Skocz do zawartości


Zdjęcie

Obcy utworzyli nasz Księżyc?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
62 odpowiedzi w tym temacie

#31

reaper.
  • Postów: 532
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wbrew pozorom po tym co sie wyprawia w kosmisie w poblizu Ziemi,

Może jakieś przykłady z dowodami. Oświeć mnie, bo mi o wyprawianiu czegokolwiek w kosmosie nie wiadomo :P
  • 0

#32

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wbrew pozorom po tym co sie wyprawia w kosmisie w poblizu Ziemi, teoria bazy po ciemnej stronie Ksiezyca jest bardziej niz prawdopodobna.

Teoria jest tylko teorią (i to mocno naciąganą). Nie ma (chwilowo) cienia dowodu. Może w przyszłości cokolwiek się pojawi.
  • 0

#33

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To wasze zdanie a ja mam swoje, na szczęście nie odosobnione :)
  • 0



#34

BlueBoy.
  • Postów: 159
  • Tematów: 28
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie ma (chwilowo) cienia dowodu.


Nie ma dowodów, ale są intrygujące przesłanki, które dają do myślenia (Np. Wywiad z Ojcem Pio).
  • 0

#35

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie ma dowodów, ale są intrygujące przesłanki, które dają do myślenia (Np. Wywiad z Ojcem Pio).

Ale nadal nie jest to źródło weryfikowalne. I to z dwóch powodów. :)
  • 0

#36

reaper.
  • Postów: 532
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale nadal nie jest to źródło weryfikowalne. I to z dwóch powodów. :)

Może napiszesz jakich :P Jak się zaczyna wypowiedź to też ją kończy, przecież nikt nie będzie się domyślał o co ci chodzi :P
  • 0

#37

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Może napiszesz jakich :P Jak się zaczyna wypowiedź to też ją kończy, przecież nikt nie będzie się domyślał o co ci chodzi :P

Myślałem, że to logiczne. ;)
Pierwsze - przepowiednia jak przepowiednia - dopiero zaistnienie zjawiska potwierdza ją samą. Czyli musimu czekać i to czekać na bliżej nieokreśloną datę w przyszłym kalendarzu. I dopiero po tej dacie możemy stwierdzić o prawdzie lub fałszu.
Dwa: sama prawdziwość przepodwieni. Tzn. czy dana przepowiednia pochodzi od tej konkretnej osoby, czy jest tylko jemu (tj. o. Pio) przypisywana. No i po przytaczanej przeze mnie sprawy przepowiedni Nostradamusa - jak dokładnie przepowiednia została przetłumaczona, a to ma ogromne znaczenie. Tak jak w przypadku przepowiedni N. - mamy do czynienia z tłumaczeniem nie z oryginału tylko z języka angielskiego, co powoduje powstawania wielu niejasności i utraty precyzji.
  • 0

#38

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie ma dowodów, ale są intrygujące przesłanki, które dają do myślenia (Np. Wywiad z Ojcem Pio).


Ale przeciez tam nic nie ejst wspomniane o zadnej bazie obcych na ksiezycu.
  • 0

#39

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tiamat ty czytasz artykuły co dwie linijki czy trzy?? :)

Ad 2. By NoMeansNo - wszystkie informacje na temat Ojca Pio zostały wprowadzone w zycie forumowe dzięki ekspertowi od Ojca Pio - który napisał o żyiu świętego kilka ładnych książek o różnej tematyce...
Porównywanie natomiast przypadku Ojca Pio do Nostradamusa jest więcej niż nielogiczne i troche żałosne :)
  • 0

#40

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To wasze zdanie a ja mam swoje, na szczęście nie odosobnione :)

Eurycide, nie sądzisz, że lepiej byłoby dyskutować podpierając się logicznymi argumentami, zamiast opierać się na większej mojszości swojego zdania?
  • 0



#41

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A więc powtórka z rozrywki, zdania są podzielone więc może wywiąże się jakaś debatka ;) ???????
  • 0

#42

G- Unot!.
  • Postów: 8
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm..bardzo ciekawa teoria, ale wydaje mi sie ze jednak nie zrobili go obcy, ale baza jest, tylko pewnie
USAńczyków*

*mój brat mówił tak na amerykanów jak był mały :lol :rotfl:
  • 0

#43

ble.
  • Postów: 91
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hm... a mi sie wydaje ze ksiezyc to po prostu wielka latajaca baza obcych:] pokryta tylko kurzem zeby wygladala jak ksiezyc dlatego wydaje sie ze jest pusta w srodku:)
  • 0

#44

reaper.
  • Postów: 532
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

pokryta tylko kurzem zeby wygladala jak ksiezyc dlatego wydaje sie ze jest pusta w srodku:)

Nie wiem czy jest to ironia, ale myślę, że jesteś na tyle normalny, że tak ;)
Skąd przyszło ci od głowy porównanie z kurzem :rotfl:
  • 0

#45

Rafi 79.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To chyba kolejny po pustej i płaskiej ziemi absurdalny temat na tym forum. Odrobina humoru przed snem jet jednak potrzebna - gratulacje dla autora tematu :drink: :beer: :rotfl:
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych