Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ataki energetyczne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
325 odpowiedzi w tym temacie

#16

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale skoro sceptyk ładnie prosi, nikt nie bedzie tak miły i spełni jego pokorną prośbę?

No bo na serio, zaczyna tutaj tak samo zalatywać ściemą jak od wszystkich poprzednich osób :]
  • 0



#17

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Proźbę ? Raczej skłonność masochistyczną :) . Po prostu ludzie o takich zdolnościach mają określone zasady moralne, a zasady są święte...
  • 0

#18

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Trochę cierpliwości, może się ktoś znajdzie. Ale z pewnością ja tego nie zrobię. Mam jednak pewność, że takie coś działa. Nie żebym kozaczył, że mam jakieś zdolności, czy coś bo potrafi to prawie każdy. Nie jest wielką filozofią medytować i wpływać na inne osoby. Jednak nie jest elementem odpowiedniego rozwoju komuś mentalnie szkodzić.
  • 0



#19

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No niech ktos zaatakuje Aquile, nie dajcie sie az tak prosic :D . Na pewno znajdzie sie ktos na tyle nieczysty i rzadny sprawdzenia swoich paranormalnych mocy, ze ulegnie pokusie i zrobi kuku Aquili.

I tak mnie naszlo: ostatnio czytalem o magyi chaosu i mniej wiecej tyle z tego zrozumialem (bo w takich tematach zupelnie nie siedze), ze zgodnie z jej zalozeniami jezeli Aquila nie wierzy w mozliwosc dokonania energetycznego ataku na jego osobe, to nawet inna osoba ktora (teoretycznie) posiadala by takie zdolnosci, nie byla by w stanie go skrzywdzic. Czy tak, czy cos namieszalem? :P
  • 0

#20

Vodzus.
  • Postów: 65
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A nie możecie wydawkować energii tak, zeby zrobić u mało i na krótko, za to tak, żeby rzeczywiście poczuł?
  • 0

#21

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

I w ten sposób każdy będzie trwał w swoim świecie, ani Aquila się nie przekona, ani wy nie zrozumiecie sceptyka. A propos, każdy może sobie anonimowo w internecie stwierdzić, że ma zdolności jak np. telekineza, telepatia i inne tele i psychocośtam, w takim wypadku ja się zapytuję "dlaczego takich ludzi nie spotykamy na co dzień? Jak np. Trzymają siatke z zakupami siłą umysłu, a nie ręką?" Skoro tyle osób twierdzi, że ma takie, czy inne zdolności, to czemu nie widzę takich osób na ulicy?

Pewnie dostanę odpowiedź: "bo społeczeństwo nie jest gotowe by takie coś ujrzeć..." Ahh, jak łatwo jest się tak wykręcać, ale skoro niby społeczeństwo nie jest gotowe, to czemu rozpowiadają o tym w internecie?
  • 0



#22

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ludzi, którzy są szczególnie uzdolnieni pod tym kątem jest bardzo mało. Ja się za takiego nie uważam, żeby było to oczywiste. Natomiast każdy posiada elementarne umiejętności, tylko wielu o tym nie wie.
  • 0



#23

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No niech ktos zaatakuje Aquile, nie dajcie sie az tak prosic :D . Na pewno znajdzie sie ktos na tyle nieczysty i rzadny sprawdzenia swoich paranormalnych mocy, ze ulegnie pokusie i zrobi kuku Aquili.

(...) posiadala by takie zdolnosci, nie byla by w stanie go skrzywdzic. Czy tak, czy cos namieszalem? :P


Zapytajcie Skrzypa, może on będzie chętny, ale wątpię,też ma zasady.
Co do mieszania, matafora : Jadąc autem nie konieczie musisz zabić osobę jadącą drugim autem, możesz zabić pieszego. Jeżeli ktoś nie wierzy, to nie znaczy że ma super obronę psychiczną, wręcz przeciwnie, jest wystawiony na ataki, bo się w ogóle nie broni.

Skoro tyle osób twierdzi, że ma takie, czy inne zdolności, to czemu nie widzę takich osób na ulicy?


Bo wcale nie jest prosto podnieść siatkę. A zresztą, skoro masz mięśnie, to po kiego grzyba męczyć umysł ?
  • 0

#24

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Czy ci, co myślą, że są niezniszczalni faktycznie takimi są??
Czy ktoś jadący samochodem 200km/h myślący, że nic mu się nie stanie faktycznie ma rację? Czy wypowiedziawszy to stał się niezniszczalnym? Czy możemy zginąć tylko taką śmiercią jaką uważamy za możliwą?
Raczej nie ;)
  • 0



#25

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

W pełni się zgadzam, czekam na kontry sceptyków :) .
  • 0

#26

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czekałem bardziej na zgłoszenia chętnych odważnych, a nie na rozmaite przemyślenia. Każdy ma swoje zdanie na temat danych "ataków" i drugiej strony raczej samymi słowami nie przekona.

W dalszym ciągu czekam :)

Ciekawe, czy kiedykolwiek się doczekam, bo zapomniałem dodac, że faceci, którzy też mieli super czytać mi w myślach albo rezygnowali albo mieli fatalne chybienia :D
  • 0



#27

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mam na to teorię : próbować będą tylko ci co "myślą" że coś potrafią, ci co potrafią nie są tacy głupi, aby się bawić w tą niebezpieczną sztukę.

Ale chyba nie myślałeś, że ludzie nie będą dyskutować ? Ja bym raczej mówił nie o tym, że coś takiego nie istnieje, tylko jak takie zabawy wyglądają od strony etycznej...
  • 0

#28

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jest tylko jedna osoba (z resztą już nie żyjąca), w której zdolności paranormalne wierzę. Jest nim niejaki Daniel Home
  • 0



#29

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Co w takim razie sprawia że w niego wierzysz, a nie w innych ? To że to było dawno, że są świadkowie, że są przekazy ? A to, że ludzie na forum się chwlaą to już kłamstwo, bo nie chcą udowodnić ? Hmm
  • 0

#30

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

próbować będą tylko ci co "myślą" że coś potrafią, ci co potrafią nie są tacy głupi, aby się bawić w tą niebezpieczną sztukę.


Też tak podejżewam. W takim przypadku jednak nie da się chyba udowodnić istnienia takich zdolności. No chyba, że ktoś się znajdzie.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych