Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co się wydarzyło w Roswell w 1947 roku?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
125 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Co się wydarzyło w Roswell w 1947 roku? (444 użytkowników oddało głos)

  1. Głosowano Rozbił się pozaziemski statek i znaleziono ciała i żywych obcych (180 głosów [40.54%])

    Procent z głosów: 40.54%

  2. Rozbił się pozaziemski statek i znaleziono ciała obcych (138 głosów [31.08%])

    Procent z głosów: 31.08%

  3. Rozbił się pozaziemski statek, ale obcych nie znaleziono (8 głosów [1.80%])

    Procent z głosów: 1.80%

  4. Głosowano Rozbił się tajny samolot (29 głosów [6.53%])

    Procent z głosów: 6.53%

  5. Głosowano Rozbił się nowoczesny balon meteorologiczny (19 głosów [4.28%])

    Procent z głosów: 4.28%

  6. Rozbił się satelita szpiegowski (7 głosów [1.58%])

    Procent z głosów: 1.58%

  7. Miał miejsce bliżej niezidentyfikowany wypadek (22 głosów [4.95%])

    Procent z głosów: 4.95%

  8. Nic się nie stało (9 głosów [2.03%])

    Procent z głosów: 2.03%

  9. Nie mam zdania (13 głosów [2.93%])

    Procent z głosów: 2.93%

  10. Rozbił się gaz bagienny (19 głosów [4.28%])

    Procent z głosów: 4.28%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#106

Don Corleone.

    Dispositif

  • Postów: 1116
  • Tematów: 68
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Rozbił się nowoczesny balon meteorologiczny


No i patrzcie jak mało osób popiera mój pogląd, ale pytanie jest następujące: Kto w ogóle potrudził się o zbadanie dowodów? Czy wszyscy zostaliście solennie zapewnieni? Moim zdaniem był to zwykły Projekt Mogul i tyle. Też kiedyś byłem zwolennikiem i droga do sceptycyzmu jest kręta, ale nie będę smucił o swoich życiowych ekscesach.

http://en.wikipedia....i/Project_Mogul
http://en.wikipedia....ll_UFO_incident

Czy świat bez Roswell byłby gorszy? Raczej nie.
  • 0



#107

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Oj, sorry Przemo, nie zauważyłem Twojej notki.. :/

anyway
Usunąłem dwa ostatnie posty, wracamy do tematu.
  • 0



#108

goku94.
  • Postów: 52
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Waham się między piątym a szóstym... To był początek zimnej wojny, więc należy założyć, iż nie było wtedy jeszcze satelitów szpiegowskich. A więc balon meteorologiczny. Na pewno nie było to ufo, ponieważ... nigdy nic takiego nie przyleciało na Ziemię. I nie przyleci.
  • 0

#109

Gargamel.
  • Postów: 82
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zaznaczyłem opcję nr.2. Według mnie to musiało być coś niezwykłego (i sporych rozmiarów) , bowiem dla balonu meteo/satelity nie robiliby takiej mobilizacji. Baza wojskowa była niedaleko, a do pozbierania szczątek balonu czy satelity wystarczyłoby paru żołnierzy i ciężarówka. Jeżeli byłby to samolot, to napewno by go ktoś zauważył (a przynajmniej usłyszał), silniki turbośmigłowe stosowane wtedy w samolotach nie miały wydechu jak dzisiejsze skutery Piaggio, były cholernie głośne, zaś gdyby chodziło o silniki odrzutowe hałas wydzielany przez taki samolot byłby jeszcze większy. Dodatkowo po tym zdarzeniu pojawiły się w USA różne technologiczne "nowości" (np materiały RAM, którymi pokrywane są samoloty stealth). Ale to tylko moja opinia, co nie znaczy że każdy musi się z tym zgadzać ;)
  • 0

#110

Nath.
  • Postów: 99
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Opcja z gazem bagiennym mnie pozwaliła. Leci sobie gaz, leci, leci, spada, rozbija się i mamy aferę xD rotfl xD

Najprawdopodobniej był to samolot.
  • 0

#111

Borygo2009.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja pierwszą ponieważ puzniej przesłuchiwano obcego w area 51 kosmita nazywal się EBE-1 ale 1 kosmita był martwy i robili autopsje x]

http://ja.wikipedia.... fajny link :mrgreen:
  • 0

#112

jacu212.
  • Postów: 43
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

jeden kosmita podobno przeżył.
  • 0

#113

cedol22.
  • Postów: 69
  • Tematów: 6
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

jeden kosmita podobno przeżył.


Czytałem parę książek o Roswell i w każdej pisali że przeżyło dwóch kosmitów tylko jeden zmarł kilka dni po katastrofie, natomiast ten drugi żył ponoć (jeżeli dobrze pamiętam) do 1972 roku.
  • 0

#114

BTL00.
  • Postów: 23
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawe czy tak jak w "Indiana Jones" statków było więcej?  8)
  • 0

#115

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W tamtym czasie podobno miały miejsca dwie katastrofy jedna "oficjalna" i druga niestety nie pamiętam gdzie ale tutaj na paranormalne można o tym przeczytać.
  • 0



#116

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie dawniej jak wczoraj oglądałem na Discovery Sciene program o tym. Na polecenie Rządu, Lotnictwo tłumaczyło, że był to balon meteorologiczny biorący udział w tajnym projekcie MORUL. Wydali około 1000 stronnicowy raport o tym. Mówili, że jeśli chodzi o ciała, to były to manekiny (tutaj nie zgadzał sie rok, bowiem manekiny zostały używane 6 lat później niż wypadek w Roswell). Tak o tym mówili i pokazywali też film- autopsje obcego.

Nie pamiętam już co tam mówili, ale lotnictwo wydało na ten temat dwa raporty. Jeden około 1000 stron, a drugi 300 coś. Oczywiście świadkowie wypadku tego nie "kupują" i brną w swoje. Symbole również w tym raporcie zostały wyjaśnione przez Lotnictwo.

PS. Nie czytałem wszystkich postów w tym temacie, więc jak już napisałem coś co inni- wybaczcie, ale spieszę się z pisaniem.

Użytkownik Fisher edytował ten post 06.02.2011 - 18:55

  • 0



#117

BTL00.
  • Postów: 23
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Znowu w filmie "Dzień Niepodległości" była ciekawa teza, że rząd nie wiedział o prawdziwym UFO. Według mnie jest to bardzo prawdopodobne, że armia ukrywa prawdę.
  • 0

#118

Kerath.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

http://furiousfanboy...l-ufo-incident/ - Przeglądając poranne newsy znalazłem to. Z treści wynika, że można to znaleźć na stronie FBI. Komentarz mile widziany bo aż nie wiem co o tym myśleć. Wczoraj kładę się spać a dziś z rana dostaję Confirmed UFO po oczach...
  • 0

#119

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Poczytaj komentarze pod artykułem.
Ale co by nie było, jest to jakiś krok w przód tłumaczący co się wtedy stało NAPRAWDĘ.
(jeden punkt ankiety jest świetny - rozbił się gaz bagienny... Hah)
  • 0



#120

Kerath.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

http://www.google.pl...6cca0414a2a0051

Info są już wszędzie. Nie tylko tam. I rzeczywiście... sprawdziłem owe "The Vault" na stronie FBI i SĄ TAM te informacje jak i wiele innych... nie wiem co o tym myśleć...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych