Skocz do zawartości


Zdjęcie

Konsekwencje.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#1

Misty162.
  • Postów: 3
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Otóż mam pewien problem
Od pewnego czasu używam BrainWave Generator (w różnych celach :D ) i... skutki są takie, że połowa presetów wywołuje u mnie silny ból głowy, wymioty, mdłości itp. Nie wiem jak temu zapobiec :( Zastanawiam się nad tym, czy nie lepiej próbować naturalnie osiągnąć np. OOBE, LD itp. Chociaż to mi zajmie więcej czasu...
  • 0

#2

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Skoro te presety wywołują u Ciebie takie skutki to ich nie używaj. Działają na każdego człowieka inaczej, w końcu każdy z nas jest inny. Powinnaś ich po prostu unikać, bo nie da się rozwiązać takich problemów.
Pamiętaj też, że każdy preset ma wiele odpowiedników i tak np na LD jest pewnie całe ich mnóstwo, a więc jeżeli jeden Ci szkodzi to spróbuj innego :)
  • 0



#3

Misty162.
  • Postów: 3
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem czy to prawda, ale podobno użycie niektórych presetów może wywołać uszkodzenie mózgu itp. Spotkaliście się już gdzieś z tym?
  • 0

#4

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jest to chyba trochę przesadzona opinia, ale istotnie jakieś konsekwencje chyba może to mieć. Ale to zapewne przy zbyt częstym używaniu BWG i w dodatku z nieodpowiednimi presetami. Jak we wszystkim, także w tym należy zachować umiar. Wtedy nic nie powinno zaszkodzić. Jednak jeżeli obserwujesz u siebie jakieś negatywne skutki działania programu, to lepiej zaprzestań jego używania lub zmień presety.
  • 0



#5

(S)aint.
  • Postów: 56
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Żeby uszkodzić mózg to trochę przesadzone, ale jeśli używanie go wywołuje u ciebie negatywne skutki to może spróbuj Hemi-Sync. Mi BWG jakoś mi specjalnie nie pomógł. Na początku moim zdaniem najlepiej jest wyćwiczyć wchodzenie w trans (stan alfa).
  • 0

#6

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Trochę odbiega od ogólnego zagadnienia, ale :
W Gildii nauczyłem się, że choćby jak "wspaniała" i "boska" zdolność by nie była, jeżeli jej trening wpływa negatywnie na zdrowie, należy tegoż treningu zaprzestać i poszukać innej metody lub całkowicie zaprzestać ćwiczenia...
  • 0

#7

Eoz.
  • Postów: 40
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja tez mialem jakies dziwne objawy... tzn bylo mi lekko niedobrze, ale przy tym nie czulem sie "normalnie" :P
nie wiem jak to opisac, bo bylem jakby troche ociemnialy, a jednoczesnie z wyostrzonymi zmyslami :P
to bylo przy presecie na rzekoma poprawe humoru :D

moim zdaniem to zalezy od przyzwyczajenia, natezenia dzwieku i od jednorazowej dawki BWGen-a ;)
  • 0

#8

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

BWGen może jakoś wpływać na nasz organizm i zapewne wpływa. W końcu wprowadza mózg w inny stan.
  • 0



#9

set.
  • Postów: 121
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tylko te glupie presety nie moga byc po polsku tylko jakies focusy z ktorych nic nie wiadomo???
  • 0

#10

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czyżby się języka obcego nie znało ? Hmm :)
  • 0

#11 Gość_Rishro

Gość_Rishro.
  • Tematów: 0

Napisano

Kiedyś gdy tego użyłem to szło mi na wymioty. Teraz minęło, bo ja wiem rok dwa i nic przy słuchaniu już mi nie jest, brak dolegliwości.
  • 0

#12

Belzebub.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja sie bawilem to niektore od razu wywolywaly jakies mdlosci... doslownie 5-6 sekund i niedobrze bylo. Inne wywolywaly jazde podobna do tej przy paleniu zielska... taka lekkosc i zamulenie. Wszystkie dizalaly doslownie po chwili. Powiedzcie czy u was tez tak szybko dzialaja te dzwieki na muzg? u mnie starczy doslownie 10sek zeby byl mocny efekt tego programu.
  • 0

#13

Kierku.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a skąd mozna wziasc ten generatot?
  • 0

#14

Zyzio.
  • Postów: 86
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A skąd można wziąc te presety?
  • 0

#15

Wildens.
  • Postów: 321
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

www.google.pl

Presety są już tam w programie.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych