Skocz do zawartości


Zdjęcie

Iluminaci


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
103 odpowiedzi w tym temacie

#31

R4mb0.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po tym co przeczytałem jestem lekko w szoku... :surprised:. Dzisiaj zamówię książkę Jana van Helsinga musze się dowiedzieć o co tutaj chodzi...
Ps. To mój pierwszy post WITAM WSZYSTKICH! :smile:
  • 0

#32

MatoIto.
  • Postów: 635
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Oni nadal kier zamiaru przestac, a terorysci to tylko kolejny pretekst
  • 0

#33

pandemia.
  • Postów: 440
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po tym co przeczytałem jestem lekko w szoku...  . Dzisiaj zamówię książkę Jana van Helsinga musze się dowiedzieć o co tutaj chodzi...  
Ps. To mój pierwszy post WITAM WSZYSTKICH!  


Witaj na forum !!!!

Książka jest ok. Nie podobało mi się tylko zakończenie książki. Zbyt moim zdaniem "uduchowione".
  • 0

#34

davros.
  • Postów: 19
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no to ja dorzucam jeszcze 3 książki (a właściwie 3 tomy) o iluminatach - trylogia Illuminatus! 1. Oko w piramidzie, 2. Złote jabłko 3. Lewiatan. autorzy: Robert Shea, Robert Anton Wilson. Można jeszcze ja kupić w tanich książkach (w krakowie na brackiej na pewno była cz1) ewentaualnie wysylkowo w jakichs księgarniach, bądź allegro.
dla tych, którzy wolą ogladać powstaje film: http://www.maybelogic.com/
sieg hail, discordia
8)
  • 0

#35

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

z tego co pamietam to było wiele Motywów okultystycznych w grze Wolfenstein Ktora po czesci bazowała na faktach - historii ,ale potraktuję to jako Ciekawostkę
  • 0

#36

HrX.
  • Postów: 41
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja trochę z innej beczki.

Polecam kawałek "Introduction" z płyty No World Order kapeli Gamma Ray - bardzo mi się podobał.

"Illuminati
You've come to take control
You can take my heartbeat
But you can't break my soul
We all shall be free

Illuminati
You'll never take control
Your new world order
Will lead to none at all
We all stand before you as one
Heaven is for everyone
To be free from the dark"
  • 0

#37

insi.
  • Postów: 97
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Od kilku godzin czytam  w necie o Iluminatach, masonach ich symbolice, nowym porządku.... .    :shock:   Sporo ciekawostek jest tu: http://www.kki.krako...ovus/novus.html

.


Przeczytałem Przemo!

Lektura zapiera dech w piersiach. Nigdzie w necie polskojęzycznym nie znalazłem takiej strony. Podane są daty, fakty, ale cóż nie wszystko można potwierdzić w innych żródłach, ale ogólnie najważniejsze założenia zgadzają się z tym co dotychczas przeczytałem nt. teorii spiskowych.
  • 0

#38

losiu99.
  • Postów: 155
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawi mnie dlaczego mają praktycnie władzę nad światem to nie zostali usunięci jeśli o nich wiadomo lub dlaczego nie ogłosili swojej działalności oficjalnie :mad:
  • 0

#39

Percepcja.
  • Postów: 363
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

CIkawe jak to mozliwe że taka grupa która miałaby taką moc może pozostawać w ukryciu. Nie możliwe jest utrzymanie tak wielkiej tajemnicy. Sami sprawdzce powiedzcie dwum osobom coś w tajemnicy niby a napewno po jakimś czasie dojdzie do was ta informacja z inngo źródła.

Dlatego wielkie spiski nie mogą isnieć.
  • 0

#40

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Percepcja ... to żadna tajemnica.... a nazwa Grupa Bilderberg coś ci mówi ? Ostatnio mieli oni swoje coroczne spotkanie w Ontario w Kanadzie i jakos nie jest to zadna tajemnica ... chcesz to moge ci podac nawet nazwisko głowego bossa owej grupy ... to Etienne Davignon (Belg). Reszte opisze potem w stosownym temacie o owej grupie...
  • 0



#41

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie masz racji ;p do tąd utrzymuję tajemnice pewnego znajomego ;p i nikt z moich ust jej nie poznał...
  • 0



#42

reaper.
  • Postów: 532
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zszokowało mnie to wszystko :o Słyszałem o iluminatach, ale nie wiedziałem, że jest to tak daleko posunięte :wow:
Wiecie może, czy książkę Helsinga można znaleźć gdzieś na necie??? Wydanie 45zł dla mnie, biednego studenta, to troche dużo (ledwo mi starcza na chleb i browary :P ).
  • 0

#43

Powder{_}Keg{_}.
  • Postów: 109
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A niech sobie religie niszczą mnie martwi tylko te zniewolenie przez implatny :( jedynym wyjściem było by zabicie wszystkich Iluminatów co nie powinno stanowić problemu jak się wogule nie kryją.
  • 0

#44

snake131.
  • Postów: 162
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zamuwiłem ją wczoraj mam nadzieję ze bedize ciekawa
  • 0

#45

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jeszcze raz nawiązując do tego feniksa z jednodolarówki, jak widać nad głową podwieszony widnieje heksagram :) emanujący "promieniami chwały" Troche mnie to zastanowiło w odróżnieniu od piramidy, bo co jak co, ale judaistyczna gwiazda w symbolu waluty USA ? :| Co najdziwniejsze, akurat brak jakich kolwiek informacji na ten temat...
Co poniektórym tygramy kojarzą się z figurą okultystyczną, albo ochroną. Więc jak ? mamy sobie niby wybrać co nam bardziej pasuje? :lol2:

Dalej, Mam przed sobą jednodolarówkę, i widze na niej orła nie feniksa. Jak piszą, w projekcie pieczęci z 1782 roku istnieje feniks. Dopiero począwszy od matrycy z 1841 roku zaczął on przypominać swoim wyglądem amerykańskiego ptaka. Nie powiedziałbym, no ale cóż widocznie feniks a orzeł to jedno i to samo.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych