Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wywoływanie duchów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
666 odpowiedzi w tym temacie

#31

diodadioda.
  • Postów: 91
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mnie koleżanka kiedyś opowiadała że wywoływały u kumpeli duchy pare lat temu (konkretnie jakiegoś ducha czarnej rękawicy?). W mieszkaniu tym kiedyś została sama jej koleżanka, zaczeła słyszeć dziwne dźwięki, woda w łazience sama leciała, drzwi się same zamykały aż w wkońcu otworzyło się okno i zaczęło ją coś dusić. Naszczęście jej sąsiadka słyszała trzaski i weszła do jej mieszkania i wszystko wróciło do normy. Wszyscy ją uznali za wariate tylko sąsiadka jej wierzyła. Podobne sceny działy się co jakiś czas więc ta koleżanka wicej czasu spedzała u sąsiadki niż u siebie. PO czasie jak już świrowała dosłownie egzorcyzmy ksiądz jakiś odprawił i wszystko juz OK, jednak koszmary senne ma do tej pory.
Nie wiem czy w to wierzyć czy nie, ale koleżanka opowiadała to dość realnie. Najbardziej dziwne dla mnie jest to że wywoływały tajemniczego ducha czarnej rękawicy- co to niby jest? Jak myślicie?

Co do zaś tego czy podawać przepisy na wywoływanie duchów hmm no na google znalezienie sposobu znajduje 3 minuty. Skoro to forum paranormalne to chyba tutaje jest miejsce na takie rzeczy. Co ktoś zrobi z taką wiedzą zależy od niego. No nie wiem spory dylemat.
  • 0

#32

~Blood.
  • Postów: 176
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

skończyło się happy end-em ???

No tak, nic sie nie dzialo pozniej, dziecmi bylysmy... i zadnych formulek nie znalysmy, brechtalysmy sie caly czas...

Co do zaś tego czy podawać przepisy na wywoływanie duchów hmm no na google znalezienie sposobu znajduje 3 minuty. Skoro to forum paranormalne to chyba tutaje jest miejsce na takie rzeczy. Co ktoś zrobi z taką wiedzą zależy od niego. No nie wiem spory dylemat.

Ja tez jestem za tym zeby umiesic... jak ktos to wykorzysta to jego sprawa. Kazdy mysli za siebie, ne?
  • 0



#33

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No tak, nic sie nie dzialo pozniej, dziecmi bylysmy... i zadnych formulek nie znalysmy, brechtalysmy sie caly czas...  

Cytat:


A teraz to niby jesteś dorosła ? :D

sorry .... to znowu ta moja złośliwość nic na to nie poradzę ... :P
  • 0

#34

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja tez jestem za tym zeby umiesic... jak ktos to wykorzysta to jego sprawa. Kazdy mysli za siebie, ne?



Hmm w sumie masz racje. Ok jak ktos znajdzie godne uwagi metody spirytystyczne, to moze zalozyc nowy temat. Ale niech to bedzie cos tresciwego a nie "ortograficzne" wypocinki wystraszonego 12 latka (bez urazy dla 12 latkow). Pozdrawiam.
  • 0



#35

Patrolsowy Pan.
  • Postów: 121
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Heh, ja już mam seans za sobą :D . Wiem że jestem dzieciuchem ale zrobiłem. Chciałem się z kimś skontaktować, ale nie powiem wam z kim : > .
  • 0

#36

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Heh, ja już mam seans za sobą Very Happy . Wiem że jestem dzieciuchem ale zrobiłem. Chciałem się z kimś skontaktować, ale nie powiem wam z kim : > .



No i jak poszło?
  • 0



#37

betty-k.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kiedyś w szkole średniej wywoływałam duchy poprzez klucz i książeczkę do nabożeństwa. Czy ktoś też to robił? Ja wtedy głęboko w to wierzyłam. Każdy duch przyszedł ale długo się go odwowywało. Nic się dziwnego nie działo. Mozna było pytać o wszystko. Niektórzy nie mogli potem spać (wiadomo, urojenia). Ale teraz to niewiem co to było. Już się tym niezajmuję.
A czy ktoś to praktykował??
  • 0

#38

taiszo88.
  • Postów: 101
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kiedyś w szkole średniej wywoływałam duchy poprzez klucz i książeczkę do nabożeństwa

ja robilem cos podobnego z kluczem wstegom i mala biblia po jakis 5 minutach wyrwalo mi ta biblie i wpadla do ogniska (bo robilem to na ognisku z przyjaciulmi) nic wiecej sie niestalo ino potem mialem kredki u babki zato ze spalilem biblie nic wiecej. kiedys na zielonej szkole (cos w stylu koloni) wywolywalem duchy a potem pokazywaly sie dziwne znaki na scianach cos w stylu prostej drogi i krucyfiksow...
  • -1

#39

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

mam pytanie
kogo chciales przywolac ??

bo to z biblia wyglada troche dziwnie, co tam mowic takie cos mnie zszokowalo
  • 0



#40

taiszo88.
  • Postów: 101
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

czytalem jakis tekst po hebrajsku z ksiegi duchow ''grimmorium' polecam :) no a potem mi biblie wurwala no i przechlap.
  • 0

#41

Heiser.
  • Postów: 260
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co ci wyrwało? Wiatr czy jakiś duch lub coś w tym rodzaju?
  • 0

#42

Yuna.
  • Postów: 115
  • Tematów: 5
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdybym miała wywoływac duchy, rzuciłabym się w ogień żeby tego nie zrobić(byle nie gorący :mrgreen: ) . Raz poszłam na urodziny do mojej kumpeli. Było nas cztery. Dochodziła 20.00 I któraś z nas palneła żeby wyłowywac duchy. Z lekkim wachaniem zgodziłysmy się, gdy zapalilismy jedna swiecke i zaczełysmy opowiadac sobie o duchach. Kaśka poszła na chwile do łazienki. Siedzielismy same. I nagle Karolcia walneła cos w stylu:
-Patrzcie na obraz Jezusa, łzy mu lecą...
-Co ty gadasz gdzie?? Pierdoły, chcesz mnie przestraszyć!- popatrzytrzyłam na obraz Jezusa i rzeczywiście płakał chcociaż wcześniej miał normalna twarz. :shock:
Ryknełysmy z calej siły i zaczełysmy biegac po pokuju jak szalone :crazy:
Kasia i jej mama wleciały do pokoju i przestraszone odgłosami zapytały co sie stało...
Opowiedziałysmy wszystko i okazało się ze obraz Jezusa jest trójwymiarowy, ale heca :mrgreen:
  • 0

#43

Józek.
  • Postów: 154
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja kiedyś wywoływałem duchy i nie polecam tego robić są niemiłe konsekwencje.
:-/
  • 0

#44

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No ja akurat nie potrzebnuję wywoływania, by czasem ich uświadczyć. O ile byty są neutralne, lub też przyjaźnie nastawione to jest OK. Gorzej jeśli coś, ktoś taki ma nie swój dzień, wtedy można się przestraszyć o ile nie zna się mechanizmów jak czasem (ale to nie schemat stuprocentowy) lubią nas duchy postraszyć. Ja z doświadczenia wiem że wprowadzają w trans, oddziaływują na zmysły astralne (o ile tak to można ująć) o ile ma się takie wyrobione - jeśli się nie ma, to zazwyczaj słyszymy szumy dziwne, etc. - pokroju tego gatunku. Ja np. przy pewnej niemiłej wizycie słyszałem jęki, jakieś gadanie - ale zbyt ciche i niezrozumiałe by moć coś wywnioskować. Natomiast raz jakiś byt nie chciał mnie do OOBE dopuścić (bardzo niedawno, na dniach wręcz) - będąc w transie zaczął mi gwizdać, telefon udawać wredota :) Myślałem że na początku to są tylko hipnagogi, ale po przebadaniu paru aspektów zmieniłem zdanie.
  • 0

#45

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja kiedyś wywoływałem duchy i nie polecam tego robić są niemiłe konsekwencje.

Od Twojej postawy zależy jakie duchy przybędą na seans. Jeżeli kierujesz się dobrem i miłością, pragniesz czegoś szlachetnego to wtedy przybędą dobre duchy. Jeżeli to będzie dowcip lub będziesz miał nawał myśli to zgłoszą się duchy z niższych kategorii.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych