Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co to może być na zdjęciu ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
118 odpowiedzi w tym temacie

#1

arwe19.
  • Postów: 18
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam bardzo bardzo serdecznie od dawna czytam wasze forum i musze powiedziec ze jest swietne , postanowilem sie zarejestrowac bo mam pewna sprawe mam kilka ciekawych zdjec na ktorych byc zaistniala jakas paranormalna istota a ze macie w tym obeznanie dlatego pokaze je wam :) od razu mowie ze te zdjecia to niezadne fotomontaze bo niemam pojecia o takowych czynnosciach jestem prostym chłopaczyną :) awięc

1. Zdjęcie , robione podczas wizyty w niemczech u rodzinki , zdjecie z aparatu cyfrowego
http://images3.fotos...dd080a1e06f.jpg

2. Zdjęcie , robione podczas zlotu astroobserwatorów
http://images4.fotos...10a3adf26dc.jpg

Jesli okaza sie zwyklym zjawiskiem to spoko a jesli czyms wiecej no to moze byc ciekawe :)

Serdecznie pozdrawiam
  • 0

#2

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na pierwszym zdjeciu orb- czyli drobinka kurzu blisko obiektywu (aczkolwiek moga znalezc sie osoby wmawiajace, ze to manifestacje energii).

A drugie ma chyba zwiazek z czasem naswietlania zdjecia.

Ogolnie, nic para na nich nie widze
  • 0

#3

arwe19.
  • Postów: 18
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na pierwszym zdjeciu orb- czyli drobinka kurzu blisko obiektywu (aczkolwiek moga znalezc sie osoby wmawiajace, ze to manifestacje energii).

A drugie ma chyba zwiazek z czasem naswietlania zdjecia.

Ogolnie, nic para na nich nie widze



Ale jakim cudem miałyby sie pojawic te wstegi skoro tam niema zadnych latarni od ktorych swiatlo moglo by sie rozciagnac bo to jest zlot astroamatorów oni niemoga sobie pozwolic na zadne sztucznie pochodzace swiatlo gdyc psuje to widoki nieba :)

Na pierwszym zdjeciu orb- czyli drobinka kurzu blisko obiektywu (aczkolwiek moga znalezc sie osoby wmawiajace, ze to manifestacje energii).

A drugie ma chyba zwiazek z czasem naswietlania zdjecia.

Ogolnie, nic para na nich nie widze



A co do pierwszego zdjecia niemialem stycznosci z zabrudzeniami na obiektywie ale to cos wyglada w srodku jak jakas plazma czy cosik w powiekszeniu ladnie widac i ta obwódka tak chocby promieniowała
  • 0

#4

tomason.
  • Postów: 168
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja oprocz tego jednego widze jeszcze 5 orobow :) trzeba sie przyjzec
  • 0

#5

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Zwykłe zjawiska. Orb czyli wcześniej wspomniana drobinka kurzu.
Co do drugiego zdjęcia gdy aparatem cyfrowym wykonuję się zdjęcie w nocy w tzw. trybie nocnym ( czyli dłuższy czas tak jakby robienia zdjęcia ) i lekko się poruszy aparatem to wszystko co jasne robi się wstęgami.
  • 0

#6

arwe19.
  • Postów: 18
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja oprocz tego jednego widze jeszcze 5 orobow :) trzeba sie przyjzec



FAKTYCZNIE , ja naliczylem chyba z 10 jakby sie dokladnie przyjrzec to moze i wiecej bedzie tam w prawym górnym rogu ponizej schodów takze są ;D
  • 0

#7

rybak.
  • Postów: 175
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mysle, ze temat do zamkniecia, zwykle zdjecia, nie ma sie co nad nimi zastanawiac.
  • 0

#8

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

arwe19, sprawdź z jakim czasem naświetlania robiłeś drugie zdjęcie, potem przypomnij sobie jak wyglądał ten zlot astroamatorów (a zwłaszcza co ludzie nosili na głowach) i wszystko stanie się jasne :-)
  • 0



#9

i want to believe UFO.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na 1szym zdięciu jest ektoplazma,czyli stan skupenia w jakim przebywaja duchy w naszym świecie.Mówie duchy bo zjawy mają charakterystyczny krztałt że tak powiem prześcieradła.Moim zdaniem jest to duch zaprzyjaznego Ci bardzo mężczyzny który zmarł.Ale nie martw się,Oni maja lepiej od Nas samych,tylko "skafander" opuscili :)
  • 0

#10

Mike.
  • Postów: 259
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Biały Tygrys: a na jakiej podstawie uważasz, że to "ektoplazma,czyli stan skupenia w jakim przebywaja duchy w naszym świecie". Podaj jakieś źródła skąd czerpiesz swoją wiedzę, badania, doświadczenia. Chętnie poczytamy, nie chcemy być zacofani i uważać takie kuleczki na zdjęciach za kurz albo inne "śmieci".
Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością.
  • 0

#11

i want to believe UFO.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam serdecznie Mike :)


Skąd czerpie swoją wiedze ?

1)Książki - czystam na swój sposób sporo książek,lecz książka to nie praktyka,to teoria którą możemy sie posługiwać przy praktyce ;)

2)Mam znajomego bioenergoterapełte,bardzo dużo z Nim rozmawiam,podajemy sobie nasze wspolne refleksje na rózne tematy itp. :)


Pozdrawiam.

P.S : sam osiadam bardzo dużo zdięć z duszkami,z kamiennych kregów na Pomorzu w wśi Węsiory.
Aha i dwie ważne informacje :


-Nie każdy zrobii takie zdięcia,ponoc tylko osobą "pozwolonym" że tak ujme,wychodzą takie zdięcia,ale nie koneicznie.



-Takie zdięcia wychodzą TYLKO I WYŁOCZNIE jak obimy zdięcie z flashem oraz błoną min.czułośći 400 ISO ( takie moje dwie rady sprawdzone na własnej skórze :) )


:drink:
  • 0

#12

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie każdy zrobii takie zdięcia,ponoc tylko osobą "pozwolonym" że tak ujme,wychodzą takie zdięcia,ale nie koneicznie.


To wychodzi na to, ze ja jestem "pozwolony" :D i mam dziesiatki "pozwolonych" znajomych. A juz najbardziej "pozwolony" to jestem na jakichs koncertach itd. bo wtedy polowa zdjecia jest w tej ektoplazmie.

Takie zdięcia wychodzą TYLKO I WYŁOCZNIE jak obimy zdięcie z flashem oraz błoną min.czułośći 400 ISO ( takie moje dwie rady sprawdzone na własnej skórze smile1.gif )


To tylko potwierdza fakt, ze jest to efekt optyczy, fotograficzny ery fotografii cyfrowej.
  • 0

#13

i want to believe UFO.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

+Tiamat


Nie mówie tu o aparatach cyfrowych ;) , pozatym jagby to był faktycznie kurz,to dlaczego takie efekty wychodzą w terenach zielonych? Dlaczego nie widać ich na błonie o czułości 200ISO ?

arwe19 mam pytanie do Ciebie,jaki posaidasz aparat że tak pieknie gwiazdy widać :) ?
  • 0

#14

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

dlaczego takie efekty wychodzą w terenach zielonych?


a mozna jasniej ?

Dlaczego nie widać ich na błonie o czułości 200ISO ?


heh, bo jest to efekt ktory sie pojawia dopiero na blonie o czulosci wyzszej niz 200ISO :D to juz pytanie do fotografow dlaczego. Ale nie jest to zaden argument na paranormalnosc tego zjawiska. Rownie dobrze ja moge sie zapytac o to samo, skoro orby to ektoplazma, to dlaczego ich nie widac jej na blonie o czulosci 200 ISO ?
  • 0

#15

rybak.
  • Postów: 175
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

+Tiamat
pozatym jagby to był faktycznie kurz,to dlaczego takie efekty wychodzą w terenach zielonych?


LOL, chlopie, zastanow sie za nim cos takiego napiszesz :lol takie drobinki roznych kurzy i pylkow wystepuja wszedzie, w twoim pokoju i na podworku obok twojego domu i w pobliskim parku tez :mrgreen:
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych