Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rama Bahadur Bomjon


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
95 odpowiedzi w tym temacie

#76

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Narazie cisza zapanowała... Pewnie niepredko się pojawi... Zapewne do 2012 jeszcze nim usłyszymy, a po 2012 będziemy słuchać i słuchać : :)
  • 0

#77

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja osobiście nie śledzę tego tematu... a czy są jakieś źródła, które to opisują regularnie ? To co oni tak sobie o tym piszą kiedy chcą ? Czy newsy o tym są tak ciężko dostępne ? Znów będziemy czekać na kolejny text ala NAUTILUS ... jak sobie o nim przypomną :D
  • 0



#78

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tzn. Nautilus i NPN bazują na tym co zapodają brytyjskie media (np. BBC), które zainteresowały się sprawą tego chłopaka...
Przeważnie informowali jak coś ważnego się dzało np. medytacja pod drzewem, nagłe zniknięcie, potem odnalezienie itd.
Jak narazie chłopak zadeklarował, że chce mieć spokój i uda się tam gdzie nikt go nie znajdzie. No i cisza nastała :)
  • 0

#79

Sitchin.
  • Postów: 72
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

eh to ze nie jadl przez 10 mcy to nic niezwyklego. slyszlem o takich ludziach, ba nawet kilka miesiecy temu jakis lekarz od glodowek ktory nie je od prawie roku napisal ciekawy artykul w 'Kulturystyka i fitness' o odzywianiu i oczyszczniu organizmu. ponoc kazdy z nas moze nie jesc. trzeba pic tylko wode z sola. rzecz w tym zeby stopniowo przechodzic na niejedzenie.

Właśnie, może trochę offtopic'owo; ale poszukuję nagrania z pewnego talk-show'u bodajże z TV4, ale pewien nie jestem. Byli tam zaproszeni "goście" co najmniej bardzo intrygujący :D Otóż dwóch z nich nie jadło ponad rok czasu !! :P A jeden z nich żywił się tylko energią czerpaną z kosmosu, oraz energią uzyskiwaną podczas medytacji. Kolejny delikwent odżywiał się tylko trawą, bowiem stwierdził, że ludzki organizm jest do tego przystosowany :rotfl: I ogólnie masa gagów i świetnej zabawy, tylko zapomniałem nazwy tego talk-show. Może ktoś wie czy jest gdzieś na You Tube lub Google Video. Sorry za offtopic, ale temat jest trochę powiązany. A tym, którzy znajdą zapis tego programu gwarantuję dobre samopoczucie na co najmniej dwa tygodnie ;)
  • 0

#80

DaVinci.
  • Postów: 205
  • Tematów: 8
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Pewnie chodzi ci o odcinek Rozmów w toku z TVNu ;]
  • 0

#81

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie. To był program na TV4 - "To się w głowie nie mieści"
Pamiętam ten odcinek. Uśmiałem się mocna przy tym odżywianiu trawą, ale żywienie się energią kosmosu było the best. :lol
  • 0



#82

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A ja widziałem pare małżonków w TVN-Rozmowy w toku.

Koniec OT
  • 0

#83

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zaginął chłopak, który ma być wcieleniem Buddy

Tysiące ludzi przedzierało się przez lasy na południowym wschodzie Nepalu, by zobaczyć na własne oczy medytującego 16-letniego chłopca, siedzącego pod drzewem ze skrzyżowanymi nogami. A to dlatego, że uważali go za kolejne wcielenie Buddy. Jednak czczony niczym bóg 16-latek zaginął.

Ram Bahadur Bomjon od ponad dwóch miesięcy pozostawał w lesie, gdzie nieustannie medytował. Trafił tam w grudniu - po cudownym odnalezieniu po 10 miesiącach nieobecności. Jednak niedawno znów zniknął.

Miejscowa policja mówi, że chłopak opuścił miejsce medytacji w środku nocy. Swoim towarzyszom powiedział, że chce się przenieść w inne miejsce. Nie powiedział jednak, gdzie się udaje. Policja szuka go w okolicznych lasach, na razie jednak nie udało się jej znaleźć żadnych śladów.
http://www.dziennik....ArticleId=34923
  • 0



#84

zaks.
  • Postów: 137
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Byli natretni... Teraz to juz w ogole go nie znajda. :P
  • 0

#85

Navarion.
  • Postów: 123
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Teraz pewnie siedzi na drzewie :D
  • 0

#86

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Siedzi pewnie w McDonaldzie bo chlopak zglodnial :P a na powaznie to moze byc poprostu chwyt medialny, zeby o nim przypomniec.
  • 0

#87 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

co nie zmienia faktu ,że ten chłopak jest genialny i prawdziwy:)
  • 0

#88

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

"Nie przychodźcie tutaj i przekażcie to innym"

Bomjom przebywa w tej chwili w dżungli Hallori w rejonie Bara na północy Nepalu. Ma długie włosy, nadal nie spożywa jedzenia, ale tym razem medytuje tylko od czasu do czasu. Na miejscu funkcjonuje specjalny komitet, który stara się dbać o bezpieczeństwo chłopca. Jego nowe miejsce pobytu stało się już na tyle znane, że do dżungli przybywają kolejni pielgrzymi. Ram Bahadur Bomjom udziela błogosławieństwa przybyłym, a także zdarza mu się wygłaszać nauki. Nadal medytuje, choć tym razem nie robi tego non-stop.

http://www.paldendorje.com/vdo.php

Przekaz Bonjoma:

"...Morderstwo, gwałt, chciwość, gniew i pokusa, uczyniły z ludzkiego świata rozpaczliwe miejsce. Okropna burza rozpętała się nad ludzkim światem i prowadzi świat do destrukcji. Jest tylko jedna droga aby ocalić świat i jest to prawda, którą jest 'dharma'. Jeśli choć jeden nie kroczy słuszną ścieżką religijnej praktyki, wówczas ten zdesperowany świat ulegnie zniszczeniu. Dlatego też podążajcie ścieżką religii i rozpowszechniajcie tę wiadomość pośród waszych towarzyszy. Nigdy nie kładźcie przeszkód, złości, niewiary na mojej ścieżce medytacyjnej misji. Ja wam tylko pokazuję drogę. Wy sami musicie odszukać to na waszej własnej. Tym kim ja się stanę, to co ja zrobię, odsłonią nadchodzące dni. Ludzkie zbawienie, zbawienie wszystkich żyjących istot, są moimi celem i misją. 'Namo Buddha sangaya, Namo Buddha sangaya'.

Kontempluję nad uwolnieniem tego chaotycznego świata nad oceanem emocji, przywiązania do gniewu i pokus, nie odstępuję od tej ścieżki nawet na moment, wyrzekam się własnego przywiązania do mojego życia i mojego domu na zawsze, aby pracować nad ocaleniem wszystkich żywych istot. Ale w tym niezdyscyplinowanym świecie, praktyki mojego życia są redukowane przez mary przyjemności. Praktyka wielu Buddów jest kierowana do świata aby uczynić go lepszym i szczęśliwszym. Jest to bardzo ważne, ale i bardzo trudne aby to pojąć i praktykować. Ale chociaż bardzo prosto jest prowadzić taką ignorancką egzystencje, będący ludźmi nie zdają sobie sprawy z tego, że pewnego dnia będziemy musieli opuścić niepewny świat i odejść z Panem Śmierci. Nasze długie więzi z przyjaciółmi i rodziną zostaną rozwiązane w nicości. Musimy zostawić za sobą bogactwa i majątki, które zbieramy. Co jest powodem mojego szczęścia, skoro tamci, którzy kochali mnie od samego początku, moja matka, mój ojciec, bracia, krewni są tak bardzo nieszczęśliwi. Dlatego właśnie uratowanie wszystkich istot, osiągnięcie umysłu Buddy i powstanie z mojej podziemnej jaskini osiągnę przez medytację 'vajra'. Robiąc to muszę uświadomić sobie prawidłową ścieżkę i wiedzę, tak więc nie naruszajcie moich praktyk. Moje praktyki odrywają mnie od mojego ciała, mojej duszy i tego istnienia. W tej sytuacji będą tam 72 boginie Kali. Różni docześni bogowie będą razem z dzwiękami gromu 'tanguru' i wszyscy niebiańscy bogowie i boginie będą robić 'puja' (uwielbienie??). Więc zanim nie przekażę wiadomości, nie przychodźcie tutaj i proszę przekażcie to innym. Rozpowszechniajcie wiedzę religijną i religijne przesłania przez cały świat. Przekazujcie wiadomość o pokoju na całym świecie. Znajdźcie właściwą drogę, a mądrość będzie wasza."



Źródło:
FN

P.S. Wygląda na to że mamy kolejnego "zbawiciela" ;)
  • 0

#89

shar0nie.
  • Postów: 384
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

niektorzy niedowiarkowie nawet z dowodami nie uwierzą ;)
btw, może to Carpathia z powieści Lahyalea i Jenkinsa ? :D
  • 0

#90 Gość_Rishro

Gość_Rishro.
  • Tematów: 0

Napisano

TYBETAŃSCY MNISI
(PRZEWIDUJĄ PRZYSZŁOŚĆ W 2012)
Mnisi wymieniają fakt, że poza rokiem 2012 nasza obecna cywilizacja zrozumie, że ostateczną granicą nauki i technologii jest duchowość a nie materialna fizyka czy chemia. Po roku 2012 nasze technologie obiorą inny kierunek. Ludzie nauczą się źródeł duchowości, wzajemnego związku jaki istnieje pomiędzy ciałem a duszą, reinkarnacji i faktu że wszyscy jesteśmy ze sobą połączeni i stanowimy część tego co nazywamy "Bogiem".

W czasie pomiędzy teraz a rokiem 2012 światowe supermocarstwa będą kontynuować swoje zaangażowanie w regionalne wojny. Głównym problemem będzie terroryzm i ukryta wojna. Coś poważnego wydarzy się w światowej polityce w okolicy roku 2010. W tym czasie te światowe siły zagrożą zniszczeniem siebie nawzajem.

Pomiędzy 2010 a 2012, cały świat zostanie spolaryzowany i będzie szykował się do dnia przeznaczenia. Odbędą się globalne polityczne manewry i negocjacje, lecz z nikłym skutkiem.

W roku 2012, świat pogrąży się w totalnej wojnie nuklearnej.

I w tym właśnie czasie, zdarzy się coś wyjątkowego, mówi buddyjski mnich z Tybetu, Nadprzyrodzone boskie siły interweniują. Przeznaczeniem świata nie będzie samozniszczenie w tym czasie.

Naukowa interpretacja twierdzeń mnichów czyni oczywistym fakt, że Pozaziemskie Siły obserwują nasz każdy krok. Interweniują Oni w 2012 roku i ocalą świat przez samozagładą.

Zapytani o niedawne obserwacje UFO w Indiach i w Chinach, mnisi uśmiechnęli się i powiedzieli, że boskie siły obserwują nas wszystkich. Ludzkość nie może i nie będzie w stanie zmienić swojej przyszłości w tak dużym stopniu.

W Indiach i Chinach obserwacje UFO zwiększyły się wielokrotnie. Wielu twierdzi, że Pozaziemskie Istoty kontaktują się z rządami Chin i Indii.

W ostatnich dniach większość obserwacji UFO miała miejsce w tych krajach, które same rozwinęły technologie jądrowe.

Zapytani, czy te pozaziemskie istoty pokażą się w rzeczywistości w 2012, mnisi odpowiadają: oni ujawnią się w taki sposób, że nikt z nas nie będzie tym przerażony. Ujawnią się tylko wtedy jeśli to będzie konieczne. W miarę jak nasza nauka i technologia ewoluują, naszym przeznaczeniem jest zobaczyć ich i działać z nimi.
arahat (15:30)

Źródło:
http://buddha.blog.o...2-29,index.html

Może się przyda żeby wysnuć kolejne powiązane z ,naszą zagładą i jednocześnie zbawieniem, wnioski.
Mnie to trochę dziwne się wydaje. Straszą że będzie wojna nuklearna, więc zginą wielkie ilości ludzi. Potem się jednak wszystko zmieni i będzie rajsko. Pozabijamy się, potem faktycznie będzie już bezproblemowo bo bez ludzi LOL. To jakiś optymizm i pesymizm. Wiadomo nikt nie chce w ten sposób umierać, dlatego coraz więcej o roku 2012 się pisze ;] .
A co do chłopca. Co ja będę się wypowiadał, niech sobie medytuje, jak lubi.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych