Skocz do zawartości


Zdjęcie

Uprowadzenia dzieci!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

#16

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Slawex polecam ci temat "Rząd USA sprzedał nas Obcym", który znajdziesz w dziale Artykuły...
  • 0



#17

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Już prędzej od 6 sierpnia 1945 czyli zrzucenia bomby atomowej na Hiroshimę. Wtedy obce cywilizacje zauważyły, że "dzieci znalazły zapałki" i zaczęły się porwania.
  • 0

#18

Slawex.
  • Postów: 51
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ok zajrze

Edit by =[dj_cinex]= :
Slawex ... na przyszłość nie odpowiadaj w ten sposób. Odpowiedzi tego typu są zbędne. Coś konkretnego na temat i już. Pozdrawiam :)

  • 0

#19

rsn.arush.
  • Postów: 81
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

porwania sa powszechne... sam mialem kilka razy "sen" gdzie lezalem odwrocony na fotelu dentystycznym... saly 3-4 osoby nademna (ludzie) i ... o obudzil sie. -gdzie ja jestem? -jestesmy przyjaciolmi, chcesz to wstan i stoj tu z nami... za kazdym razem jak wstawalem budzilem sie... ale chcialem wstac bo chcialem wiedziec o tym wieciej... jeszcze dziwny wir na prawej rece mialem....
  • 0

#20

reaper.
  • Postów: 532
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo dziwne jest to że porwania zaczeły się chyb od 1947roku od katastrofy w Rosswel

Może wcześniej też uprowadzano ludzi, tylko nie wiedzieli co to jest jak to określić. A po tej katastrofie o UFO dowiedział się cały świat i każdy już wiedział do czego te porwania przypisać. A może to wcale nie ufo nas porywa, tylko jest to zupełne inne zjawisko, może od momentu katastrofy zaczęto o tym tak mówić z braku innych wyjaśnień :hmm:
  • 0

#21

Matiess.
  • Postów: 82
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A może wcześniej kosmici o nas nie wiedzieli dopóki ich statek sie na naszej planecie nie rozbił :D
  • 0

#22

Dagaz.
  • Postów: 83
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cóż. Pewnie mnie zlinczuja za moja głupią "teorię", ale co tam :P

Co do zjawiska ufo jestem nieco sceptyczny, jakos nie wierze, że kosmici porywaja ludzi. A co do dzieci.. teraz w telewizji jest WSZTSTKO. Mogły obejżec jakies Archiwum X lub inny program, w którym mówi się o obcych itp.. Nawet niektóre kreskówki o tym mówią : P W sposób cukierkowy- ale jednak. A dzieci, jak wiadomo lubia miec wymyslonych przyjaciół, bawic sie w różne rzeczy których rodzice nie rozumieją czasem.. To i takie rzeczy wymyslaja :P
  • 0

#23

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dagaz:

bardzo prawdopodobne, choć raczej przedstawione opisy w tym temacie raczej na to nie wskazują. gdyby dziecko to sobie wymysliło-to pewnie byłby to znacznie bardziej... jakby to powiedzieć-dziecinne :P tak na chłopski rozum-zaczęli by razem się pawić czy coś takiego :P po za tym-ja w sumie oglądałam dość dużo filmów sf a "z Archiwum X" to prawie uzależnienie moje było :D ale jakoś mi nie odbiło :D no... ale każdy jest tochę inny, nie ;)
  • 0

#24

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zabrzmiało to tak jakby dzieci nie były ludźmi :D


Każdego mogli uprowadzic obcy ale co dostał słodkiego może to dziwnie zabrzmiało ale co obcy mogli mu dać??
  • 0

#25

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jakby to byli prawdziwi obcy i prawdziwe porwania to porwani NIGDY niczego by sobie przypomnieli. Przeciez tacy obcy moga porostu zniszczyc dany obszar mozgu i po sprawie. Zwarzajac na to ze dysponuja technologia miedzygwiezdna kompletne wymazanie oszarow mozgu to nic trudnego.
  • 0

#26

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jakby to byli prawdziwi obcy i prawdziwe porwania to porwani NIGDY niczego by sobie przypomnieli. Przeciez tacy obcy moga porostu zniszczyc dany obszar mozgu i po sprawie. Zwarzajac na to ze dysponuja technologia miedzygwiezdna kompletne wymazanie oszarow mozgu to nic trudnego.

A więc tak niestety dla Ciebie muszę podważyć twoją teorie na temat wykasowywania pamięci masz racje że obcy zazwyczaj kasą pewien okres życia z umysłu ofiary lub inaczej porwanego ale jeśli by kasowali wszyskim porawnym pamięć to skąd wiedzielibyśmy o porwaniach?? w większości przypadkach mamy do czynienia z tym że ludzie zgłaszają się do jakiś organizacji że zostali porwani i zeznają na tn temat
  • 0

#27

Michalson.
  • Postów: 55
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

niezły tekst, pamiętam że jak byłem mały to bałem się że w nocy po mnie szarak przyjdzie :P btw dobre pytanie - skoro obcy są tak inteligentni, to po co mieliby porywać i badać aż tyle osób? Choć istnieje jeszcze taka możliwość że mieszkają na różnych planetach i prowadzą swoje badanie niezależnie od innych :)
  • 0

#28

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jakby to byli prawdziwi obcy i prawdziwe porwania to porwani NIGDY niczego by sobie przypomnieli. Przeciez tacy obcy moga porostu zniszczyc dany obszar mozgu i po sprawie. Zwarzajac na to ze dysponuja technologia miedzygwiezdna kompletne wymazanie oszarow mozgu to nic trudnego.

A więc tak niestety dla Ciebie muszę podważyć twoją teorie na temat wykasowywania pamięci masz racje że obcy zazwyczaj kasą pewien okres życia z umysłu ofiary lub inaczej porwanego ale jeśli by kasowali wszyskim porawnym pamięć to skąd wiedzielibyśmy o porwaniach?? w większości przypadkach mamy do czynienia z tym że ludzie zgłaszają się do jakiś organizacji że zostali porwani i zeznają na tn temat

No właśnie, z tych przypadków "porwań", jasno wynika, że nie stoją za nimi kosmici. Jak to jest ze cywilizacja zdolna do podrozy miedzygwiezdnych, nie jest w stanie przeprowadzić tak prostych operacji jak wykasowanie pamieci. Poprosty zdumiewajacy jak zacofani sa ci kosmici :>
Sam obaliłeś własną teorie :P
  • 0

#29

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

W drugiej klasie szkoły podstawowej mnie i kolegę porwała jakaś dziwna istota z innego wymiaru w celu przeprowadzenia tajemniczych badań.Naciskani przez rodziców i nauczycieli trzymaliśmy się tej wersji z najdrobniejszymi szczegółami przez dwa albo trzy tygodnie.Dopiero dyrektor przekupstwem( bilety do kina)wyciągnął z nas prawdę.Byliśmy na wagarach.Najdziwniejsze że uwierzyła w to połowa szkoły i ponoć niektórzy rodzice !
  • 0



#30

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W drugiej klasie szkoły podstawowej mnie i kolegę porwała jakaś dziwna istota z innego wymiaru w celu przeprowadzenia tajemniczych badań.Naciskani przez rodziców i nauczycieli trzymaliśmy się tej wersji z najdrobniejszymi szczegółami przez dwa albo trzy tygodnie.Dopiero dyrektor przekupstwem( bilety do kina)wyciągnął z nas prawdę.Byliśmy na wagarach.Najdziwniejsze że uwierzyła w to połowa szkoły i ponoć niektórzy rodzice !


Jesteś świetny GRATULUJE :]

Ale dobra do tematu :

1. Może obcy chcieli żeby ludzie wiedzieli że och porywają
2. Przecież obcy nie muszą wyouszczać osób uprowadzonych to wynika tylko z ich doberj woli
3. Ludzki mózg wykorzystuje tylko 20%-21% swoich możliwości
4. W takim razie ile wykorzystuje umysł obcych??

Jeszcze raz gralutulje Wymówki hahaha
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych