Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polowanie na duchy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
58 odpowiedzi w tym temacie

#46

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

szczerze wątpie w jakieś skrzaty,wkońcu to nie Harry Potter :D
  • 0

#47

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja tam tez wierze w Szuflandie.
  • 0

#48

Miru.
  • Postów: 22
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W skrzaty nie wierzę i nie chcę wierzyć, ale kiedyś miałam okropny sen, w którym obudził mnie śmiech, podniosłam głowę, a obok mnie siedział skrzat. No to go szybko złapałam i zażądałam żeby wyjaśnił kim jest, na co on odparł, że łazi za mną już od dawna, tyle, że jest niewidzialny i tylko teraz się pojawił, bo myślał, że śpię. Przeraziło mnie to (podglądacz?!) i zaczęłam powtarzać w kółko "To niemożliwe! To musi byc sen!" i faktycznie spróbowałam położyć się spowrotem i zasnąć, ale dopiero po którymś razie się udało. To był... zadziwiająco realistyczny sen...
  • 0

#49

Oll.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Podobno kiedy np. leżysz sobie na łóżku i masz wrażenie, że coś ci przebiegło szybko po nogach to są właśnie one. Gdybym mogła wybierać to wolałabym widzieć skrzaty niż duchy...
  • 0

#50

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja raczej wolę duchy, przynajmnie wystarczy tarcza i nic nam nie zrobią :mrgreen: .
  • 0

#51

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Podobno kiedy np. leżysz sobie na łóżku i masz wrażenie, że coś ci przebiegło szybko po nogach to są właśnie one.



A ja slyszalem ze to podobno Olo i Adaś kombinuja jak odzyskac Kingsajz.
  • 0

#52

Dark Shadow.
  • Postów: 32
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Taaa skrzty :D u mnie w domu ich na 100% nie ma a dlatego że mój pies by ich zjadł on lubi takie małe stwożonka :gizmo: a z innej strony w nie nie wieże bo gdzie by sie skryły??
  • 0

#53

Oll.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A czy mit związany z godziną 12 i 3 w nocy to prawda? Duchy są wtedy bardziej aktyne? Bądź co bądź o 3 zawsze czuję się niepewnie...
  • 0

#54

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Z tą 3 godziną to rzeczywiście jest intrygujące, bo zanim dowiedziałam się o niezwykłości tej godziny to sama miałam stracha gdy się o takowej budziłam
  • 0

#55

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Podobno od 2.20 do 3.30 jest wzmożone działanie bytów astralnych, niektórzy mówią, że demonów, ale może coś w tym być.
  • 0



#56

Oll.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W "Egzorcyzmach Emily Rose" i w "Amityville" o godz. 3 zaczynały się harce. Pytałam księdza od religii, który jest egzorcystą ale on powiedział że nic nie wie na ten temat i się wcześniej z tym nie spotkał...
  • 0

#57

Dark Shadow.
  • Postów: 32
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To prawda od 12 do 3 jest wzmożona aktywność paranolmalna to godzina szatana pytałam sie księdza chyba że to ściema była chodz z drugiej strony ja w to wierzę. Zadziwiające bo ja co noc budzę sie o 3 :drink:
  • 0

#58

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

masz wrażenie, że coś ci przebiegło szybko po nogach to są właśnie one

Tylko jak ktoś ma kota to musi uwazac aby nie pomylic i nie pomyslec ze to skrzaty hehe.
A co do godziny 3:00 to slyszalem o tym wczesniej nic widzialem te wszystkie filmy, bardzo mozliwe ze jest wtedy wzmorzona aktywnosc, naszczescie ja sie nie budze o 3.
OLL powiedz opowiadał wam ten ksiądz od religii o czyms co jest zwiazane z egzorcyzmami?
  • 0

#59

Oll.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

On mówi, że nie jest pełnoprawnym egzorcystą ale jakieś tam egzorcyzmy odprawiał. Kiedyś mieliśmy wolną lekcję i mozna mu było zadawać pytania na ten temat. Opowiadał to w taki sposób jak każdą inna rzecz. Mówił, że czuł zapach siarki. Kiedyś zbyt pewny siebie i nie odmówił modlitw ochronnych i rzuciło nim o ściane, został całkowicie zbluzgany itd. Jedna osoba opętana zachowywała się jak wąż, wiła się dziwnie, syczała i miała oczy węża. Nie uzyskałam zbyt dużo informacji bo jedyną osobą zadającą pytania byłam ja a reakcja klasy była dziwna. Aha, opowiadał też o naszym papieżu. Był taki przypadek, że w czasie jakiegoś spotkania czy mszy jakaś kobieta strasznie się rzucała i mu wygrażała, zgarneli ją ochroniarze. Potem ja papież wracał już zobaczył ją na ulicy i kazał się zatrzymać. Podszedł do niej i ona zaczęła oczywiście go bluzgać i nie pamiętam już czy papa zaczął się za nią modlić czy po prostu coś powiedział. W każdym razie kobieta powiedział "Jesteś dla mnie zbyt silny" i sie uspokoiła. Papież dotknął jej czoła pobłogosławił i poszedł sobie. Ciekawostką jest, że zajęło mu to góra 20 min a normalnie egzorcyzmy trwają nawet czasami kilka miesięcy...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych