Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak nawiązać kontakt z aniołami?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
81 odpowiedzi w tym temacie

#76

Patrycy.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam nazywam się Patryk i jest to mój pierwszy post na tej stronie w ogóle nie korzystam z forum na jakiejkolwiek stronie Poruszył mnie akurat ten temat i naprawde niektóre wasze wypowiedzi są troche tak jakby bajkowe ale no cóż głowny powód dla którego pisze jest to sposób w jaki można skontaktować się z aniołami myśle że wiele ludzi próbując skontaktować się z aniołami ,stróżami , dżinami i innymi postaciami które sa tematami na które ludzkość niema za wiele wiedzy albo ma ją wyssaną z palca lub co najprawdopodobniej są wiernie wyczytane z biblii albo innych Świętych ksiąg czy słów Świętych. Ja osobiście chciałbym się skontaktować z takim moim aniołem stróżem ale czy o jakie kolwiek rzeczy nie powinno sie prosic przy modlitwach??? kierowane prosto do boga? co jest bardzo powszechne , dlaczego do aniołów? czy to nie zgodne z religią? nie mam wiele wiedzy na ten temat więc prosze o wyrozumiałość nie mam na celu obrażenia kogokolwiek z was... główne moje pytanie to jak według chrześcijaństwa skontaktować się z aniołem???? Czy To prawda że jeżeli naprawde odpowie mi mój stróż to będe na 100% pewny żę to on a nie moja podświadomość? czyli poprostu moje pierwsze lepsze myśli?
  • 0

#77

lunatyk.
  • Postów: 214
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mnie utwierza pewność sajlenta:P(sory za takie napisanie ale tak łatwiej) dziś spróbuję porozmawiać z Mojim opiekunem ;) głęboko wierzę w to iż mi odpowie i myślę ze tak się stanie;)
  • 0

#78

MrFraktal.
  • Postów: 29
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Podswiadomosc a opiekunowie ..to moga byc dwie prawie rozne rzeczy :P psionika nie przeczy istnieniu np. opiekunow... ale czy wierze w opiekunow ..heh...nie wiem....bo nawet jak sa...to malo co mi pomagaja :P pewnie sie teraz obraza :D hehehe

Użytkownik Asieńka edytował ten post 10.04.2008 - 11:17

  • 0

#79

_Silent_.
  • Postów: 827
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Musicie pamiętać, że istotne są intencje.
Nie dam nikomu gwarancji na kontakt z Aniołem, gdy bez celu będzie chciał się z nim porozumieć. Bo cel/intencja
daje nam pragnienie, a więc i pełne otwarcie, no i zawierzenie.
  • 0

#80

Azure.
  • Postów: 223
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jak według chrześcijaństwa skontaktować się z aniołem????

Pewnie przez modlitwy albo inną ściemę.


A tak mniej chrześcijańsko, to są karty anielskie, i język enochiański (na youtube są, zdaje się jakieś inwokacje).
  • 0

#81

Ezokuba.
  • Postów: 16
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Polecam książki Anselma Grüna, jeżeli chodzi o mistykę katolicką :)
  • 0

#82

rewolucjonalista.
  • Postów: 416
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ja tam się nigdy z nim pewnie nie spotkam, najwyraźniej nie jestem do tego gotowy, lub jestem sceptycznie do tego nastawiony, trochę to przerasta moje wyobrażenia. Powiem tak jeszcze ani razu nie miałem LD ani żadnych innych przygód z rzeczami paranormalnymi..
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych