Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wywoływanie podświadomości


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
77 odpowiedzi w tym temacie

#1

Darken88.
  • Postów: 26
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam, ostatnio założyłem temat "Przywoływanie podświadomości", jednak nie otrzymałem odpowiedzi na nękające mnie pytania :( chodziło mi o sposoby wywoływania cudzej podświadomości. Od pewnej osoby dowiedziałem się o sposobie wywoływania podświadomości za pomocą klucza, książeczki i sznurka. Jemu udaje się przywoływać podświadomość bez problemu, zresztą tak jak mojej kumpeli - a mi się nie udaje, mimo iż robię wszystko jak należy :/ . Bardzo mi zależy na nauczeniu się tego, dlatego proszę o jakieś porady od osób korzystających z tego sposobu. Po przygotowaniu książeczki i 3-krotnym wypowiedzeniu formułki książeczka i tak się nie wychyla :( . Może ktoś wie dlaczego tak się dzieje? Zaznaczam że książeczkę przygotowuję i trzymam w odpowiedni sposób. Bardzo proszę o jakieś porady i wymianę doświadczeń! Z góry dzięki wszystkim za pomoc. Pozdrawiam.
  • 0

#2

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Książeczka ? Formułki ? Ki pieron ? Jak by się głębiej zastanowić... ee, nieważne.

W każdym razie, czemu chcesz się nauczyć wywoływać podświadomość innej osoby ?

I jeszcze jedno - nie lepiej było to napisać w poprzednim temacie tylko od razu zakładać nowy ? Chyba lepiej będzie je scalić...
  • 0

#3

Danki.
  • Postów: 360
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

pewnie myslal ze jak zalozy nowy to wiecej osob zauwazy...
a co do tej ksiazeczki to powiedz wiecej szczegolow
  • 0

#4

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No właśnie, więcej szczegółów o tej książecce, bo ja na przykład nie wiem o co chodzi, hmm...
  • 0

#5

Darken88.
  • Postów: 26
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Założyłem nowy temat ponieważ tamten odbiegł trochę od jego założenia, nie chciałem robić syfu pisząc kilka różnych rzeczy w jednym temacie, postanowiłem że tamten pozostanie jako osobny temat traktujący o czymś innym, widać że go nie czytaliście. Po co chcę wywoływać podświadomość to moja sprawa, a do tego celu używa się książeczkę z modlitwami, klucz i sznurek. Odpowiednio to wszystko związujemy. Trzyma się książeczkę za klucz, a potem wywołuje się podswiadomość innej osoby i zadaje jej pytania, na które odpowiada TAK albo NIE przekręcając książeczką w prawo lub lewo o 45 stopni. Coś w tym jest, ponieważ wywoływana osoba ma w tym czasie gorsze samopoczucie, jest trochę "przymulona" itp, a i odpowiedzi się zgadzają. Jednak minusem jest to że traci się szybko energię oraz przywoływanej osobie może się coś stać.
  • 0

#6

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

pierwszy raz o takim czymś słyszę. A ,może ktoś zna inne sposoby? bo trn z książeczką jest...hmm dziwny.
  • 0

#7

Darken88.
  • Postów: 26
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mało że dziwny - książeczkę trzyma się za kluczyk małymi palcami (albo wskazującymi) tak, że książeczkę można bardzo łatwo upuścić - a tego nie można absolutnie zrobić, bo przywoływanej osobie prawie na pewno coś się wtedy stanie! Wątpie że są inne sposoby, wszystkie osoby które tego próbowały korzystały właśnie z niego.
  • 0

#8

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Hmm... Szefowa Gildii powiedziała by "tak to jest, gdy poważne rzeczy zaczyna się łaczyć z religijnymi zabobonami". Jak dla mnie książeczka to bajka, hmm, modlitwy, szunrki, coś się stanie jeżeli się ksiażeczkę upuści ? No cóż, może kto inny się w tym temacie bardziej orientuje, ja się nie będę wypowiadał, bo trochę mi to magią śmierdzi, a że się nie znam, to szkoda bajtów marnować :) .
  • 0

#9

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Raczej odradzam proby tego bez gruntownej wiedzy po poradach z neta ;) Mam pewne doswiadczenie w tym :/
  • 0



#10

Darken88.
  • Postów: 26
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może i bajka - niestety nie mogę tego powiedzieć na podstawie własnych doświadczeń, jedynie z opowieści moich znajomych i tego co wyczytałem w internecie nt temat, ale z tego co mi opowiadali to rzeczywiście działa, ale jak to się mnie o to nie pytajcie bo nie wiem. Fakt jest taki że niewiele osób o tym słyszało, jeszcze mniej próbowało a co którzy to umieją robić niechętnie dzielą się swoją wiedzą.

Shatan - mógłbys napisać coś wiecej nt temat? Bylbym bardzo wdzięczny ;)
  • 0

#11

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Powiem tak : nie znam się, nie wypowiadam się, ale zabieraj się za to ostrożnie, bez gwałtownych poczynań, bo nigdy nie wiadomo, co z tego będzie :) .
  • 0

#12

Darken88.
  • Postów: 26
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Powiem tak : nie znam się, nie wypowiadam się, ale zabieraj się za to ostrożnie, bez gwałtownych poczynań, bo nigdy nie wiadomo, co z tego będzie :) .


Doskonale o tym wiem - konsekwencje tej "zabawy" znam, robię wszystko na własne ryzyko ;)
  • 0

#13

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Shatan - mógłbys napisać coś wiecej nt temat? Bylbym bardzo wdzięczny ;)


Prosze bardzo :)
http://www.paranorma...t...=544&st=140
  • 0



#14

Darken88.
  • Postów: 26
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo ciekawa opowieść... zgodzę się z Tobą że wywoływanie czegokolwiek z astralu jest bardzo niebezpieczne jeżeli robi się to bez odpowiedniej wiedzy i przygotowania, jednak chodzi mi o wywoływanie podświadomości, a z tego co wiem to jest to bardziej "bezpieczne" niż wywoływanie duchów ;)
  • 0

#15

Mystiqe.
  • Postów: 140
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam takie pytanie: Wszyscy mowia, ze wywolywania czego kolwiek ze swiata astralnego bez odpowiedniego przygotowania i wiedzy bardzo niebezpieczne. Skad wiec wziasc to przygotowanie i wiedze? Nie bardzo rozumiem co macie na mysli, mowiac "przygotowac sie do wejscia w swiat astralny".
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych