Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kotka urodziła sześć szczeniaków


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
65 odpowiedzi w tym temacie

#46

m4r1u5z.
  • Postów: 178
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

najlepszym przykladem na to, ze to wszystko to bujda jest to, ze juz dawno by o tym trabili w tv. i to naprawde intensywnie. a tymczasem telewizja milczy na ten temat (o,O)
  • 0

#47

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

eee tam! pewnie ta kotka przygarnęła po prostu skądś szczeniaki.
lwy też opiekują się małymi gazelami jak one nie uciakją. poza tym to żeby kotka urodziła szczeniaki jest po prostu NIEMOŻLIWE!!! znowu wiele szumu o nic :\
  • 0

#48

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Weterynarz mi kiedys opowiadał że wsóplnym przodkiem kota i psa było zwierze podobne do tygrysa sablozębnego, lecz miało wydłużony pysk. Właśnie to zwierze uważane jest za protoplaste kotów i psów :] Wiem że to dziwne bo sam sie zdziwiłem jak mi weterynarz o tym opowiadał więc możliwe że jakimś cudem takie coś mogło zaistniec, bo koń z osłem daje muła :D a to są gatunki spokrewnione...
  • 0

#49

Xca.
  • Postów: 29
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawe lecz nierealne. Nie ma zdjęć. Wieć nie wierze. "Zobaczyć znaczy uwierzyć".
  • 0

#50

Dark Shadow.
  • Postów: 32
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja w to wądpie :D to nie możliwe :P :mlotek: :mlotek: :mlotek: :lol2:
  • 0

#51

Bukaj™.
  • Postów: 33
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

OMG no rozwalił mnie normalnie ten topic. Ale mnie tez to się wydaje niemożliwe. To tak jakby słoń miał urodzić hipopotama xD
  • 0

#52

DaVinci.
  • Postów: 205
  • Tematów: 8
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Pies z kotem, nie no wiekszej glupoty nie slyszalem :lol :wall:

Przecież to są najzwyklejsze szczeniaki tego psa co tam jest na zdjęciach, podrzucili je kotce której zdechły kociaki i wlascicielka wciska ludziom kit :lol
  • 0

#53

thesroka.
  • Postów: 69
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

cytat ze strony ktora podal forsycje
'Zdarzają się w przyrodzie dzieci ze związku lwów i tygrysów, zwane "lygrysami",[dziennik.pl] ' co to z a bzdura ? takie cos mozna spotkac chyba tylko w zoo bo w przyropdzie tygrys i lew nie maja szansy sie spotkac! tygrysy zyja w azjii a lwy w afryce. co to za bzdury i niedorzeczny temat? Wnosze o jego zamkniecie.
  • 0

#54

Dark Shadow.
  • Postów: 32
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

thesroka a Azji też żyją Lwy ale jest ich mało a i są mniejsze od tych z Afryki :D
  • 0

#55

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

hmm kotka musialaby być monstrualnych rozmiarów, żeby wytrzymać ciężar szczeniąt. czary mary
  • 0



#56

Treve.
  • Postów: 231
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ja uważam że jak na dziś to jest to niemożliwe lecz nauka pnie się w góre i niedługo będzie to możliwe.
  • 0

#57

meridan.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to cytat z artykułu w jezyku angielskim

"Blood tests refute a Brazilian woman's claim that her cat had given birth to three puppies, geneticist Adil Pacheco said on Tuesday.

Cassia Aparecida de Souza, 18, from a poor neighbourhood of Passo Fundo in southern Brazil, said last Friday that her cat Mimi had given birth to the three puppies as well as three kittens, which did not survive.

"People who aren't experts often imagine things," said Pacheco, director of the Institute of Biological Sciences of the University of Passo Fundo. "All the facts contradict her."

Pacheco, who was asked by a local newspaper to conduct a chromosome test to check the spectacular claim which gained wide media attention, said mammals sometimes nursed the young from another species. "

I wszystko jasne.......
Brazylijka włascicielka kotki skłamała ze niby jej kotka urodziła 3 szczeniaki (i 3 kotki ktore nie przezyły) zrobiono wiec testy genetyczne ktore obaliły prawdopodobienstwo pochodzenia szczeniaków od kotki dziennikarze zapytali wiec eksperta o wyniki badan ktore obaliły teze o domniemanym urodzeniu szczeniakow przez kotke jego odpowiedz byla jednoznaczna. Ssaki czasem przygarniają młode od innych gatunków.
Koniec topica.
  • 0

#58

Halloween.
  • Postów: 516
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziwne, że przez tyle lat żaden pies nie wydymał kocicy :D Ludzie nie patrzą czy czarny czy biały tylko jadą ostro xD
Ze zwierzętami odwrotnie.Przeważnie taki sam z takim samym, ale teraz złamali regułę :D

Biała matka + czarny ojciec = mulat.

Kocica + pies = mieszanka obu zwierząt xD
  • 0

#59

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

może ciążą urojona??? (kotce się tylko wydaje że ma małe, też nawet pasuje...) wtedy kotka znosi zabawki i im matkuje, ma normalnie pokarm ale mogą być też pieski. kotka przygarneła je i tyle... ale to żeby kotka miała małe z psem jest absolutnie niemożliwe. przecież to są dwa inne gatunki! gatunek to pół biedy, kot i pies zajmują zupełnie inne miejsce w systematyce. nawet jeśli teoretycznie możliwe by było zapłodnienie to by sie jakieś mutanty urodziły :P
  • 0

#60

Halloween.
  • Postów: 516
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@up

Nie masz racji, jest wiele zwierząt "skrzyżowanych" i żyją.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych