Skocz do zawartości


Zdjęcie

Iluminaci


  • Please log in to reply
103 replies to this topic

#61

mortyr.
  • Postów: 1171
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A czego dowodzi np.: informacja o dostawach z lat II wojny światowej?


Z tego co się zorientowałem, to książka chyba nie została jeszcze wydana.

Dorota Szczepańska jest żoną,matką (zobacz zdjęcie), absolwentką filologii angielskiej Uniwersytetu Gdańskiego i do czasu wydania swojej debiutanckiej powieści była lektorem języka angielskiego w Bałtyckim Centrum Kształcenia w Sopocie, skąd została zwolniona po wydaniu swojej powieści i po pierwszych prasowych recenzjach.

żródło:
http://zakazane.po.l...rony/wstep.html

Już ją kojarzę, to ta autorka kontrowersyjnej książki "Zakazane Po Legalu". Z tego co pamiętam była nauczycielką. Wystąpiła jako gość w programie "Rozmowy w Toku".
  • 0

#62

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

To i dobrze, bo operuje tym samym, znanym i nudnym schematem. Wrzucania do jednego worka informacji zmyślonych, niesprawdzonych i co istotniejsze - niesprawdzalnych. Z drugiej strony dorzuca się parę kwiatków w postaci rzeczy, które możemy bardzo łatwo zweryfikować i które są prawdziwe. Ma to na celu uprawdopodobnienie całej reszty teorii i fantastycznych całkiem hipotez i pomysłów.
  • 0

#63

Vivere Parvo.
  • Postów: 238
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No ja od siebie polecam "Anioły i Demony" Dana Browna. Nie jakaś historyczna książka ale ciekawa, sensacyjna i co nieco się można dowiedzieć.
  • 0

#64

mortyr.
  • Postów: 1171
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No ja od siebie polecam "Anioły i Demony" Dana Browna.


A ja polecam rewelacyjny film dokumentalny na ten temat z lektorem:

Film analizuje wątki opisane w fascynującym bestsellerze Dana Browna "Anioły i demony".

Czy tajne, mające wielowiekową tradycję stowarzyszenie iluminatów istnieje naprawdę? Czy trwa walka o dostęp do nowej broni o niespotykanej do tej pory sile rażenia, zbobycie której daje władzę nad światem? I czy pierwszym celem ataku będzie Watykan? Autorzy filmu starają się znaleźć odpowiedź na te i inne sensacyjne pytania.

żródło:
http://www.osloskop.net/r/32187.html

a książkę znajdziecie tu:
http://www.osloskop.net/r/10030.html
  • 0

#65

Mentoris.
  • Postów: 225
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Polecam również lekturę "Bogowie Edenu" Wiliama Bramleya. Pokazana jest w niej historia spisków od niemal początku, czyli Adama i Ewy. Wiele cennych spostrzeżeń odnośnie masonierii, ilumintaów, bankierów i innej zarazy światowej.
Nie wiem gdzie teraz jest do nabycia, ale wysyłkowo rozprowadzał ją Nolpress i była wydana równiez przez Amber
  • 0

#66

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

fajna sprawa... jak znajde czas to poczytam :) a ten Bush, eh wiedziałem że jest debilem, ale że aż tak? aż kopara opada...

Eee o co chodzi ?

Ja bym chciał zostać Illuminatem, Zapewne każdy z was chciałby sie dostać do tego stowarzyszenia :P
  • 0

#67

konwallia.
  • Postów: 48
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Symbole Iluminatów


Najważniejszym symbolem iluminatów jest piramida, oraz oko. Piramida reprezentuje społeczeństwo w którym żyjemy. Na szczycie stoi elita osób, przypisująca sobie zdolności i prawa boskie. Przedstawiają siebie w formie oka, które odnosi się do Horusa, egipskiego bóstwa słońca.

Przeglądając poniższe symbole, nie próbujcie siebie okłamywać. Przeciwnie, spróbujcie zobaczyć prawdę. Iluminaci nigdy nie wystąpią jawnie i nie poproszą o wsparcie w tworzeniu państwa niewolników, na planecie z jednym światowym rządem, ze światową policją i dyktatorską polityką komunizmu.

Tak jak religia, rządy, bractwa, Iluminaci posługują się serią symboli, flag, herbów i orderów. Potrafią przekazać wszystko za pomocą samych znaków, sekretnych terminów i symboli. Aby móc je zrozumieć, trzeba poznać ich sekretny język.

Wiele z tych symboli otacza nas na co dzień. Używane są, aby wpłynąć na nasz umysł, wpłynąć na nasze wybory w przyszłości.

Ukryte symbole iluminatów znajdują się :

  • na pieniądzach, ważnych dokumentach
Dołączona grafika

Deklaracja Praw Człowieka i Obywatela
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika
  • w jedzeniu
Dołączona grafika
  • w telewizji i kinie, a także w muzyce
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

  • w atrakcjach turystycznych
Dołączona grafika

Dołączona grafika
  • na budynkach, kościołach oraz pomnikach
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Piramida w Luwrze, jej skonstruowanie zostało zlecone przez François Mitterranda, który był wolnomularzem.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika
  • jako loga firm
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika
  • na flagach państw, herbach, odznaczeniach
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika
  • w nauce
Dołączona grafika
  • Inne:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


Źródła: [1] , [2]
Tłumaczenie: konwallia
  • 1

#68

2007.
  • Postów: 256
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak sobie przypomnieć 911, Afganistan, Irak to nabiera sensu stwierdzenie: "I zwiedzie narody świata"...
  • 0

#69

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czyli za pomoca wielkich koncernow oraz politykow rzadza swiatem. Zastanawiam sie czy Iluminaci maja takie wplywy w np. panstwach azjatyckich. Chiny wyrastaja na potege gospodarcza wiec sprawowanie kontroli nad takim krajem by im wiele dalo. Ciekawi mnie rowniez jak ma sie to w Polsce. Jakis czas temu czytalem, ze czolowka najbogatrzych ludzi w naszym kraju i niektorzy politycy moga miec powiazania z Iluminatami lub innymi podobnymi organizacjami. Ale nic wiecej nie wiem na ten temat. Moze ktos ma wiecej informacji jak wyglada Nowy Porzadek Swiata w Polsce?
  • 0



#70

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika
:lol
To takie ekskluzywne żarcie tylko dla iluminatów :)
off-top OUT
  • 0



#71

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Symbole Iluminatów

Trzeba jeszcze wstawić odwrócona literę V. Przecież te obrazki są całkowicie bez sensu powklejane. :P
  • 0

#72

michciu.
  • Postów: 350
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tu faktycznie jest jakis spisek, dzisiaj rozbiłem szklankę i szklo z wodą ułożylo mi trójkąt z okiem, nie podoba mi sie to.....

Tak czekolada iluminatów, brawo... tego jeszcze nie było ;p , ogólne większośc obrazków jest bez sensu, np pomarańczowa literka A. Zgadzam się niektore pasują, ale wiekszosc po prostu wklejona jest na siłę.
  • 0

#73 Gość_Randolf

Gość_Randolf.
  • Tematów: 0

Napisano

kurcze... ciekawa sprawa, masz może jeszcze jakieś informacje o nich? i ciekawe co teraz robią... i czy jest to coś takiego jak filmie Tomb Rider?



...............................................

To jest dokladnie jak Tomb Rider a wiecej znajdziesz na abba7.com
  • 0

#74

Double_G.
  • Postów: 59
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Konwallia - Naprawdę to wszystko sama wyszukałaś w necie? Gratuluję wytrwałości. :brawo:
Ale nie popadajmy w paranoję bo w końcu to nie iluminaci wymyślili piramidę i przecież nie można powiedzieć z całą pewnością, że wszystkie firmy, zakłady, stowarzyszenia i znaki towarowe tudzież batony w kształcie piramidy są podprogową manifestacją iluminatów. :) Nie możemy wiedzieć czy np. Adobe ma taki a nie inny symbol z powodu piramid w Gizie lub symbolu iluminatów. W każdym razie nie można niczego wykluczyć.

Aaa przy okazji, nie radził bym Wam wierzyć we wszystko co jest napisane w tej książce chociaż miło się to czyta ale pomyślcie sensownie czy jeśli ktoś się podaje za członka iluminatów i opisuje zamiary swojego stowarzyszenia wobec świata to należy temu wierzyć? To co ten człowiek pisze o ropie to totalne nieporozumienie tak jak on sam. Owszem nie ma już tyle ropy co kiedyś ale ziemia zawiera w sobie zasoby na ponad 100 lat tylko znajdują się one głębiej niż normalnie. Wystarczy poszperać po stronach o tej tematyce i wszystko staje się jasne. Chcą żebyśmy się bali, ze jutro się obudzimy i albo nie będzie ropy albo będzie ona niewyobrażalnie droga. Taki jest właśnie ich cel, chcą nam wmówić, że brakuje ropy i będą mieli świetny pretekst aby zwielokrotnić jej cenę rynkową a kasę przeznaczą na swoje cele dot. NWO

Kolejna bzdura to:

Gdy zwróciłem uwagę, że problem mogłaby rozwiązać „wolna energia”, padła odpowiedź ,że to tylko mydlenie oczu, bo zaledwie 20 – 30 % wydobywanej ropy naftowej znajduje zastosowanie w środkach transportu i instalacjach grzewczych


Każdy myślący człowiek zauważy, że gdyby wprowadzić free energy zaoszczędzili byśmy mnóstwo ropy i pieniędzy z powodu dostępności i braku ograniczenia w jej pozyskiwaniu . Nie dajmy się oszukać!

Pozdrawiam wszystkich ;)
  • 0

#75

spiskowiec.
  • Postów: 46
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zastanawiam sie czy Iluminaci maja takie wplywy w np. panstwach azjatyckich..... Ciekawi mnie rowniez jak ma sie to w Polsce.

Na bliskim wschodzie nie wszedzie maja jeszcze , a tam gdzie nie maja staraja sie miec ( patrz Irak).
A co do Polski to czytalem kiedys w Nexsusie ze Andrzej Olechowski bierze cyklicznie udzial w spotkaniach Grupy Bilderberga . Kiedys podobno Suchocka tez brala. Z tego wynika ze niektorzy politycy PO moga miec powiazania z Iluminatami
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych