Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak nawiązać kontakt z aniołami?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
81 odpowiedzi w tym temacie

#1

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Aniołowie wywierają w przeróżny sposób wpływ na nasze życie, ochraniają nas, inspirują, prowadzą, ofiarowują nam swoją przyjaźń, zmuszają do wiary w cuda. Aniołowie to uduchowione i twórcze istoty, które poświęcają się nie tylko rozwojowi duszy całego uniwersum (wszechświata), ale również rozwojowi naszej duszy, manifestując duchowe właściwości. Wielu aniołów, to Aniołowie Cnót. Od Anioła Miłości nauczysz się mądrze kochać, od Anioła Modlity - poprawnie modlić, Anioł Zachwytu nauczy innego spojrzenia na świat, Anioł Uzdrowienia pomoże w powrocie do zdrowia. Zachwyć się magią anioła, a staniesz się lepszym człowiekiem.

Jednak jak się z nimi porozumiewać? Nawiązując kontakt np. z Aniołem Pokoju, należałoby po pierwsze zastanowić się, pomedytować nad zadaniem, które ma on do wykonania, nad pojęciem pokoju i spokoju, kultywować w sobie wewnętrzny (s)pokój. Aby otrzymać od niego pomoc, musisz umieć puścić niejedno w niepamięć i uwolnić się od wszystkiego co tobie dotąd przeszkadzało, zapomnieć stare urazy, zakopać wojenny topór niezgody, zaprowadzić higienę własnych myśli i nastawić się pozytywnie do życia. Anioł Pokoju działa tylko w przyjaznej, pokojowej atmosferze, twoje otwarcie się na niego, oraz wiara we wspólne połączenie, są kluczem do sukcesu.
Wejście w kontakt z Aniołem Wiary, zbliży ciebie do prawdy, do Boga, którego nosisz w swoim sercu. Grecki teolog, ojciec kościoła Orygenes powiada, że wszystko jest w nas, każdy nosi w sobie swój mały własny świat. Nasze życie to odkrywcza podróż, podróż w głąb siebie – wybierz się, a nie będziesz żałował.
Ucząc się doświadczysz, że twoje życie jest jednym wielkim aktem wiary. Wierzący z łatwością nawiąże kontakt z wybranym przez siebie aniołem, zachwyci się jego magią. Biblia zawiera nieskończenie wiele wzmianek o aniołach, dla osoby wierzącej nie jest istotne czy aniołowie to posłańcy Boga, czy odbicie Jego kochającej bliskości. Wierzący zwróci się do niego w modlitwie, nie musi jej szukać w książeczce do nabożeństwa, słowa płynące prosto z serca, osiągną czasami więcej. Osoby nie wyznające żadnej religii, mogą nauczyć się medytować.
Medytacja pochodzi od łacińskiego słowa meditari, co oznacza nic innego jak myśleć, rozmyślać, rozważać. Medytacja to pewien rodzaj modlitwy, która odbywa się w duchu, w myślach. Obie, zarówno medytacja jak i modlitwa, mają ze sobą wiele wspólnego i to nie tylko zewnętrznie. Chrześcijanin szuka do modlitwy ciszy kościoła, osoba medytująca potrzebuje również zaciszne miejsce, z dala od hałasu i niepożądanych zakłóceń. Osoba wierząca klęka do modlitwy, medytująca przybiera tak samo odpowiednią pozycję. Układ rąk w obu przypadkach jest także nie bez znaczenia. Osoba modląca składa ręce do modlitwy, od osoby medytującej wymaga się również specjalnego układu rąk. Modlimy się z własnej potrzeby i medytujemy również z tego względu. Nie ma złej modlitwy i złej medytacji, każda forma jaką dla siebie obierzemy, będzie dobra. Osoba modląca i medytująca wychodzi poza granice świata materialnego, wybierając się w podróż do wewnątrz, w mistyczny świat własnej duszy. Obie osoby dążą do osiągnięcia wyższego celu. Jest wiele rodzaji medytacji, jednak każda z nich pozwala na głębsze zrozumienie i poznanie siebie samego, własnej duszy oraz na uspokojenie i wyciszenie rozbieganych myśli.
Pomyśl w skrytości ducha o Bogu i Jego posłańcach, korzystaj z ich pomocy, wzywaj, módl się, a przekonasz się, że nie jesteś sam.

Autor: Iwona Porożyńska
http://www.psychotro...i...4&Itemid=48
  • 0



#2

Dreamer.
  • Postów: 69
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm.... bardzo ciekawe. Chciałbym skontaktować się z Aniołem Miłości. wie ktoś jak?
  • 0

#3

Szefo.
  • Postów: 425
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jako sceptyk w sprawach religii to mogę Ci polecić jedynie taki sposób skontaktowania się z aniołem-poprzez spalenie sobie ziółka :] może nawet spotkasz Ufo, kto wie ;) sory ale dla mnie to są bajki, nie ma aniołów i takich innych bajerów
  • 0

#4

Mystiqe.
  • Postów: 140
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cóż Szefo popieram Twoje zdanie, ale nie w 100%, bo duchy sa o czym na wlasnej skorze mialem nieprzyjemnosc sie przekonac... ;p A anioly to zwykle bajki dla niegrzecznych dzieci i nic wiecej... A jak chcecie je zobaczyc to najlepszym (i najzdrowszym) sposobem bedzie film ;p
  • 0

#5

Katon.
  • Postów: 256
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja dość wysoko jestem rozwinięty duchowo i oprócz rozmawiania ze swoim aniołem stróżem, potrafię też rozmawiać z innymi. Kilka razy też wystawiłem mojego opiekuna na próbe i byłem zaskoczony tym co się stało.
Może przypadek, może rozmowa z podświadomością, ale co w tym złego, skoro mi to pomaga lepiej zrozumieć świat?
  • 0

#6

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja mam takie wrażenie, że nawet gdybym chciał się z jakimś aniołem skontaktować, to na pewno ten anioł nie chciał by się skontaktować ze mną.
  • 0

#7

reaper.
  • Postów: 532
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może przypadek, może rozmowa z podświadomością

IMO całe te rozmowy z duchami, czy aniołami to właśnie rozmowa ze swoją podświadomością, z tą częścią mózgu, której normalnie nie wykorzystujemy.
  • 0

#8

cinix.
  • Postów: 129
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Eh.Anioły przez te kilka lat życia mego miały mnie chyba gdzieś.Mogę sobie oczywiście wmawiać,że słyszę trzepot skrzydeł koło 2 nad ranem xD
Trudno mi uwierzyć w istnienie Boga,a co dopiero w obecność jego posłańców.
Popieram Szefa-najlepiej użyć starych
sposobów,możemy spotkać tam nie tylko anioły,ale także centaury,jednorożce.Ba!Także wiedźminy i inne obce istnienia są w naszym zasięgu :victory:
  • 0

#9

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Hmmm, targają mną sprzeczne uczucia czy mówić Wam czy nie. W sumie przejrzałem na oczy po rozmowie z pewnym człowiekiem (Psychopato mam nadzieję że się nie zdenerwujesz- tak o Ciebie chodzi), ale no cóż, zaryzykuje.
Opiekun, a właściwie opiekunowie są cały czas z nami (niestety nie powiem skąd się biorą- sami się spytajcie), pomagają nam i towarzyszłą cały czas- nawet jeśli nie zdajemy sobie z tego sprawy.
Zastanawiacie się zapewne, dlaczego ich nie słyszycie... a próbowaliście kiedy kolwiek?
Jedyną metodą żeby ich usłyszeć jest rozmowa z nimi, a jeśli i to nie idzie, pytajcie samych siebie i czyńcie według tego co usłyszeliście. Wtedy jeżeli to nie był głos opiekuna- to on zacznie się jeszcze bardziej starac (jak to mówi mój "szczera prawda").
Początki są trudne, słyszymy tylko po wyrazie (najczęściej tak lub nie), potem wyrazów dochodzi coraz wiecej.
Ja niedawno miałem przełom (i to dzięki Tobie psychopato), gdy usłyszałem od opiekuna wyraz którego nie znam a okazał się prawdziwy- chodziło o schizofrenie paranoidalna (nawet nie wiedziałem że coś takiego jest).
Bardziej zaciekawieni niech piszą na PW :) , napewno Was zainteresuje :)

Edit by Wiesio
Tamto chyba nie było konieczne. Używaj bardziej cywilizowanego słownictwa i troszke bardziej oficjalnego.

  • 0

#10

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

He he... opiekunowie ? Ciekawe... W psionice takie rozmowy z samym sobą dotyczą rozmowy z podświadomością :D . Chodzi o to, aby słuchac podświadomości, co ona nam mówi, gdy już się z nią "dogadamy" jesteśmy s tanie opanować każdą zdolność psioniczną w ekstremalnie krótkim czasie, ponieważ nie marnujemy go na przekonywanie podświadomości, aby ta coś zrobiła, po prostu raz jej mówimy i wystarcza...

Ergo ? Czy to w magii czy w antagonistycznej psionice występują te same "procesy" i "istoty", zmienia się jedynie ich nazwa...
  • 0

#11

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No ciekawe, ciekawe. Czy jest możliwe, żebyśmy najpierw jakby słyszeli siebie, we własnym umyśle. Tzn. czy mogą przekazywać nam informacje tak, że wydaje nam się, że sami o tym myślimy ???
Bo jeśli tak, to ja często mam właśnie tak.

Czy to wygląda tylko tak, że słyszymy go, jak odrębny głos wydobywający się gdzieś z otoczenia wokół nas, a my nie potrafimy odnaleźć jego źródła ??
  • 0



#12

Vodzus.
  • Postów: 65
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No właśnie, jeśli tak to wygląda, tzn. słyszymy coś we własnym umyśłe, to mi cały czas opiekun cos mówi...
Nawet w tej chwili.
  • 0

#13

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

To można wtedy powiedzieć, że nasz stróż spełnia także funkcje naszego sumienia.
  • 0



#14

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A więc trzeba się zastanowić, czy to jakis byt astralny, czy tylko nasza "druga" cząstka ...
  • 0

#15

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jest to raczej byt astralny, ale chyba połączony z nami i mający na nasz temat nieskończoną wiedzę.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych