Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kontrola umyslu, czyli to mnie chyba spotkalo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#1

Simson.
  • Postów: 172
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam!

Mam na imię Dominik i chciałbym  się podzielić tym co mnie spotkało.

Dopiero teraz o tym pisze chociaż zdarzyło się to kilka lat temu.

Otóż pewnego dnia wystąpiło u mnie uczucie prześladowania, ze niby ktoś mnie śledzi w związku z handlem narkotykami (oczywiście nic wspólnego z tym nie mam). Potem do tego wystąpiło u mnie wrażenie ze źle widzę kolory - jak przesterowany HUE.

Później zacząłem "słyszeć" glosy- dwa męskie i dwa damskie,moglem z nimi dyskutować (wiedzieli o czym myślę) wyzywać ich (a oni mnie)

Mialem wrażenie ze był tam szef,psycholog i informatyk i jeszcze ktoś. Np. Gdy oglądałem jakaś stronę internetowa nagle zapaliła się dioda kamerki! Wiedzieli tez kiedy wymyślam coś (mówili- nie wie tego) albo przywołuje to z pamięci (wie to). Mowili po angielsku i po polsku (mieszkam w Chicago). Oczywiście poszedłem do psychiatry ale to niewiele pomogło...

Nie wiem czy wariuje czy to jakiś tajny program np. NSA

Dodam jeszcze ze widzieli moimi oczami i słyszeli to co ja (nie będę wchodził w intymne szczegóły)

Odkryłem taki watek w internecie:

 

https://www.bannedbo.../topic7968.html

 

Jak Chińczycy to robią to tym bardziej USA!

 

Jak myślicie wariactwo czy prawda?


Użytkownik Simson edytował ten post 05.10.2022 - 00:44

  • 0

#2

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mógłbyś streścić te zasady technologii kontroli mózgu? Trochę to długawe, druga sprawa czy wiesz cokolwiek o Chip Chan?





#3

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wariactwo, w sensie tych Chińczyków.

Prawdą jest natomiast problem, który Ci dokucza. Idź do lekarza. Dlaczego?

Poczytaj tutaj ---> Głosy w głowie to objaw nie tylko schizofrenii. Połowa chorych ma nerwicę?

 https://zdrowie.radi...rych-ma-nerwice





#4

ppp.
  • Postów: 770
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

100% prawda. Nie przejmuj się..


  • 0

#5

kubinnn.
  • Postów: 59
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Co rozumiesz przez to, że wizyta u psychiatry niewiele pomogła? Mógłbyś przybliżyć jego reakcję, diagnozę, zalecenia?


  • 1

#6

Simson.
  • Postów: 172
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,

Nic nie wiem o chip chan,ale kontrola mózgu nie wymaga wszczepiania czipa - wszystko jest opisane w artykule.

Psychiatra dal mi tylko jakieś leki przy czym niewiele to dało.....

Aha Schizofrenia została wykluczona przez lekarza.

NIe spodziewałem się ze mi ktoś uwierzy ale wiedzcie  ze takie rzeczy dzieją się i ja jestem jedna z ich ofiar


  • 0

#7

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 Up@

 

 

 

Aha Schizofrenia została wykluczona przez lekarza.

 

 Przez jakiego lekarza? Pediatrę, czy może stomatologa. Skoro psychiatra dał Ci jakieś leki, to musiał postawić diagnozę. Jak ona brzmiała? Pewnie nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale Schizofrenię nie jest łatwo zdiagnozować. A wykluczenie jej, po tym jak powiedziałeś że słyszysz głosy, to absurd. Jeżeli chcesz trolować to się lepiej przygotuj przynajmniej w podstawowych kwestiach. 

 

 

NIe spodziewałem się ze mi ktoś uwierzy

Nikt ci nie uwierzy, jeżeli kłamiesz w co do prostych rzeczy o czym napisałem powyżej. Setki trolli na tym forum uskuteczniało swoje zmyślone historie, i każdy z nich pisał że nie spodziewał się, że mu ktoś uwierzy. Postaraj się bardziej. 


  • 0



#8

ppp.
  • Postów: 770
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

@Up

Potwierdzam po raz kolejny, że Simson pisze prawdę więc atakowanie go nie jest dobrą odpowiedzią. Niestety nie jestem w stanie dodać nic sensownego, by wytłumaczyć to co go spotkało, jedynie mogę uspokoić że w takich przypadkach nie chodzi o kradzież (np. hasła).

 

Oczywiście nie należy nikogo obrażać, bo nie masz pojęcia z kim konwersujesz. Zawsze możesz zadawać pytania podczas tej rozmowy, jeśli to ci w czymś pomoże.


Użytkownik ppp edytował ten post 08.10.2022 - 09:17

  • 0

#9

Simson.
  • Postów: 172
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak przez lekarza to chyba wiadome ze przez pychiatre,chyba nieciezko sie domyslic????


  • 0

#10

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@ ppp

 

Potwierdzam po raz kolejny, że Simson pisze prawdę więc atakowanie go nie jest dobrą odpowiedzią.

 A na jakiej podstawie twierdzisz, że Simson mówi prawdę? Bo chyba nie opierasz tego na swoim autorytecie.

 

@Simson

 

Jak przez lekarza to chyba wiadome ze przez pychiatre,chyba nieciezko sie domyslic

 

 W takim razie jaką diagnozę postawił psychiatra, który:

 

 

dal mi tylko jakieś leki przy czym niewiele to dało.....

 

 Skoro dał Ci jakieś leki to musiał postawić diagnozę. 

 

 

 Co do schizofrenii. poniżej podaję tak zwane "objawy właściwe". 

 

 

 

Schizofrenię charakteryzuje występowanie objawów pozytywnych i negatywnych. Do pierwszej grupy objawów, zaliczamy objawy wytwórcze jak urojenia i omamy. Urojenia to fałszywe, chorobowe przekonania, odczuwane niezwykle silnie jako rzeczywistość, „niepodatne na rzeczowe  kontrargumenty”. Pacjent doświadcza czego, co tak naprawdę nie istnieje i się „nie dzieje”. Bywają to urojenia ksobne (pacjent myśli, że jest obmawiany i obserwowany przez innych), prześladowcze (przekonanie o tym, że jest się np. śledzonym i podsłuchiwanym przez kogoś; pacjent uważa też, że ktoś może wyrządzić mu krzywdę, wyśmiewa), urojenia odsłonięcia myśli (chory uważa, że jego myśli są znane innym; „ugłośnione”) oraz oddziaływania, zwane też urojeniami wpływu (przekonanie o tym, że wszystko co dotyczy pacjenta ulega wpływowi innych osób, a nawet przedmiotów) [2].

Omamy zwane też halucynacjami to „spostrzeżenia nieistniejących w rzeczywistości przedmiotów [...], którym towarzyszy poczucie, że spostrzegany przedmiot rzeczywiście istnieje w odpowiadającej danemu zmysłowi przestrzeni”. Omamy zwykle dotyczą zmysłu słuchu (pacjent słyszy różne odgłosy lub głosy, które coś mu nakazują, komentują zachowanie lub wyszydzają go). Towarzyszy im tzw. lęk psychotyczny. Pacjent może też „słyszeć” głosy wewnętrzne, pochodzące z wnętrza jego ciała np. z głowy. Chory uważa, że może z nimi rozmawiać. Są to pseudohalucynacje.
Oprócz urojeń i omamów do objawów pozytywnych zalicza się jeszcze „zaburzenia formy myślenia, pobudzenie, nastawienia wielkościowe i prześladowcze, podejrzliwość oraz wrogość” dające się zinterpretować jako dziwaczne zachowanie. Objawy mogą wystąpić nagle lub pojawiają się stopniowo [2].

http://neuropsycholo...y-i-diagnostyka

 

Tak naprawdę schizofrenia ma bardzo szeroki spektrum objawów. A Ty piszesz, że powiedziałeś lekarzowi, iż słyszysz głosy w swojej głowie, a on wykluczył schizofrenię. To właśnie dla tego, pytałem jaki lekarz wykluczył u Ciebie schizofrenię. Bo na pewno nie był to psychiatra. Albo nie piszesz prawdy.


Użytkownik Panjuzek edytował ten post 08.10.2022 - 08:56

  • 0



#11

ppp.
  • Postów: 770
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

@Up

Sugerujesz, że jeśli ktoś czuje się kotem to jest zdrowy psychicznie, a Simson jest albo chory albo jego lekarz to nie psychiatra.

 

Zakładam, że nigdy nie miałeś kontaktu z ludźmi chorymi.
Dzięki nowoczesnej technologii taka choroba jest widoczna, a diagnozy nie stawia się tylko na podstawie symptomów.

 

Podważanie diagnozy lekarza jest bardzo nieodpowiedzialne.


Użytkownik ppp edytował ten post 08.10.2022 - 14:23

  • 0

#12

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@up

 

Sugerujesz, że jeśli ktoś czuje się kotem to jest zdrowy psychicznie, 

 Że co proszę? Dziwnymi meandrami krążą twoje myśli. Nic takiego nie sugeruję. 

 

 

 

Zakładam, że nigdy nie miałeś kontaktu z ludźmi chorymi.

 

 To mylnie zakładasz. Mój kuzyn cierpi na schizofrenię hebefreniczną . Ma z tego powodu grupę inwalidzką. Wiem jak wyglądają nawroty choroby, gdy z jakiegoś powodu, przestaje brać leki.  I wiem również że ta choroba ma różne oblicza. I o ile precyzyjne zdiagnozowanie wymaga szeregu badań i wywiadów, to wykluczenie schizofrenii, u osoby która twierdzi, że słyszy głosy w głowie, to jakiś absurd. 

 

 

 

Dzięki nowoczesnej technologii taka choroba jest widoczna, a diagnozy nie stawia się tylko na podstawie symptomów.

 A konkretnie? Jakie badania masz na myśli? Krew, mocz? Może rezonans? Nie masz zielonego pojęcia, w temacie diagnozowaniu chorób psychicznych. W poprzednim poście wstawiłem linka do strony która opisuje różne aspekty tej choroby. Poczytaj zanim znowu, palniesz coś głupiego. 

 

 

http://neuropsycholo...y-i-diagnostyka

 

 

Podważanie diagnozy lekarza jest bardzo nieodpowiedzialne.

 Nie podważam diagnozy lekarza. Twierdzę jedynie że kolega @Simson, powołał się na badanie psychiatryczne, aby uwiarygodnić swoją historyjkę. I tyle. 


Użytkownik Panjuzek edytował ten post 08.10.2022 - 15:07

  • 0



#13

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dzięki nowoczesnej technologii taka choroba jest widoczna, a diagnozy nie stawia się tylko na podstawie symptomów.

To powiedz, na podstawie czego? Wróżenia z fusów? 

Symptomy są widoczne i niewidoczne. Widoczne, to takie, które może lekarz zobaczyć naocznie, te drugie, czyli niewidoczne, są zdobywane przez lekarza w wyniku wywiadu z pacjentem i/lub środowiskiem/członkiem rodziny. 

Głosów w głowie pacjenta nie widać na prześwietleniu RTG, ani na zdjęciach tomograficznych. 





#14

ppp.
  • Postów: 770
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Schizofrenia jest przewlekłym zaburzeniem psychicznym. Wpływa na sposób, w jaki dana osoba zachowuje się, myśli, czuje i jak postępuje w swoich relacjach społecznych.

Objawy pojawiają się po raz pierwszy w okresie dojrzewania lub tuż po ukończeniu 20 roku życia. Naukowcy uważają teraz, że pierwsze objawy choroby pojawiają się jeszcze wcześniej i są widoczne na zdjęciach mózgu.

Rzeczywiście, ostatnie badania są w stanie wskazać różnice między mózgiem osób chorych na schizofrenię a mózgiem osób neurotypowych, czyli bez tego zaburzenia. Badania jednak trwają.

 

https://www.healthli...vs-normal-brain

 

 

Innymi słowy, schizofrenia jest chorobą przewlekłą (nie pojawia się nagle) i wiąże się z widocznymi zmianami w mózgu pacjenta.


Użytkownik ppp edytował ten post 09.10.2022 - 14:18

  • 0

#15

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie da się kontrolować czegoś, co nie istnieje.


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych