić w tym stanie :]
  • 0

#28

Ófnik.
  • Postów: 120
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie graj tyle w gry komputerowe bo znowu laga będziesz miał
  • 0

#29

OBAR.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sam jakieś 2 tygodnie temu miałem taki przypadek. Naczytałem i naoglądałem się wówczas różnych artykułów i zdjęć o tematyce UFO.
Obudziłem się nad ranem (3:00-4:00) i nie mogłem się poruszyć.
Gdy spojrzałem przed swoje łóżko wydało mi się, że zobaczyłem jakiś kształt, po czym natychmiast zasnąłem. Rano stwierdziłem, że to najzwyklejszy paraliż przysenny i bogata wyobraźnia ;)
  • 0

#30

Matiess.
  • Postów: 82
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mój kumpel kiedyś lunatykował i walił w drzwi od toalety w nocy aż go mama nie obudziła.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych