Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zbiorowy "event" dziwnych snów?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1

ThePrz.
  • Postów: 168
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Od 3 osoób niezależnie (same rozpoczęły temat, w tym jedna osoba co z nia nawet o pogodzie się nie da porozmawiać) miałem relacje o dziwnych snach na początku tego tygodnia. Potem natrafiłem na ten temat:

 

https://www.wykop.pl...wdzam-czy-to-g/

 

Może też mieliście takie sny i było to masowe zjawisko? Mi się sniło bombardowanie japonii i niezadowolona z tego clinton + jeden dziwny sen którego nie pamiętam.


  • 0

#2

Kamada.
  • Postów: 36
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardziej globalny zbieg okoliczności, ponieważ dużo rzeczy przyczynia się do dziwnych snów. Cała sytuacja z wojną, trąbią o tym w mediach potem każdy myśli mniej lub więcej i śnią się różne rzeczy. Szybkie życie w stresie też odciska piętno na naszej psychice, przed wyciszeniem i snem człowiek myśli. To że w jednej godzinie na świecie umrze X ludzi nie czyni z tego globalnego eventu umierania.


  • 0

#3

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mnie się śniły sceny, które później widziałem w filmie, takie "de ża wi" filmowe było.

Ciekawszy motyw miałem w zeszłym roku. W wyniku czytania dość długiego eksperckiego artykułu o "Republice" Donieckiej, Ługańskiej i aneksji Krymu, doznałem długiego (w moim odczuciu) snu. Motywem przewodnim były walki wokół jakiejś ważnej rzeki i morza. Walczyli Białorusini z Ruskimi (gdzie Białoruś nie ma dostępu do morza), a pomagali im Ukraińcy i Gruzini. Widziałem we śnie mapę, gdzie Gruzja była sąsiadem Ukrainy i Rumuni.

Polacy stali na granicy pod bronią i czekali na atak.

Kiedy Ruscy napadli na Ukrainę, było i "śmieszno i straszno"...







Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych