Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co się wydarzyło w Roswell w 1947 roku?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
125 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Co się wydarzyło w Roswell w 1947 roku? (444 użytkowników oddało głos)

  1. Głosowano Rozbił się pozaziemski statek i znaleziono ciała i żywych obcych (180 głosów [40.54%])

    Procent z głosów: 40.54%

  2. Rozbił się pozaziemski statek i znaleziono ciała obcych (138 głosów [31.08%])

    Procent z głosów: 31.08%

  3. Rozbił się pozaziemski statek, ale obcych nie znaleziono (8 głosów [1.80%])

    Procent z głosów: 1.80%

  4. Głosowano Rozbił się tajny samolot (29 głosów [6.53%])

    Procent z głosów: 6.53%

  5. Głosowano Rozbił się nowoczesny balon meteorologiczny (19 głosów [4.28%])

    Procent z głosów: 4.28%

  6. Rozbił się satelita szpiegowski (7 głosów [1.58%])

    Procent z głosów: 1.58%

  7. Miał miejsce bliżej niezidentyfikowany wypadek (22 głosów [4.95%])

    Procent z głosów: 4.95%

  8. Nic się nie stało (9 głosów [2.03%])

    Procent z głosów: 2.03%

  9. Nie mam zdania (13 głosów [2.93%])

    Procent z głosów: 2.93%

  10. Rozbił się gaz bagienny (19 głosów [4.28%])

    Procent z głosów: 4.28%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#16 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

a w co wierzysz?
  • 0

#17

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

w nic mówiłam już , jestem ateistką.... nie wierzę zupełnie w NIC !

:mlotek:
  • 0

#18

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nawet ktoś zaznaczył opcje - "Nic sie nie stało" :D
  • 0



#19

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

=]Nawet ktoś zaznaczył opcje - "Nic sie nie stało"


no tym razem nie Ja .... :D

( coś się stało . ale to nie było Ufo..... , a mi się śmiać chciało jak ktoś zaznaczył ,że
RODS to Ufo.... =[dj_cinex]=, to Ty ? :sly: , to znaczy ,że dla kogoś wszystko czego nie da się ogarnąć umysłem to Ufo..... no comment ... )
  • -1

#20

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

 

( coś się stało . ale to nie było Ufo..... , a mi się  śmiać chciało jak ktoś zaznaczył ,że  
RODS to Ufo....  =[dj_cinex]=,  to Ty ?     :sly:  , to znaczy ,że dla kogoś wszystko czego nie da się ogarnąć umysłem to Ufo..... no comment ... )


Hmm ...

Pojęcie UFO - W pierwotnym i prawidłowym znaczeniu każdy obiekt latający, którego natura jest niewytłumaczalna dla nauki lub istnieje zbyt mało informacji do jej określenia.

Jesli wiesz WSZYSTKO o RODS'ach to słucham ?
  • 0



#21

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A kto powiedział ,że wiem ? .... tak samo jak Ty nie wiesz wiele o Ufo ... bo nikt nie wie , bo nikt nie miał nawet możliwości się dowiedzieć....
a RODS to bardzo interesujące zjawisko....moim zdaniem to jakiś owad lub inne żyjątko.
  • 0

#22

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A kto powiedział ,że wiem ? .... tak samo jak Ty nie wiesz wiele o Ufo ... bo nikt nie wie , bo nikt nie miał nawet możliwości się dowiedzieć....
a RODS to bardzo interesujące zjawisko....moim zdanie jakiś owad lub inne żyjątko.


Jeśli chodzi o mnie to niemogę być pewien , że to żyjątko, bo niby skąd mam to wiedzieć ?
Po zdjęciach ? Zdjęcia nic mi niepowiedzą ... poza tym iż to coś lata i to z dużą szybkością ... dlatego wybrałem opcje NIEZYDENTYFIKOWANEGO OBIEKTU LATAJĄCEGO (W pierwotnym i prawidłowym znaczeniu każdy obiekt latający, którego natura jest niewytłumaczalna dla nauki lub istnieje zbyt mało informacji do jej określenia) , bo niewiem co to jest .... jedyne co wiem to to, że to lata i jest niezydentyfikowane ....

Czyli moja odpowiedź w tej kwestii (UFO) jest błędna ?
  • 0



#23

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

poza tym iż to coś lata i to z dużą szybkością ... dlatego wybrałem opcje NIEZYDENTYFIKOWANEGO OBIEKTU LATAJĄCEGO (W pierwotnym i prawidłowym znaczeniu każdy obiekt latający, którego natura jest niewytłumaczalna dla nauki lub istnieje zbyt mało informacji do jej określenia) , bo niewiem co to jest .... jedyne co wiem to to, że to lata i jest niezydentyfikowane ....  

Czyli moja odpowiedź w tej kwestii (UFO) jest błędna ?


jeśli tak to ok... w tym wypadku niech Ci będzie...

bez urazy ,ale chyba powinieneś udać się na małą "psychoterapijkę" ... bo w twoim wypadku to już Ufo-choroba....
i odrazu podkreślam ,że nie jest moim celem obrażanie Cię... :D
  • 0

#24

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przemo, w tym nie było nic obraźliwego to Ty zinterpretowałeś to sobie według twojego uznania...
  • 0

#25

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

1.) jeśli tak to ok... w tym wypadku niech Ci będzie...

2.)bez urazy ,ale chyba powinieneś udać się na małą "psychoterapijkę" ...  


1) Czyli dało sie przyrównać to słowo to zjawiska Rods ... - to po co był ów zarzut ?

2) Dzięki za rade ... ja tylko chciałem udowodnić to, że mimo tego iż mówiłaś, że czytałaś wiele o tym zjawisku to tak naprawdę chyba nieznasz zastosowania zwrotu "UFO" - do czego mozna do odnosić itd. ...
  • 0



#26

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

=[dj_cinex]=, a ten dalej swoje.... to Ty nie zrozumiałeś mnie...
  • 0

#27

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

opcja 4 co do opcji drugiej... jeżeli by się naprawde rozbili to z tak nowoczesną technologia poprostu zgineli by w zwykłej katastrofie...
  • 0

#28

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

1)opcja 4  

2) co do opcji drugiej... jeżeli by się naprawde rozbili to z tak nowoczesną technologia poprostu zgineli by w zwykłej katastrofie...


1) Ta opcja chyba nawet nie wchodziła w grę 8)

2) Co twoja interpretacja ma innego niż propozycja 2 ? Piszesz , że by zgineli - no i może zgineli ... ale sie rozbili :P
  • 0



#29

Fiker.
  • Postów: 99
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja zaznaczyłem opcje ostatnią czyli nie mam zdania,po tylu latach i takiej stercie różnych mniej ,bardziej dziwnych informacji trudno coś stwierdzić,wiecie co mnie dziwi w tym wszystkim?to że obcy którzy jakoś musieli tu przylecieć czyli zapewne ich osiągnięcia techniczne są na znacznie wyższym poziomie niż nasze po prostu się rozbijają,i to według wielu nie raz ,ale wiele razy,heh...
  • 0

#30

Meledictum.
  • Postów: 222
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Radzę tylko pamiętać o tym, iż zaraz po katastrofie jakiś generał bodajże (Czy ktoś taki, podobnej rangi, kto był na miejscu zdarzenia i był z rządu. Podam imię, nazwisko etc. o ile uda mi się znaleźć w kilkuset numerach "Focusa". ;) .) oficjalnie podał do wiadomości, że w Roswell rozbił się pojazd obcych. Po kilku godzinach jednak nagle zmienił zdanie i powiedział, iż był to balon meteorologiczny. Albo gaz bagienny :D .)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych