Skocz do zawartości


Zdjęcie

Obcy utworzyli nasz Księżyc?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
62 odpowiedzi w tym temacie

#16

Powder{_}Keg{_}.
  • Postów: 109
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może to jest stara "Gwiazda Śmierci" którą nam podrzucono na złomowanie.
  • 0

#17

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Przyjmując teorie zamieszczone w owym temacie można rzec ... "Daleko to oni do nas nie mają" :D
  • 0



#18

Danki.
  • Postów: 360
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

co do teorii Powder{_}Keg{_} mysle ze ktos poprostu ta gś (gwiazda śmierci)zaatakował kilkoma ow (okrety wojenne) i powstał ksieżyc co wyjasnia duza zawartosc tytanu
  • 0

#19

makaryn.
  • Postów: 59
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No własnie. Planeta Ziemia została zaatakowana.

Agresor Obcy
Flota:
" Okręt wojenny: 200

Obrońca Ziemia

Flota:
" Duży transporter: 20
" Lekki myśliwiec: 15
" Krążownik: 13
" Okręt wojenny: 10
Obrona:
" Wyrzutnia rakiet: 107
" Lekki laser: 10
" Ciężki laser: 44
" Działo gaussa: 1
" Działo jonowe: 40

Agresor Obcy
Flota:
" Okręt wojenny: 198 [-2]

Obrońca Ziemia

zniszczony


Agresor wygrał bitwę!
Przejął
132.459 metalu, 77.605 kryształu i 53.475 deuteru


Agresor stracił łącznie 120.000 jednostek.
Obrońca stracił łącznie 2.192.000 jednostek.
Na tych współrzędnych znajduje się teraz 271.500 metalu i 139.800 kryształu.

Szansa na powstanie księżyca wynosi 4 % (4.11 %)
Olbrzymie ilości wolnych metali i kryształów przyciągają się do siebie i formują satelity wokół planety.


I tak powstał księżyc. Dawno, dawno temu.

Żeby nie odbiegać od tematu...Także mnie jakoś te argumenty nie przekonują...Poza tym przeciw argumenty
aph'a już obalają w pewnym stopniu postawioną tutaj teorię...Chociaż tak naprawdę nie może wykluczyć nawet mimo tego, że księżyc jest sztuczny. ;)

Edit: Legal
Zmieniłem kolor czcionki gdyż na jasnym stylu zdania były nieczytelne...

  • 0

#20

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Na 90% Księżyc jest sztucznym tworem(większość naukowców się z tym zgadza).Więc jeśli nie obcy go pozostawili/stworzyli to skąd się tam wziął?
  • 0

#21

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Większość naukowców się zgadza z tezą, że Księżyc jest sztucznym tworem? Skąd wytrzasnąłeś taką głupotę?
  • 0

#22

kwoks1.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wedlug mnie ksiezyc jest naturalny zostal stworzony wraz z powstaniem ziemii. Wec zadna mi tu filozofia ze kosmici go stworzyli nie przejdzie. Proste wytlumaczenie skoro niby kosmici go stworzyli to dlacze nigdy przez nas nie odwiedzili i sie nie ujawnili niema dowodow nato ze UFO istanieje jestem racjonalista. Jesli nie widze dowodow nie wierze
  • 0

#23

SP-TBZ.
  • Postów: 88
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to ja wam powiem ze gdzies kiedys czytalem jak ktorys z gosci z jakiejs misji Apollo widzial ciemna strone ksiezyca opisawal jakies struktury na tamtej stronie...
Moze sie myle ale poweiedzcie dlaczego od tamtej pory nie zostala wystrzelona zadna dobra (robiaca tak dobre zdjecia jak chociazby satelita ktora robi dla google earth) i nikt nie polecial na ksiezyc..?
  • 0

#24

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

to ja wam powiem ze gdzies kiedys czytalem jak ktorys z gosci z jakiejs misji Apollo widzial ciemna strone ksiezyca opisawal jakies struktury na tamtej stronie...

"- Whisky jest boska!
- Piłeś?
-Nie, ale kolega brata widział jak piją..."

Tak mi się skojarzyło ;-)

Moze sie myle ale poweiedzcie dlaczego od tamtej pory nie zostala wystrzelona zadna dobra (robiaca tak dobre zdjecia jak chociazby satelita ktora robi dla google earth) i nikt nie polecial na ksiezyc..?

1. Jeśli astronauta widział gołym okiem obekty na powierzchni Księżyca, to musiały być to budowle gigantycznych rozmiarów. Jeśli były gigantyczne, to powinny być widoczne na zdjęciach z misji Lunar Orbiter, Apollo i Clementine. A nie są, nawet na zdjęciach o rozdzielczości 0,5 km na piksel. Na szczęście w przyszłym roku startuje misja Lunar Reconnaisence Orbiter, która rozwieje wszystkie wątpliwości.

2. Nie ma jednego satelity, który robiłby zdjęcia dla Google Earth. GE korzysta ze zdjęć udostępnianych przez inne organizacje.

3. "Satelita" jest rodzaju męskiego.
  • 0



#25

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Niektorzy ludzie to juz naprawde przeginaja z wyobraznia, chyba z braku pomyslow. Niedlugo ktos powie ze cale galaktyki to sztuczny twor kosmitow.
  • 0

#26

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to ja wam powiem ze gdzies kiedys czytalem jak ktorys z gosci z jakiejs misji Apollo widzial ciemna strone ksiezyca opisawal jakies struktury na tamtej stronie...


Komentarza nie trzeba, czytaj dalej i więcej czegoś o czymś.
  • 0

#27

reaper.
  • Postów: 532
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z tą teorią to ludzie chyba przesadzają. Nawet niewinnego Księżyca się czepiają :wall: Ludzie dajcie sobie spokój i zajmijcie się czymś poważniejszym :victory:

Większość naukowców się zgadza z tezą, że Księżyc jest sztucznym tworem? Skąd wytrzasnąłeś taką głupotę?

A takich bzdur to już dawno nie słyszałem :lol :lol :lol
  • 0

#28

Nijel.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A babcia miała wąsy.

Słyszałem teorię, że meteoryt który zabił dinozaury utworzył też Ocean Spokojny i księżyc. Na księżycu mogły się znaleźć szczątki meteorytów które w niego uderzyły. I mam pytani skoro księżyc zachował się jak dzwon to jaki fale wysyłał. Dźwięk i drżenia odpadają bo w kosmosie jest próżnia. no chyba, że na księżycu są wariografy. ;) A jeśli chodzi o UFO które utworzyło księżyc to po co miało by to robić. Stacja badawcza, tak to sobie tłumacz.
  • 0

#29

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wbrew pozorom po tym co sie wyprawia w kosmisie w poblizu Ziemi, teoria bazy po ciemnej stronie Ksiezyca jest bardziej niz prawdopodobna.
  • 0



#30

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tylko widzisz Eurycide, nie ma do tej pory na to ŻADNYCH dowodów. I nie za bardzo widzę nawet sposób w jaki Wy, spiskowcy mielibyście taki zdobyć. Zdjęcia robią sondy kontrolowane przez agencje kosmiczne, które wedle Was uczestniczą w spisku, więc na tych obrazach bazy nie będzie. Metody jakie macie, czyli OOBE na Księżyc czy channelingi oraz wycieki "ultratajnych" pism z NASA niestety nie mają żadnej wiarygodności..
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych