Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowy film z obcym z Meksyku!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
69 odpowiedzi w tym temacie

#61

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak już zrobiliście nowy temat, to warto go połączyć z takim samym istniejącym wątkiem.

Użytkownik D.B. Cooper edytował ten post 10.09.2010 - 08:24

  • 0



#62

Luke.
  • Postów: 407
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dokładnie, @harap. Nie ma co dyskutować. Sprawa jest oczywista. Ten film został spreparowany.
  • 0

#63

thewake.
  • Postów: 218
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

jezeli siedzi w innej gestosci operator byl skupiony na wywiadzie a nie patrzeniu na obcego przez obiektyw mogl go nie zauwazyc. Nienaturalny ruch rowniez moze odbywac sie w astralu wiec w innej goestosci moze jest mozliwosc lamania praw fizyki ?:) mozliwe ze doszlo do interakcji miedzy istota z innego wymiaru a obiektywem kamery stad tez moze w swojej gestosci obcy porsuza sie jak by plywal, moze szedl po wodzie a tu obecnie jest pustynia? na ktorej wieki temu mogla plynac woda? czyz przeszylosc i przeszlosc nie jest czescia terazniejszosci ? sami sobie odpowiedzcie.
  • 0

#64

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Popieram D.B.Cooper,poniewaz to co tam widac przypomina mi to:



oraz to:




Edit: +.....
Tematy połączone

Użytkownik +..... edytował ten post 10.09.2010 - 18:57




#65

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeśli takie wsze rozumowanie, to po co w cokolwiek w tych latach wierzyć ? Tak, wiem, że teraz komputery potrafią niemal wszystko (szczerze to sam mógłbym zrobić taki filmik tylko potrzebowałbym jeszcze programu żeby połączyć animacje z video np aftereffects... Tylko po co ?) troszkę więcej wiary Panie i Panowie.
A teraz o tym co kilka osób wspomniało, "jakim cudem nie zauważyli tej istoty", czy jeśli z kimś rozmawiacie i jesteście skupieni na osobie z która konwersujecie, czy widzicie albo zwracacie uwagę na to co dzieje się dookoła ? I kolejne pytanie, "gdzie dowody", ok, weźcie teraz myszkę do ręki, i przyciśnijcie play w okienku youtube na poprzedniej stronie, przepraszam ale to jest naprawdę głupie pytanie. I zawsze większa część narzeka na jakość... Teraz jest, że za słaba to oznacza, że łatwo podrobić... Ale jak była by lepsza i w dodatku byłyby zbliżenia, to od razu krzyki, że jest za dobrej jakości i na pewno fake... Nigdy nie dogodzi... Tak niestety jest, i to zauważyłem jakiś czas temu. I jest jeszcze jedna rzecz. Zawsze ktoś bąknie o czymś a potem nagle wszyscy wpadają na ten sam pomysł, tutaj jest "słaba gra aktorska". Jedna osoba o tym wspomniała i już się posypały posty o tym. Ale jak ktoś zauważył, pierwsza osoba była zaskoczona tym co zobaczyła i chciała uciekac ale spojrzała jeszcze raz w tamte miejsce, i to oznacza, że słaba gra aktorska. A ile razy czytałem tutaj "jak ja bym coś takiego zobaczył to bym nie uciekał tylko biegł za tym żeby zobaczyć to i nagrać z bliska". Sami sobie zaprzeczacie i czepiacie się wszystkiego co tylko oby tylko to co widzicie nie dopuścić do świadomości i odfiltrować to za nieprawdę, nawet jeśli to przeczy własnym ustalonym zasadom... Eh

Użytkownik shortez edytował ten post 11.09.2010 - 22:47

  • 0



#66

Luke.
  • Postów: 407
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

@shortez, jednak są filmy, które ludzie preparują. Sam zrobiłem kilka filmów tego typu i umieściłem w necie. :P Jeśli jakiś film przedstawia coś prawdziwego, to z pewnością nie będzie posiadał błędów związanych ze złym oświetleniem, czy animacją. A ten konkretny filmik takie błędy ewidentnie posiada.

Słaba jakoś filmu nie świadczy o tym, że jest oszustwem! Słaba jakość tylko utrudnia, a czasem uniemożliwia stwierdzenie, czy to, co widać, miało miejsce w rzeczywistości. Istnieją filmy, które są oszustwem i to w bardzo dobrej jakości. ;)

Użytkownik Luke edytował ten post 12.09.2010 - 07:52

  • 0

#67

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Shortez . Z dowodami jest jak jak z banknotami . Są prawdziwe i sa fałszywe. Prawdziwe jakie są to wiadomo. Fałszywki bywaja doskonałe jak i kretyńskie obliczone na idiotę chorego na zespól Downa.Albo pijaka. Albo frajera który i tak uwierzy w wszystko co zobaczy.
Prawie wszystkie "dowody" jakie widziałem sa na poziomie :
Dołączona grafika

Są tez zdjecia które mogą być orginałami a nie fałszywkami. I tu dzieją sie cuda typu: właściciel mimo ze rzekomo robił fotke aparatem analogowym (czyli max rozdzielczośc jest na poziomie 50-150 Mpix!!) zamieszcza fotke o jakości jak by robił komórką.
W zasadzie mozna odnieść wrażenie że "świadkowie" nie są w najmniejszy sposób zainteresowani potwierdzenia ich obserwacji. Ba nawet osoby mieniace sie "powaznymi badaczami ufo" zachowuja sie na poziomie cwaniaczka - akwizytora. Wciskają ci towar(dowody) bez realnej mozliwości weryfikacji .

Użytkownik noxili edytował ten post 12.09.2010 - 08:59

  • 1



#68 Gość_Dolg

Gość_Dolg.
  • Tematów: 0

Napisano

Ciekawe skąd już ustawili kamerę , tzn , skąd wiedzieli , że akurat tam się zjawi.
  • 0

#69

Luke.
  • Postów: 407
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie wiedzieli, bo niczego tam nie było. Ten film to oczywiste oszustwo...
  • 0

#70

Kutasiewicz.
  • Postów: 46
  • Tematów: 1
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

ten film do ściema zrobiona dla hiszpańskiej albo meksykańskiej telewizji

pewnie fake obrobiony w sony vegas albo w czymś innym
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych