Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szumienie radia


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1

Zuzaa.
  • Postów: 21
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niewiedziałam gdzie to napisać, więc napisze tu ;p
A więc:
Mam w kuchni radio. Zawsze było tak, że gdy wychyliłam ręke w bok lub w prawo, radio delikatnie się zakłucało. Nigdy nie brałam tego na poważnie, bo myślałam, że są to zbiegi okoliczności, że akurat przy moich ruchach radio sie zakłuca. Ale nie dawno, przy sprzątaniu przechyliłam sie w bok i radio zaczęło gorzej chodzić. Im bardziej sie przechylałam, tym gorzej radio chodziło.. Żeby sie upewnić czy to nie zbieg okoliczności, odeszłam na chwile z tamtąd, chwile później przyszłam do kuchni i znowu sie przechyliłam. Okazało, że radio sie znowu zakłuca. Nie pisałabym o tym, ale te zakłucenia (szumienia) były mocniejsze niż kiedyś. Nie wiem czym to jest spowodowane. Mógłby mi któs to wyjaśnić?
:wow:
  • 0

#2

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niewatpliwie nawiedzenie. Dzwonic szybko po egzorcyste :aaa:

A tak powaznie to o co choszi? Przeciez to calkowicie normalne jest ze moga byc zaklucenia jak sie do radia za bardzo czlowiek zblizy :o
  • 0

#3

tybysh.
  • Postów: 330
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ludzie pomocy-jak wsadze palec w dziure od anteny w TV to odbiera!Czy jestem nawiedzony?....

NAJPIERW POMYSL,POTEM ZAKLADAJ TEMAT(tzn.nie zakladaj debilych tematow)!
  • 0

#4

aph.
  • Postów: 684
  • Tematów: 3
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

coz. witamy w dzikim swiecie pasma FM gdzie kazdy z nas jest antena ;)
  • 0

#5

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Anegdodka : znajomy psychokinetyk kiedyś zaburzył przepływ obrazu z satelity, przez co całe Cheyenne nie miało TV :) ...
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych