Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wywoływanie podświadomości


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
77 odpowiedzi w tym temacie

#16

Darken88.
  • Postów: 26
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam takie pytanie: Wszyscy mowia, ze wywolywania czego kolwiek ze swiata astralnego bez odpowiedniego przygotowania i wiedzy bardzo niebezpieczne. Skad wiec wziasc to przygotowanie i wiedze? Nie bardzo rozumiem co macie na mysli, mowiac "przygotowac sie do wejscia w swiat astralny".


Tą wiedzę najlepiej czerpać z fachowych źródeł, czyli od osób które mają o tym spore pojęcie oraz ze sprawdzonych książek, nie polecam internetu jako tego źródła, ponieważ nikt tego nie kontroluje i swoje spuścizny może w nim publikować każdy głupiec - czyli nie warto mieć do tego źródła zbytniego zaufania. Można jedynie go wykorzystać jako wymianę doświadczeń z innymi osobami.
  • 0

#17

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

KTVa nie możesz mówić że robisz to wszysko na swoją odpowiedzialność skoro to nie tobie lecz osobie której wywołujesz podświadomość może się stać?
Nie znam się,ale mimo wszystko uważam że takie "zabawy" mogą się czasami fatalnie skończyć .
  • 0

#18

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Założyłem nowy temat ponieważ tamten odbiegł trochę od jego założenia, nie chciałem robić syfu pisząc kilka różnych rzeczy w jednym temacie, postanowiłem że tamten pozostanie jako osobny temat traktujący o czymś innym, widać że go nie czytaliście. Po co chcę wywoływać podświadomość to moja sprawa, a do tego celu używa się książeczkę z modlitwami, klucz i sznurek. Odpowiednio to wszystko związujemy. Trzyma się książeczkę za klucz, a potem wywołuje się podswiadomość innej osoby i zadaje jej pytania, na które odpowiada TAK albo NIE przekręcając książeczką w prawo lub lewo o 45 stopni. Coś w tym jest, ponieważ wywoływana osoba ma w tym czasie gorsze samopoczucie, jest trochę "przymulona" itp, a i odpowiedzi się zgadzają. Jednak minusem jest to że traci się szybko energię oraz przywoływanej osobie może się coś stać.

zapłakałem, po pierwsze to wywodzi się od radiestezji i nie ma nic wspólnego z INTUICJA bo tak się to nazywa. PO drugie podświadomość (KTÓRA JEST NADŚWIADOMOŚCIĄ) jest w Nas a nie w astrlu. Boże dzieci gogle nie są źródłem wiedzy, zblizają się świeta poproś rodziców o książke pod tytułem: "INtuicja" Penney Perice- naprwde dobra lektura.

P.S NIe chce obrazić założyciela tego topicu, ale wydaje mi się że jest idototą, bo znów musze drugi raz pisac to samo.

Aha, jescze jedno, po kija chcesz wywoływac czyjąs podświadmośc? Chcesz kogoś skrzywdzić? NIE w ten sposób, odwal jakiś rytułał z czarnej magii, i czekaj aż karma Cię zniszczy i Twóich bliskich- wtedy zrozumiesz jakim jestes kretynem

Przepraszam, ale mnie zdenerował... jak można za pomocą ezoteryki atakowac innych którzy nawet nie wiedzą co to. Taki jesteś kozak? Rzuć się na mnie (przyda mi sie dodatkowe źródło energi), KOlego
  • 1

#19

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Skrzypu - popieram:D O tym właśnie myślałem że po kiego ch.. grzebać w czyjejś nadświadomości?! przecież to jest chore i niedorzeczne!
  • 0

#20

Darken88.
  • Postów: 26
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moze i macie racje ze to wszystko to glupota jednak tak jak ja nie mam prawa grzebac w czyjejs nadswiadomosci tak ty Skrzypu nie masz prawa nazywac mnie idiota i kretynem - bo na tej podstawie moge stwierdzic ze jestes po prostu zwyklym chamem ktoremu sprawia przyjemnosc objezdzanie ludzi i szpanowanie swoja wiedza. Nawet jezeli pisze glupoty to nie mam o tym duzego pojecia i moglbys mi to normalnie wytlumaczyc a nie wyzywac, bo ja tego nie robie.
  • 0

#21

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Skrzypu, to ty wierzysz w Karmę ? :)

Ja też uważam, iż wywoływanie czyjeść podświadomości może się źle skończyć, lepiej się w to nie bawić... na upartego można to podpisać pod ataki energetyczne he he
  • 0

#22

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

KTVa zgadzam się z tobą Skrzypu mógłby się trochę pochamować z takimi textami,bo jak narazie niczym tutaj nie zabłysnął ale ma bardzo dużo do mówienia.
"Taki jesteś kozak? Rzuć się na mnie (przyda mi sie dodatkowe źródło energi), KOlego" -ten text mnie rozwalił ,man pokaż najpierw co potrafisz a dopiero potem możesz sobie kozaczyć, nie lubimy na tym forum chamstwa i kłamstwa!
  • 0

#23

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Kłamstwa

Jeszcze ani razu nie skłamałem na tym forum

Czy wierze w karme, oczywiście że wierze, znaczy się nie wierzyłem dopóki nie "zadziałało".
Dobra może przesadziłem, ale wnerwiłem się z wywoływaniem czyjeść nadświadomości- to jak strzelanie to ludzi uzbrojonych w dzidy z samolotu, na polanie. Nie mają możliwości obrony.

Ok, to tak:
Podświadomość, to jest częśc mózgu "ofiary", są trzy podśiwadomośc, móżdżek oraz nadświadomośc.
Podświadomość, jest to jedna z kilku boskich czasteczek w nas, ludziach.
Móżdżek odpowiada za logiczne myślenie, tzw. chłodne bez angażowania emocji, a nadświadomość to zbiór wszystkich leków i obaw człowieka.
Jeśli chcesz wywoływać (pff) czyjąś podświadomość nie pomoge, jeżeli swoja- z ochotą.
  • 0

#24

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

dokładnie,wywyołujcie sobie swoją podświadomość a nie narażajcie kogoś innego!
  • 0

#25

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wtrące się do kłótni i poprę Skrzypa :mrgreen: Bo bądź co bądź to nikt nie ma prawa zmieniać świadomości kogokolwiek...to dno moralne, żeby czegoś takiego się tykać. :omfg: to tak jakby ktoś szedł sobie ulicą i wrzucił obojętnie jakiego gością pod samochód...tyle, że psychiczny ból jest gorszy niż fizyczny...
  • 0

#26

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Fizyczny ból mija lub nas zabija, ale w każdym razie jesteśmy w stanie się go pozbyć, psychicznego nie da się pozbyć, wszystko wraca najczęściej w nocy, kiedy jesteśmy sami, sam na sam ze sobą, ze swoimi wspomnieniami.

O dziękuje że ktos mnie poparł :)


Aha, niestety teraz nie żyjemy w takich czasach że równy chcę równać z równiejszym, tylko atakują słabszych, nie potrafiących się obronic. Który z Was z ręką na serce przyśiegnie, że nigdy nie skrzywdził słabszego (ja tego nie powiem), a który z Was powie że zamiast wyżywać się na słabszych "podskoczył" silniejszemu?
  • 0

#27

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Skrzypu ja też cię popieram w kwestii niebawienia się z czyjąś podświadomością.

Co do "kłamania" kłamstwo jest wtedy, gdy ktoś wie, że mówi nieprawdę, nie wtedy, gdy ktoś wierzy w to, co mówi i nie ważne sa powody tej wiary...
  • 0

#28

Darken88.
  • Postów: 26
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rzeczywiscie przekonaliscie mnie ze nie powinno sie grzebac w cudzej pod/nadswiadomosci, jednak podczas zakladania tego tematu nie przeszlo mi nawet na mysl zeby kogos tym skrzywdzic - uslyszalem o tym sposobie o znajomych i postanowilem sprobowac. Jednak idac tym sposobem myslenia jaki wyraza Skrzypu, to cala magia jest niemoralna bo np rzucajac na osobe jakis urok ona tez nie ma szans na obrone (jezeli oczywiscie nie ma pojecia o magii i ochronie przed nia)... poza tym spojrzmy prawdzie w oczy - czy wszyscy kierujecie sie w zyciu tylko dobrem i zasadami moralnymi? Nie. Nikt nie jest swiety. Jednak rzeczywiscie tu macie racje, bawienie sie ludzka podswiadomoscia jest ponizej moralnosci. PS: Skrzypu - moglbys rozwinac temat wywolywania wlasnej podswiadomosci? Bylbym wdzieczny :)
  • 0

#29

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Móżdżek odpowiada za logiczne myślenie, tzw. chłodne bez angażowania emocji


o wielki magu!
Móżdżek - zachodzi w nim integracja impulsów docierających między innymi z ucha wewnętrznego. dzięki temu możliwe jest utrzymanie równowagi i wyprostowanej postawy ciała. w móżdżku ma także miejsce koordynacja złożonych ruchów dowolnych, na przykład podczas gry w siatkówkę(...)

jak by nie patrzeć, móżdżek nie odpowiada za logiczne myślenie :) wybacz, ale umiem czytać książki, mimo że (uwaga!) nie mam w sobie boskiego pierwiastka!

Aha, niestety teraz nie żyjemy w takich czasach że równy chcę równać z równiejszym, tylko atakują słabszych, nie potrafiących się obronic. Który z Was z ręką na serce przyśiegnie, że nigdy nie skrzywdził słabszego (ja tego nie powiem), a który z Was powie że zamiast wyżywać się na słabszych "podskoczył" silniejszemu?


hmm, żyjemy w takich czasach? :) z tego co mi wiadomo to od zawsze ludzie starali się 'walczyć' z takimi przeciwnikami, żeby przeżyć :) szlachcice polscy na przykład upatrywali wśród wrogów wątłych, acz bogatych przeciwników (coby utłuc i kasę mieć z tego). w dawnych czasach również bardzo popularne były skrytobójstwa, czy innymi słowy 'strzelanie w plecy' - co nie jest chyba ani troszkę bardziej uczciwe :)
  • 0

#30

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Pyziak ufff
Mi nie chodzi o fizycznie móżdek, ale o energetyczny. To jest coś na styl czakr, ciężko mi to wytłumaczyć.
Ale oleje ten Twój post :P
A więc dalej:
KTV, zauważ że trzeba wybrać, czy będziesz dobry czy zły, nie ma takiej opcji jak neutralny- zauważ że nie możesz w swoich działaniach być neutralny wobec każdego (troszkę to chore).
A co do rozwijania nadświadomości, nie wiem jak Ty to sobie wyobrazasz, ale hmmm to rozwinie Twoją intuicję, sprawi że będziesz mógł się sam siebie pytać o rzeczy o których nie masz pojęcia i będziesz dostawał odpowiedzi. Wiąże się to także z spełnianiem jej (nadświadomości) zachcianek, wiesz ona pomaga Tobie a Ty jej. Już wiele razy miałem zabawne historie z jej przyczyny, np. na Wakacjach o 2 w nocy czułem potrzebe pójśc na plaże no i poszedłem a tam okazało się że jest pokaz sztucznych ogni i taka biba.
Ważne jest także uświadomienie sobie że ona nie chce Nam zaszkodzic, jest po to aby Nam pomóc (mam pewną teorię kim ona jest, ale nie uwierzycie). Sprawa wygląda tak, pytacie sie sami siebie, ale mówicie że jej o daną sprawę, jeśli jej "wypowiedź się sprawdzi pogłaszczcie sie, przytulcie sie do siebie"- autentycznie.
Nadświadomość jest Wami, a Wy nią (dosłownie).
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych