Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowy film z obcym z Meksyku!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
69 odpowiedzi w tym temacie

#31

Brivion.
  • Postów: 282
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na youtube jest lepsza jakosc poniewaz film jest w malym oknie, a w linku podanym przez autora tematu jest roziagniety na pol ekranu:D A co do tematu to powiem tak: mysle ze film jest prawdziwy na 80% poniewaz ta postawa kosmity jest jakas taka nienaturalna, zobaczcie jak dziwnie stoi na piętach(przez chwile widac). Jakies to male i garbate zabardzo:D
  • 0

#32

Ciocia.
  • Postów: 58
  • Tematów: 7
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

http://pl.youtube.co...h?v=V3sCYPR04uY


w połowie filmu jest ukazany wycinek który nas interesuje. Tu widać o wiele więcej ( to jeszcze nie dokładnie ten filmik o którym wspominiałam ;) )
  • 0

#33

sceptycznykolega.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wg mnie to ściema z tym 1-szym filmem
  • 0

#34

Brivion.
  • Postów: 282
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@piper na tym filmie, który podałaś widac dokładnie ze to cos ma inna anatomie niz czlowiek. Wiec pozostaje tylko animacja komputerowa lub mamy prawdziwego kosmite:D
  • 0

#35

Ciocia.
  • Postów: 58
  • Tematów: 7
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zauważcie jak obie postacie z filmu mają podobnie zbudowaną czaszkę. Tyle że jedno jest 3 razy mniejsze od drugiego xDd
  • 0

#36

kj5.
  • Postów: 70
  • Tematów: 13
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

co do sposobu poruszania
Na początku ta postać jakby wskakuje na plan.Hamuje,prostuje sie i obraca głowe.Potem znów obraca głowe,zchyla się i zaczyna biegnąć.
  • 0

#37

tofic85.
  • Postów: 262
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

szkoda że taka słaba jakość ale to coś cokolwiek to jest (przyjmijmy że istota pozaziemska) wydaje się być realistyczna. Choć trudno ocenić, gdyż widać tą postać nie dość że nie wyraźnie to jeszcze za krótko. Ciekawe ciekawe ;)
  • 0

#38

Ciocia.
  • Postów: 58
  • Tematów: 7
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

w sumie nie wiem czemu ale z tego ostatniego filmiku 1 "postać" uznawana za chupacabre mi się wydaje byc kosmitą a nie chupą :o jakoś taka smukła i... w ogóle jak widziałam to nagranie porazpierwszy to to cos wydalo mi sie byc takim duzym patyczakiem z prezerwatywą na głowie :mrgreen: takie pierwsze skojarzenie ^^
  • 0

#39

tofic85.
  • Postów: 262
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dla mnie jakość tego ostatniego filmu jest tak zła, że postać tam prezentowana może być równie dobrze sarną i tak też mi się wydaje. Jak coś jest rozmazane to nasz umysł kreuje postać, którą chcemy zobaczyć.
  • 0

#40

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Żeby nie zakładać nowego to odświeżam ten temat.
Na filmie,który zamieszczam poniżej podczas jakiegoś wywiadu dla telewizji argentyńskiej (8 sierpień),zastaje prawdopodobnie sfilmowana postać obcego.
Szczupła,smukła sylwetka bardzo długie ręce (nienaturalne proporcje) - te cechy mogą świadczyć o tym,że zupełnie przypadkiem operator kamery uchwycił w kadrze "coś" nie z tej ziemi.
Chyba,że mamy do czynienia ze zwykłą mistyfikacją wykonaną za pomocą jakiejś aplikacji do obróbki grafiki.
Sami oceńcie.


[url="http://www.youtube.com/watch?v=iXmHjTqxW-w&feature=player_embedded"]http://www.youtube.c...player_embedded[/url]
  • 0



#41

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ciekawie to wygląda, między innymi ten naturalny cień daje do myślenia, zastanawiające jest jednak to, dlaczego materiał nie trwa dłużej skoro postać kierowała się w stronę auta?

Użytkownik D.B. Cooper edytował ten post 01.09.2010 - 20:50

  • 0



#42

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ciekawy film . Gościówa ma słońce mocno z prawej a postać ma ...cień też z prawej.Niewątpliwy autentyk
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
D.B.Cooper uprzedził mnie z postem
  • 0



#43

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ciekawy film . Gościówa ma słońce mocno z prawej a postać ma ...cień też z prawej.Niewątpliwy autentyk
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
D.B.Cooper uprzedził mnie z postem


Widzisz, ale przyglądając się uważniej, można dostrzec jak słońce odbija się od okularów, a patrząc jak jest oświetlona twarz, to jednak daje to do myślenie, że coś tu jednak nie pasuje, chyba, że od okularów nie odbija się słońce tylko lampa która nieraz doświetlają podczas wywiadów (tyle, że wątpię, żeby w Argentynie stosowali takie lampy)...Zwątpiłem, czekam na rozwój wątku.

Dołączona grafika
  • 0



#44

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano


Ciekawy film . Gościówa ma słońce mocno z prawej a postać ma ...cień też z prawej.Niewątpliwy autentyk
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
D.B.Cooper uprzedził mnie z postem


Widzisz, ale przyglądając się uważniej, można dostrzec jak słońce odbija się od okularów, a patrząc jak jest oświetlona twarz, to jednak daje to do myślenie, że coś tu jednak nie pasuje, chyba, że od okularów nie odbija się słońce tylko lampa która nieraz doświetlają podczas wywiadów (tyle, że wątpię, żeby w Argentynie stosowali takie lampy)...Zwątpiłem, czekam na rozwój wątku.

Dołączona grafika

Popatrz na centralna część okulara gościówy.Ta jasna plama to odbicie właśnie takiego doświetlajacego reflektorka. Ale taki reflektor świeci dość słabo więc tylko doswietla cienie bez zmiany rozkładu swiateł.
  • 0



#45

Luke.
  • Postów: 407
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jasny blask na okularach to oczywiście odbijające się słońce. Jest po prawej stronie, więc wszystko się zgadza. Oczywiście ufoludek jest sztucznie dodany. Widać to nie tylko po złym cieniowaniu, ale też po bardzo sztywnym i jednostajnym ruchu. Nogi pływają po ziemi, postać porusza się w dół, a powinna się przybliżać. Moim zdaniem to oczywiste oszustwo (czyli po angielsku fake). ;)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych