Skocz do zawartości


Zdjęcie

Uprowadzenia dzieci!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

#31

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W drugiej klasie szkoły podstawowej mnie i kolegę porwała jakaś dziwna istota z innego wymiaru w celu przeprowadzenia tajemniczych badań.Naciskani przez rodziców i nauczycieli trzymaliśmy się tej wersji z najdrobniejszymi szczegółami przez dwa albo trzy tygodnie.Dopiero dyrektor przekupstwem( bilety do kina)wyciągnął z nas prawdę.Byliśmy na wagarach.Najdziwniejsze że uwierzyła w to połowa szkoły i ponoć niektórzy rodzice !


Jesteś świetny GRATULUJE :]

Ale dobra do tematu :

1. Może obcy chcieli żeby ludzie wiedzieli że och porywają
2. Przecież obcy nie muszą wyouszczać osób uprowadzonych to wynika tylko z ich doberj woli
3. Ludzki mózg wykorzystuje tylko 20%-21% swoich możliwości
4. W takim razie ile wykorzystuje umysł obcych??

Jeszcze raz gralutulje Wymówki hahaha

1. W takim razie po co tak skrzetnie staraja sie ukryć swoją obecność ?
2. Ciągle postuluje, że to nie są obcy. Skoro wszystkich wypuszczaja tzn. ze niechca na siebie zwracac uwagi, co tak zaawanoswanej "obcej" rasie powinno przychodzic bez trudu
3.6-12%, ale to naprawde nie ma kompletnie nic do rzeczy. Argumenty w stylu mózg wykorzystuje ileś tam % sa nic nie warte, bo tak naprawde ciężko zdefiniowac procent wykorzystania mózgu.
4. Myśle, że obcy ci tego nie powiedzą bo:
a) jesli tu przybywaja z pewnoscia staraja sie nie ingerować
b) napewno nikt nigdy nie widział prawdziwego obcego. Chyba, ze ten chciał mu sie pokazać i to zrobił.

Sorry dla mnie to jest silny przejaw postawy humano i antropocentrycznej. Z jeden strony ktoś boi sie ze go obcy porwą z drugiej, będzie bronił jak tylko może tezy "obcy są wśród nas!". To przejawia się chęci bycia pępkiem wszechświata i stawiania swojej rasy na szczytach ewolucji, że nawet obcy musza robić tysiące porwań aby nas badać, że jesteśmy niebędni do ich przetrwania czy inne durnoty jakie ludzie wymyślają.
IMO czas spuścić z tony i odwrócić perspektywe. Wcielić się np. w człowieka za 50000 lat i pomyśleć. Co ja moge chcieć do takiej prymitywnej rasy jak ludzie ? Czy gdybym chciał mógłby się im nie ujawnić ?
Jesli komuś zabraknie wyobraźni to proponuje potrenować -;-.
  • 0

#32

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co myślicie dlaczego obcy wypuszczają swoje ofiary może chodzi o pakt podpisany w "Strefa 51" ??
  • 0

#33

Cashpoint.

    egoism

  • Postów: 641
  • Tematów: 126
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

jakoś w to nie uwierze, ze 3.5 letnie dziecko bylo pewne ze bylo w ufo LOL!. Moze to jakieś chore sny wywołane kreskówkami albo coś w tym stylu..
jeszcze te jazdy z wymazaniem pamięci xD ...

Co myślicie dlaczego obcy wypuszczją swoje ofiary może chodzi o pkat podpisany w "Strefa 51" ??


skad wiesz o tym pakcie? w wiadomosciach mowili ??
i co podpisali umowę, że po porwaniu, zbadaniu takiego biednego ziemianina będziemy wypuszczać ich całych i zdrowych z jednym małym implancikiem spowrotem na ziemie. pingwin2216 im wiecej Twoich postów czytam to coraz wiecej mam pomysłow na napisanie jakiejs ksiazki ;p . bez urazy oczywiscie, moim celem jest jedynie komentowanie, a nie to aby kogoś obrazić :) .
  • 0



#34

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Co myślicie dlaczego obcy wypuszczają swoje ofiary może chodzi o pakt podpisany w "Strefa 51" ??


Załóżmy, że ty jesteś badaczem jakichś żywych organizmów i chcesz je poznać. Co robisz ? Badasz je i potem zabijasz/trzymasz w niewoli... czy dokonujesz badań, następnie na przykładzie historii z UFO implantujesz - wypuszczasz, aby potem móc je monitorować w ich naturalnym środowisku ? :P

Istnieją też inne teorie na temat tzw. "wzięć" - istnieją takie głosy, że tego typu incydenty (nie wszystkie) mają na celu wzbudzenie strachu osób co do owych "gości"... co w konsekwencji może oznaczać poparcie dla "militaryzacji przestrzeni kosmicznej" do czego rzekomo dąży US and A... :P
  • 0



#35

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No i to jest mądra wypowiedź a do pisarza tak zwanej ksiązyki to jej nie publikuj bo może być beznadziejna jak twój poprzedni post jak wczesniej napisałem w moim 1 poście że będe pisał i wyłącznie hipotezy a jako pisarz książki na mój temat powinieneś wiedzieć że większość postwó na całym vortalu to tylko HPIOTEZY!!!!!!!!!

Więc życze miłej pracy nad ksiązką hahhahaha

Edit [30.11.07] dj_cinex :
Apeluje aby zakończyć spory na temat pisania książki i skupić się na temacie. Wszelkie "głupoty" będą usuwane - nie chodzi tutaj o konkret o książce ale o to co może dalej wyniknąć z tej "wymiany zdań...".

  • 0

#36

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No super ufolki porywają juz dzieci... jeśli te historie dzieci są prawdziwe (bo mogły je w końcu wymyślić, nawet w Laboratorium Dextera występowali już kosmici :] ) to oznacza że każdy z nas był lub może niedługo być porwany, jeśli chłopiec widział matke a ona tego nie pamięta... no cóż musimy czekać aż nasza cywilizacja odkryje jak podróżować na drugi koniec kosmosu w 1 godzinke ;p i aż znajdziemy tych "przyjaciół" (a wtedy, jeśli będe żył, dołącze się do jakiegoś ruchu przeciw szarakom i przyjemnością postrzelam sobie do ich okrągłych głów)
  • 0

#37

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No i to jest mądra wypowiedź a do pisarza tak zwanej ksiązyki to jej nie publikuj bo może być beznadziejna jak twój poprzedni post jak wczesniej napisałem w moim 1 poście że będe pisał i wyłącznie hipotezy a jako pisarz książki na mój temat powinieneś wiedzieć że większość postwó na całym vortalu to tylko HPIOTEZY!!!!!!!!!

Więc życze miłej pracy nad ksiązką hahhahaha

Edit [30.11.07] dj_cinex :
Apeluje aby zakończyć spory na temat pisania książki i skupić się na temacie. Wszelkie "głupoty" będą usuwane - nie chodzi tutaj o konkret o książce ale o to co może dalej wyniknąć z tej "wymiany zdań...".

Niestety, nawet hipotezy muszą mieć jakieś argumenty które za nimi przemawiją. Tobie sie już one zdecydowanie skończyły.
  • 0

#38

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hipoteza (gr. hypóthesis - przypuszczenie) - osąd, teoria, które podlegają weryfikacji. Falsyfikacja to inaczej weryfikacja hipotez, brak wniosku falsyfikującego zmusza badacza do przyjęcia hipotezy, aż do następnej weryfikacji. Efektem może być sformułowanie prawa, lub zasady.

źródło www.wikipedia.pl

Jeszcze coś może jakieś uwagi??
  • 0

#39

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hipoteza (gr. hypóthesis - przypuszczenie) - osąd, teoria, które podlegają weryfikacji. Falsyfikacja to inaczej weryfikacja hipotez, brak wniosku falsyfikującego zmusza badacza do przyjęcia hipotezy, aż do następnej weryfikacji. Efektem może być sformułowanie prawa, lub zasady.

źródło www.wikipedia.pl

Jeszcze coś może jakieś uwagi??

Argumenty za poparcie hiptezy, nie jest równoznaczne z jej skresleniem lub przyjeciem.
  • 0

#40

Yisunsin.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

kiedyś też mnie interesował temat uprowadzeń dzieci przez ufo, szukałem stron ze statystykami osób zaginionych i doszedłem do momentu, który mnie bardzo zaskoczył a wręcz wprawił w osłupienie. Otóż w Stanach Zjednoczonych rocznie znika około 25 000 ludzi z czego większość to dzieci w wieku nie większym niż 18 lat. Jest to liczba zaskakująca ponieważ jest to lista osób, którzy przepadli bez śladu. Odjęto od całej liczby zaginionych porwania, morderstwa, a także odnalezione zwłoki. W Polsce liczba zaginionych także jest wysoka.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych