Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowy film z obcym z Meksyku!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
69 odpowiedzi w tym temacie

#16

Dedisz.
  • Postów: 130
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wydaje mi sie że to moze być prawda. zwrócie uwage na to jaka ta postać jest mała, chuda i jak się porusza. coś mi się wydaje ze to nie jest żadne głupi żart
  • 0

#17

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Co jednak nie zmienia faktu, że wątpliwośc pozostaje. Oryginalny film może mieć bardzo dobrą jakość, dodajemy na kompie animację i zmniejszamy jakość, wszystko sie rozmywa i już cieżko zauważyć efekt dorobiony...
  • 0

#18

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

może filmik jest prawdziwy ale to wszystko wyglądało jakoś mało przekonywująco. A reakcja tych kolesi rzeczywiście nienaturalna chodziaż ja w takiej sytuacji zachowała bym sie jeszcze mniej inteligentnie ;) . jak by chcieli zrobić podróbke to by pewnie zaczęli krzyczeć i uciekać. a ten kosmita wygląda jakoś sztucznie chociaż moge sie mylić bo jakość filmiku jest kiepska.
  • 0

#19

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Serwis Alien Video poza tezą iż to może być Alien ... podaje kolejny wariant... Chupacabre ;)

Dołączona grafika
  • 0



#20

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

jak dle mnie to co jest na rysunku i to co jest na filmie są mało do siebie podobne...
  • 0

#21

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Film fajny ale czy prawidzy? Są pewne wątpliwosci ;]
  • 0

#22

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po ciemku i z daleka wygląda całkiem nieźle ,małe to , chude ,garbate ..... :mrgreen: , fajny fake ,zabawny nawet ,ja gdybym tam była to pewnie smarfowałabym ile sił w nogach :alien:
  • 0

#23

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jeśli to jest fake toten obcy musiał zostać zrobiony przy użyciu animacji komputerowej, a z tego względu że też troche robie w 3dsmaxie (program do animacji) to wiem jak ciężko jest zrobić tak realistyczne ruchy naprzykład w tym momęcie jak żekomy "obcy" się zatrzymał było widać że cały ciężar ciała opiera na jednej nodze a tą drugą się potpiera, cały ten ruch wyprostowania jest zbyt dokładny mim zdaniem jest to prawdziwe :o
  • 0

#24

Kudłaty.
  • Postów: 89
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I znów doniesienia z Meksyku :P czemu w Polsce obcy nie lądują :P :ufo: .... peace
  • 0

#25

Ozzie.
  • Postów: 99
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiem o tym że nie ma kamer które nagrywają w tak tragicznej jakości. Nawet aparaty cyfrowe(z funkcją nagrywania) to przy tym cud-miód. A wątpie żeby to było nagrane komórką..

Zatem jakość tego filmu powoduje u mnie przekonanie że została celowo pogorszona aby było widać bardzo mało szczegółów. Nie widzę innej możliwości jak celowe pogorszenie jakości.

Moim zdaniem FAKE. Chyba że pokażą film w lepszej jakości, wtedy pogadamy.
  • 0

#26

FCrimson.
  • Postów: 310
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie wiem czy tylko ja to zauważyłem, ale pierwsze na co zwróciłem uwagę to ruch tego "obcego". W pierwszej kolejności nasuwa mi się Michael Jackson i jego moonwalk. Przecież wyraźnie widać, że np. ruszając po spojrzeniu w obiektyw kamery, jeszcze zanim ruszył nogami, przesunął się nieznacznie w lewą stronę.

Rozumiem gdyby przesunął się w tył. Mogło być grząsko itd. Fakt jest taki, że przesunął się w "bezruchu" w osi X.

Definitywnie fake. I niech nikt mi nie mówi, że nie wiem jak obcy chodzą. Na pewno jeśli szedł to nie używał lewitacji :P

P.S. ten temat był zdublowany. Temat późniejszy został zamknięty. Właśnie w tamtym temacie był trochę inny film gdzie było widać stopy "obcego". Tutaj tego nie ma, więc jeśli chcecie szukać moonwalka u tego ludzika, musicie znaleźć ten drugi film (ten sam, ale nie okrojony).
  • 0



#27

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

eee nic prawie nie widac! rownie dobrze moze to byc czlowiek

Nie wydaje mi się, zwróć uwagę na wzrost i ogólny rozmiar istoty, jest co najmniej za niski...

Film widziałem już wcześniej na youtubie jednakże figuruję tam pod nazwą "chupacabra", czego wątek przytoczył dj_cinex

Może i filmik jest przerobiony, i widać jako że scena z "obcym" jest wyostrzona na tle reszty filmu. Jednakże nie skreślał bym tak zaraz jego autentyczności, film ogólnie prezentuję się dobrze. Zwróćmy uwagę na samego obcego, w porównaniu z innymi relacjami na temat, greys znacznie od nich odbiega, jest mniejszy i cech charakterystyczne szacowały by go w zupełnie innej grupie niż szaraki. Dlatego też moim skromnym zdaniem, jest to prędzej jakaś istota żyjąca na naszej planecie... możliwe, że chupacabra. Cóż jeśli już negujemy jego styl poruszania się, to wydaje mi się jakoby ta istota skakała, lub lewitowała...
co może po części wskazywać na obróbkę filmu...
  • 0



#28

FCrimson.
  • Postów: 310
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Co nie zmienia faktu, że zakładając iż jest to chupakabra nie wyobrażam sobie jak to coś rozszarpuje np. owcę itp.


Powyższe zdanie było tak brawurowe pod względem stylistyki, że postanowiłem go nie zmieniać na przestrogę innym zabójcom j. polskiego :D
  • 0



#29

Darkman-72.
  • Postów: 101
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Link do pliku w formacie .avi, obejrzyjcie sobie ten filmik na "pełnym ekranie", widać więcej szczegółów.

Sorry, this file is no longer available. It may have been deleted by the uploader, or has expired. :(
  • 0

#30

Ciocia.
  • Postów: 58
  • Tematów: 7
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

też widziałam ten film na youtube ale w znacznie lepsej jakości! Tam to coś wyglądalo bardzo realistycznie i nie sądze aby był to fake. A wracając do stylu jego poruszania się, przecież możliwe jest że ten stforek potrafi lewitować. (jesli to ufo) Wiadomo że kosmici są bardziej rozwniiętymi istotami niż my! a jeżeli to chubacabra ten dopuszczam do sebie myśl o zdolności lewitacji przez te stworznenia, praktycznie barzdo mało o nich wiemy wiec jest to całkiem możliwe
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych