Skocz do zawartości


Zdjęcie

przewidzenia czy manifestacja ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#16

GiboN.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wrrr a u mnie coś teraz od godziny tak jakby drapie szafe albo cos i czasami tak jakby szarpie wykladzine, tak okolo 1,5 metra ode mnie. Nie wiem co to, chyba w szafie albo obok, heh boje sie narazie patrzec. Kurde nie przestaje, ciagle tak, zaraz moze sprawdze co to.
  • 0

#17

GiboN.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To chyba byla jakas nocna zjawa, bo się przejasnilo i juz jest cicho, nastepnym razem sprawdze czy cos tam bedzie.
Nie moglem zedytowac tamtego posta i zrobilem nowy, przepraszam.
  • 0

#18

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Są dwie wersje: myszy albo duch. Ja przychylałabym się do tej pierwszej wersji.

Jestem za bardzo sceptyczna. W tym tygodniu siedze u babci na wsi i śpie w pokoju, gdzie zmarł mój dziadek rok temu. Gdy tylko coś tam usłysze (tam nic nie widać, bo nie ma żadnych latarni) to próbuje sobie wmówić, ze to duch, a to tylko np. rury albo właśnie myszy. Więc zastanów się nad całym zdarzeniem i dopasuj ten dźwięk do życia codziennego. Może to po prostu myszy baraszkują u ciebie za ścianą lub w szafie.
  • 0

#19

GiboN.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Już wiem co to było :P Mam chomiki w klatce no i 1 taki mniejszy się przecisnął i wszedł mi za meble i je drapał ciągle. Polowałem na niego chyba z pół godziny, ale udało się go złapać :P A już myślałem ze mam duchy :P
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych