Skocz do zawartości


Zdjęcie

Konsekwencje.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#16

Zyzio.
  • Postów: 86
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzisiaj w nocy bawiłem się z generatorem fal delta i słuchałem preseta do medytacji. Nie przyniosło to zadowalających efektów. Kiedy minęło pół godziny usnąłem. Zauważylem jedną malutką rzecz - w nocy śniło mi się dużo i nad ranem wiele pamietałem, ale to mało. Co mam żeby generator pomógł mi w medytacji?
  • 0

#17

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Może zmienic preset na inny.
  • 0

#18

Zyzio.
  • Postów: 86
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zmieniłem preset na relaks i słuchałem 15 min. Zauważyłem dużą poprawę ;) Jestem zlelaksowany a w czasie słuchania odczuwałem wibracje;))
  • 0

#19

vitek.
  • Postów: 116
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moze ktos zapodac tutaj taki presecik ? Jakos nie moge sam znalezc nic odpowiedniego...
  • 0

#20

London.
  • Postów: 225
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak długo należy słuchać tych dźwięków? Bo nie znalazłem nigdzie, a nie chciałbym przesadzić. :D
  • 0

#21

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie wiem jak długo, ale lepiej chyba nie zasypiac z tym. Mi się przytrafiło i później mnie głowa bolała i ucho. Lepiej ustawic ograniczony czas. Niektóre presety zresztą mają ograniczony. A inne działają wnieskończoność ale idzie to zmienić.
  • 0

#22

London.
  • Postów: 225
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja już nie wiem: czytałem, że niektórym to pomaga już po pierwszym razie, a innym bardzo szkodzi i nie warto sobie grzebać w podświadomości etc. Kurcze teraz nie wiem czy używać tego czy nie. :D
  • 0

#23

Zyzio.
  • Postów: 86
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W końcu o czym trzeba myśleć podczas słuchania preseta? Ja zazwyczaj próbuje wyciszyć umysł ale nie wiem czyto coś daje. A preset do nauki: słuchac go przed uczeniem :putin: czy w trakcie?
  • 0

#24

może tak może nie.
  • Postów: 504
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jeśli ktoś lubi się bawić w takie rzeczy, mam inną myślę że ciekawą propozycje. Urządzenie o którym mówię jest dość proste w wykonania, wystarczy karton, nożyczki, żarówka (bądź jakiekolwiek inne źródło światła) i coś okręcającego sie. Z tym ostatnim może być największy problem, ja montowałem to na starym gramofonie, tak czy owak przy ostatnim warunku potrzebne będzie trochę waszej własnej inwencji. Zachodu oczywiście z tym więcej więcej niż przy ściąganiu z internetu jakiś tam programów i empetrójek, za to efekt również niewspółmiernie większy. Dream Machine, bo tak nazywa się ten wynalazek, został zbudowany przez Briona Gysina na początku lat 60-tych XX wieku. Stymuluje on chyba jedyne fale mózgu, jakie w tak prymitywny sposób można stymulować, czyli fale alfa. Najlepsze w tym, że dość łatwo możemy się przekonać czy także na nas zadziała ta maszynka. Dream machine odtwarza warunki jakie towarzyszą jeździe autobusem nad osnutą drzewami drogą, ściśle mówić, przebijające się miedzy gałęziami drzew promienie słońca. Jeśli kiedykolwiek jadąc z zamkniętymi oczami (już wiecie czemu napisałem autobus a nie samochód) opieraliście się o nagłówek siedzenia, a po waszych oczach wędrowało światło z przewijających się nad wami drzew - jeśli czuliście się w tym momencie inaczej, lepiej, to znaczy ze Dreamachine jest jak najbardziej dla was.

Dołączona grafika
Gysin wraz ze swoim urządzeniem


  • 0

#25

Zyzio.
  • Postów: 86
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja raz zasnąłem słuchając preseta na medytację. Kiedy rano wstałem czułem się świetnie, tak jak bym był nowonarodzony. ;)
  • 0

#26

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja narazie przerzucam się w muzyke relaksacyjną-do medytacji. Nie chce mi się tych buczeń słuchać z BWG.
  • 0

#27

Zyzio.
  • Postów: 86
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Te buczenia są wkurzające ale jak np. chce się uzyskać obe czy coś to nie zwraca się na to uwagi
  • 0

#28

SAhiell.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam!
Kiedyś czytałem że synchronizowanie półkul mózgowych może doprowadzić do zmian hormonalnych w mózgu jednak nic wiecej nie moge na ten temat powiedziec gdyż artykuł nie zdradzał żadnych szczegółów. Ja równierz używałem tego programu i tka samo miałem bóle głowy po min, do tego zasypiałem z nim żeby zobaczyć czy te presety działają a sprawdziłem ich mnóstwo. Efekt był taki że prze 2 tyg miałem takie bóle głwoy ze rany! Dodam jeszcze ze u mnie dobrze sprawdziła sie metoda wizualizacji przed sobą świetlistej kuli.
  • 0

#29

Camillo.
  • Postów: 53
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

gdy ja slucham presetow LD i OOBE jest ok. nie wplywa to na mnie negatywnie.
sluchalem tez kilka presetow z I Doser'a. te presety wplywaja na mnie troche inaczej. leze spokojnie, a po kilku minutach jestem lekko zamulony i co jakis czas lekko mną rzuca. tzn. drga mi lekko noga lub reka. nie caly czas, tylko jedno drgniecie np. co minute czy dwie. czy macie tez cos takiego?

Użytkownik Camillo edytował ten post 02.02.2008 - 23:47

  • 0

#30

dawid11503.
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja właśnie ściągnąłem ten programik i chciałbym zapytać czy preset na bardzo szybkie uczenie się jest bardzo pomocny, czy tez po prostu przereklamowany?

PS. W związku z tym, że z angielskim u mnie nie jest najlepiej to czy mógłbym prosić o przetłumaczenie i opis wbudowanych presetów.

Użytkownik dawid11503 edytował ten post 04.02.2008 - 09:36

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych