Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co to może być na zdjęciu ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
118 odpowiedzi w tym temacie

#31

rybak.
  • Postów: 175
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie chodzi o zdięcia,nie wiem czy wiesz ale jest kilka "odmian" -
-Jedne mają środek bardzo "puszysty"

-Drugie mają bardzo rozmazany środek

-Trzecie maja lekkozielonkawy kolor (mam zdięcie)

Bardzo dużo zależy od charakteru ducha,czy jest przyjazdy czy nie.
Zazwyczaj duchy są bardzo przyjazne,lecz gdy z nich drwimy bądz naśmiewamy się ogolnie mowiac olewamy je,one robia z nas to samo,lecz z wiekszym kalibrem natężenia tego stanu emocjalnego.


OJEJ, ten przypadek nalezy juz zglosic do Tworek, zamykamy temat. :mlotek:
  • 0

#32

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

-Jedne mają środek bardzo "puszysty"

-Drugie mają bardzo rozmazany środek

-Trzecie maja lekkozielonkawy kolor (mam zdięcie)

Bardzo dużo zależy od charakteru ducha,czy jest przyjazdy czy nie.


Bardzo duzo zalezy od tego czy to kurz, woda, pylki papieru, bawelny itepe itede.
  • 0

#33

i want to believe UFO.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

rybak - to co piszesz świadczy o Tobie, i braku argumentu do dyskusji.


Powiem Wam tak,to co teraz pisze,to pisze tak samo jak chrześcijanin by pisał że Jezus zmarchwystał.
Nie ma na to 100% dowodów,to kwestia wiary.tak samo ja wierze w to iż są to dusze.

Dlaczego w formie kulistej? Bo jest to najbardziej energoprzestrzenny krztałt do podróżowania po naszym wymiarze

jakiego paiperu ? jakiej bawełny ? Heh,nikt wczesniej nie wspominal o papierze i bawelnie :) :)

rybak - jeżeli nei chcesz gadać na ten temat to nie gadaj,a sam nie potrzebnie ścierasz klawiature i miejsce na serwerze dla Forum ;)
  • 0

#34

Mike.
  • Postów: 259
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A dlaczego "pare osob o rozwinietych umiejetnosciach, mówiących o tym samym" nie jest w stanie udowodnić naukowo za pomocą weryfikacji swoich zdolności, albo tego, że istnieje energia manifestująca się w postaci białych kul na zdjęciach?
  • 0

#35

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Skoro to tylko Twoja wiara, to nie probuj przekonywac do tego innych, ktorzy maja racjonalne dowody na wyjasnienie zjawiska. Skoro takie dowody Cie nie interesuja, to pozostaw to juz dla samego siebie. Bo to tak jakbys przekonywal na sile ludzi stojacych na deszczu, ze jest sloneczna pogoda.
  • 0

#36

i want to believe UFO.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mike- powiem tak,to jest tak samo jak zważyć ludzką dusze :) , praktycznie nie mozliwe,lecz napewno jest jakiś sposób - kwestia czasu :)

To nie jest tylko moja wiara,dajcie mi czas to napisze duzy artykuł na ten temat,z dowodami które zdobede od znajomego :)

Pozatym ja nie nalegam katyorycznie żebyscie odrazu w to wierzyli,pisze tylko że takie coś istnieje,a to czy Wy uwierzycie czy nie,to do Was zalezy,nic na siłe ;)
  • 0

#37

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Bialy tygrys a moze wezmiesz udzial w debacie o orbach na forum ? ;) czeka jedno zgloszenie, a widze ze jestes dosyc zdeterminowany do obrony nadprzyrodzonej teorii orbow, takze bym to przemyslal na Twoim miejscu. Tu masz linka do debaty: http://www.paranorma...?showtopic=3779 Mike powinienes sam kolege zaprosic :D
  • 0

#38

Mike.
  • Postów: 259
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ludzką duszę zważono - to niecałe 21 gram. Pewne badania się wykonuje i dają one jasne odpowiedzi. ORBS'y zbadano i odpowiedzi uzyskaliśmy. Niestety nie pasują one światu "para", więc teraz na siłę i na wiarę stara się jeszcze walczyć by kogoś przekonać. Niestety nauka jest brutalna i obala mity i legendy.

Tiamat przyjacielu, bo się obrażę :) Czytaj moje posty!
  • 0

#39

Ghost18.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pierwsze zdjęcie ciekawe wyrazny ORB a drugie moze byc poruszony aparat :)
  • 0

#40

rybak.
  • Postów: 175
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mike - moge dostac jakis namiar lub link do tej wiedzy, ze dusza ludzka ma niecale 21 gram ?
  • 0

#41

Mike.
  • Postów: 259
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

[url="http://www.skutecznie.pl/index.php?ne=359&%3Cb"]http://www.skutecznie.pl/index.php?ne=359&%3Cb[/url] - tu króciótko, ale zaraz znajdę badania gdzie wyszło własnie te słynne już 21 gram
  • 0

#42

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tiamat przyjacielu, bo się obrażę smile1.gif Czytaj moje posty!


Ups przepraszam :D za szybko te posty wszyscy pisza i przeoczylem.

Mike - moge dostac jakis namiar lub link do tej wiedzy, ze dusza ludzka ma niecale 21 gram ?


Google.pl - wpisz "dusza 21 gramów" i ci wyskoczy tego pelno ;) .
  • 0

#43

i want to believe UFO.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ZNalazlem zdiecie na którym ektoplazma tworzy ciekawy szyk


PS : ten trzeci to ja :) (smieszne zdiecie :P )

http://img185.images...dscn0086ot1.jpg
  • 0

#44

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Z czym taki ciekawy szyk ? :D jak dla mnie normalne przypadkowe orby na zdjeciu, wykonane Nikonem Coolpix L4 :D
  • 0

#45

Mike.
  • Postów: 259
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Kolejne zdjęcie z cyfrówki, wieczorem i z użyciem flesza. To tylko utwierdza nas w przekonaniu...
Co do tych 21 gram to właśnie czytałem o amerykańskim lekarzu:

"W 1907 r. amerykański lekarz Duncan MacDougall postanowił sprawdzić, czy dusza, która ponoć uchodzi z ciała w chwili śmierci, istnieje naprawdę. Układał on swych umierających pacjentów na wadze i obserwował, czy waga drgnie w momencie, gdy człowiek wyda ostatnie tchnienie. Już w chwili śmierci pierwszego pacjenta czułe urządzenie pomiarowe zarejestrowało spadek wagi o 21 gramów..."

albo:

"W 1907r dr Duncan MacDougall, lekarz z Massachudetts, przeprowadził ekperymant majacy udowodnic istnienie ludzkiej duszy - polegal on na zwazeniu ciala ludzkiego przed smiercia i tuz po niej. Przy zalozeniu, ze dusza posiada pewne materialne atrybuty, takie jak ciezar, cialo powinno stac sie lzejsze w momencie smierci, gdy dusza je opuszcza. MacDougall wykorzystal do badan szesciu pacjentow w stanie agonalnym. Kazdy kolejno umieszczany byl na specjalnie skonstuowanym lozku-wadze. W chwili smierci pierwszego pacjenta waga drgnela i wykazala nagly spadek wagi ciala o 3/4 uncji czyli ok 21g. Przy nastepnych zgonach utrata wagi wahala sie od 0,5 do 1,25 uncji. MacDougall powtorzyl eksperyment z 15 psami i stwierdzil - zgodnie zreszta z wyznawana przez siebie doktryna religijna - ze zaden z nich nie stracil na wadze po smierci, a zatem zaden nie mial duszy. W srodowisku medycznym rezultaty badan MacDougella nie zostaly uznane za wiarygodne."

http://en.wikipedia....ncan_MacDougall

http://www.lostmag.c...soulsweight.php

ogólnie stare i prymitywne badania, słabo wiarygodne...

aczkolwiek czytałem o badaczach z Francji, którzy podobnymi metodami zbadali "wagę duszy"... i teraz na złość nie mogę znaleźć.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych