Skocz do zawartości


Ufo nad miejscowością Zdany!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
150 odpowiedzi w tym temacie

#31

~Blood.
  • Postów: 176
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja nie wiem czemu, ale jak tylko zobaczylam to zdjecie to oplulam monitor ze smiechu :D
  • 0



#32

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ok najlepiej wszystko co niewyjaśnione wytłumaczyć Ufo... to może być zupełnie coś innego co z Ufo niec wspólnego nie ma ! ludzi tylko wyobraźnia ponosi !
pewnie któregoś dnia okaże się ,że to całe Ufo to badania rządowe , wojskowe....
a wtedy wszystcy marzyciele i zwolennicy " teorii o Ufo " poczują się dziwnie...
jeśli okaże się ,że to jednak Ufo to Ja poczuje się dziwnie , a póki co nic na to nie wskazuje... piktogramy też miało robić Ufo i co się okazało ? , że to coś co je robi , nie ma wcale z nim związku , chociaż Ty pewnie mi powiesz ,że wydywano wówczas statki kosmiczne nad polami , a te świetlne kule to właśne kosmici....
  • 0

#33

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

1) ok najlepiej wszystko co niewyjaśnione wytłumaczyć Ufo... to może być zupełnie coś innego co z Ufo niec wspólnego nie ma ! ludzi tylko wyobraźnia ponosi !

2) pewnie któregoś dnia okaże się ,że to całe Ufo to badania rządowe , wojskowe....  
a wtedy wszystcy marzyciele i zwolennicy " teorii o Ufo " poczują się dziwnie...
jeśli okaże się ,że to jednak Ufo to Ja poczuje się dziwnie , a póki co nic na to nie wskazuje...

3) piktogramy też miało robić Ufo i co się okazało ? , że to coś co je robi , nie ma wcale z nim związku , chociaż Ty pewnie mi powiesz ,że wydywano wówczas statki kosmiczne nad polami , a te świetlne kule to właśne kosmici....


Nie wiem czemu ale odczuwam w twoich wypowiedziach nadmierną złość ... - spokojnie , ja chcem tylko normalnie porozmawiać na temat UFo i mam nadzięję , że inni także sie włączą do tej dyskusji ...

1) Mam pytanie - czy kiedykolwiek na włąsną ręke próbowałaś szukać wszelakich informacji związanych z tym fenomenem ?

2) Też czekam na ten dzień ... co do kwesti co jest czym to już znamy swoje zdania :D

3) Ja tak nietwierdze ... w miejscach powstawania piktogramów widziano UFO - NIEZYDENTYFIKOWANE OBIEKTY LATAJĄCE - czym były , kulami energii , czy czymś innym ... czas pokaże ...
  • 0



#34

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Rozumiem, że według ciebie w całym wszechświecie nie ma innych form życia i wysoko rozwiniętej cywilizacji? No głupota czysta, a cóż, Twój wybór..
  • 0



#35

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Są na niebie i ziemi rzeczy, o których się filozofom nie śniło, drogi Horacjo, znaczy Olivko.  

Niestety wielu rzeczy nie da się wyjaśnić , na dzisiejszym poziomie nauki, tak , jak by tego chciał racjonalny umysł.


Ja należę do tych osób , które wierzą dopiero wówczas , gdy przedstawi im się konkretne dowody , nie wierzę w coś czego na oczy nie widziałam , w coś co jest jedynie domysłem...
  • 0

#36

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ale czy kiedykolwiek ... szukałaś ?
  • 0



#37

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No to wiem. Już pisałem, że jesteś niewierna Olivka  , ale to nie moje zmartwienie


no i gadaj tu z takim ... :D
  • 0

#38

diodadioda.
  • Postów: 91
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wg mnie to co jest na fotce to praca komputerowa i tyle. Ciekawi mnie że ostrość jest ustawiona jednocześnie na obiekcie i na klapie bagażnika co jest raczej nie możliwe bo obiekt jest dużo dalej od samochodu.
A co do UFO i tej kłotni to wszystko -co nie wiemy co to jest -to jest to UFO czy tam NOL z definicji juz to wynika. Olivia nie UFO nie istnieje bo to bez sensu (chyba że wiesz czym są dokładnie wszystkie obiekty na niebie) jak już to nie istnieją pozaziemskei statki kosmiczne.
No i to tyle.
:D
  • 0

#39

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wracając do tematu ...

Czy myślisz, że takowe dowody przedstawią ci w Wiadomościach o 19.30 ? :D
  • 0



#40

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jasne .... czekam na wywiad z obcym :mlotek:
  • 0

#41

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

jasne .... czekam na wywiad z obcym   :mlotek:


Chciałem tylko normalnej odpowiedzi ... ale trudno ...
  • 0



#42

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

=[dj_cinex]=, a co Ci mam powiedzieć ?....

ok niech czas pokaże kto ma rację , obyśmy wszystcy tego dożyli.....

:D
  • 0

#43

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

=[dj_cinex]=,  a co Ci mam powiedzieć ?....
 
ok niech czas pokaże kto ma rację , obyśmy wszystcy tego dożyli.....  

:P


Czyli End of konwersacja ?

Ok ... :D
______________________________
Jakby ktoś chciał coś dorzucić to zapraszam :P
  • 0



#44

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a chcesz jeszcze ze mną rozmawiać ? :P

wydawało mi się , że to mniej prawdopodobne od istnienia Ufo :P

:D
  • 0

#45

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

a chcesz jeszcze ze mną rozmawiać ?   :P  

wydawało mi się , że to mniej prawdopodobne od istnienia Ufo   :P  

  :D


Przecież po to tu jesteśmy ...

Chciałem porozmawiać i zobaczyć te zjawiska w opisach sceptyka , bo większość z nas tutaj wierzy w ten fenomen ...

Dla mnie to by była ciekawa rozmowa ... lepsza niz gadki w innych "dziwnych tematach" typu OffTopy itd. lub rozmowy do nikąd w tematach o religii ...
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych