Skocz do zawartości


Zdjęcie

Brain wave generator


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
86 odpowiedzi w tym temacie

#61

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

panowie skończcie z tym offtopem:] ja nie mam kiedy korzystać z BWG ale w
weekend przerobię sobie presety na wav i nagram na cd:D Pozdrawiam
  • 0

#62

Kaczu.
  • Postów: 36
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

który preset z Brainwave działa tak że usuwa bol glowy ? bo było o tym pisane, a nie było podanej nazwy ...
  • 0

#63

11001011.
  • Postów: 95
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zdradze wam sekret - to wy na siebie dzialanie, a nie preset na was lol
  • 0

#64

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

11001011 - zdradzę Ci sekret - BWG to tylko dopalacz w tym co robi człowiek :) , wspomaga w działaniach świadomości. I moze rowniez wywołać różne stany świadomości, których niedoświadczony nie może osiągnąć naturalnie...
LOL !
  • 0



#65

11001011.
  • Postów: 95
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Okreslaj to jak chcesz na to samo wychodzi ;]

Rownie dobrze takim dopalaczem moze byc mysl lub cokolwiek innego... ale to zalezy od ludzi, jedni lubia i wola sobie komplikowac zycie, a jedni nie.
  • 0

#66

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

11001011 przepraszam,ale masz jakiekolwiek doświadczenie z BWG ? i wogóle z oobe,ld? bo jeśli nie to plz nie pisz takich głupot:)
  • 0

#67 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

właśnie się relaksuję przy dźwiękach BWG i nie uważam jego stosowania za coś niestosownego...po co mam się męczyć z życiem na powolnych obrotach skoro mogę troszkę to tempo nieszkodliwie dla siebie przyśpieszyć :P
  • 0

#68

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zgadzam się z Kabanoz'em - przyszedłeś na forum i zgrywasz niewiadomo kogo sądząc po twoich postach. Trochę w swoim życiu poczytałeś i masz pewne informacje, ale nic więcej. Posty bezsensowne, podważasz opinie innych i wysuwasz bezsensowne wnioski, które nic nie wprowadzają. Pisz trochę ostrożniej i bardziej 'rozkładaj' swoje posty .

BWG wcale nie komplikuje życia tylko pomaga w życiu. Fale z BWG stymulują nasze półkule mózgowe do określonego działania, od którego nie jesteśmy zależni - wszystko kontroluje nasza świadomość w połączeniu z BWG. Nie mamy na nie wpływu, jeżeli nie chcemy, a jeżeli chcemy - sugestia świadoma wystarczy by zmienić pewne rzeczy.
  • 0



#69

11001011.
  • Postów: 95
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm... Jezeli sie wypowiadam na okreslony temat to znaczy, ze mam w nim wieksze doswiadczenie niz przecietne, badz mniej niz przecietne. Pracowalem z BWG lecz takie same skutki odczuwalem robiac inne rzeczy niz tracac czas sluchania presetow. Oczywiscie, jak ktos chce nie bronie nikomu sluchac :) bo zaprawde kolo paly mi lata, czy ktos sobie slucha tego czy tego. Dla mnie jest to tylko utrudnienie, bo sa prostrze jak i skuteczniejsze sposoby :)
  • 0

#70

Uriziel.
  • Postów: 35
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jezeli sie wypowiadam na okreslony temat to znaczy, ze mam w nim wieksze doswiadczenie niz przecietne, badz mniej niz przecietne.

o0?

Pracowalem z BWG lecz takie same skutki odczuwalem robiac inne rzeczy niz tracac czas sluchania presetow. Oczywiscie, jak ktos chce nie bronie nikomu sluchac :) .

W sumie... było mówione, że nie na wszystkich BGW działa. Są osoby niewrażliwe na jego działanie

bo zaprawde kolo paly mi lata, czy ktos sobie slucha tego czy tego.

Dzieci neo nigdy nie zabraknie, [ironia]nawed po 2012...[/ironia]

Dla mnie jest to tylko utrudnienie, bo sa prostrze jak i skuteczniejsze sposoby :)

Ty nie zabraniasz innym kożystać a my nie nakazujemy kożystać tobie. Have a nice day
  • 0

#71

Five Psion.
  • Postów: 117
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

***Edit***
Już działa. Dzięki Kabanoz!!! :D :wow: :wow: :wow: :wow:
  • 0

#72

artaya18.
  • Postów: 129
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hej hej... uzywalam kiedys bwg i powiem szczerze że bylam zadowolona z rezultatow... ale .. mam sciagniete inne presety a moj program ich nie widzi... nie moze ich odczytać, jakis błąd, czy ktoś mi moze pomoc? caly wątek przejrzalam ale nic nt temat... pomocy ;] ?
  • 0

#73

Five Psion.
  • Postów: 117
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może po prostu ściągnij starsze wersje presetów albo nowszą wersję BWG :P
  • 0

#74

Varg.
  • Postów: 92
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ten program jest świetny. Bardzo często stosuje preset "genious" jak wieczorem już zasypiam przed komputerem ;)
  • 0

#75

Five Psion.
  • Postów: 117
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Też mam ten preset :P Moim zdaniem mało daje.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych