Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co sie stało z forum


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#1

Michalluss.
  • Postów: 46
  • Tematów: 3
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

witam wszystkich, 

 

wszedłem na forum po kilku latach i zastałem dość smutny widok, brak nowych tematów, brak postów w ciągu ostatnich 24h.

 

czy wiecie co się stało?

 

dlaczego tak interesująca tematyka jak paranormalne na przestrzeni 10 lat praktycznie całkowicie straciła zainteresowanie ludzi?

a może pojawiło się jakieś alternatywne miejsce o którym nie wiem? zatęskniłem za tematyką z czasów moich początków na forum (lata 2010) ale widzę, że te czasy chyba nie wrócą... 



#2

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2569
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Media społecznościowe a szczególnie grupy facebookowe przejęły użytkowników forów. 90% forów na których byłem zarejestrowany wymarło, paranormalne.pl i tak jeszcze jakoś się trzyma.


Użytkownik StatystycznyPolak edytował ten post 17.08.2022 - 08:05




#3

Michalluss.
  • Postów: 46
  • Tematów: 3
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ale tam jest po prostu lista przewijana w dół.... nie ma takiej wygody jak na forum gdzie wszysko jest  ładnie poukładanie i uporządkowane.

 

naprawdę tak prymitywne miejsca sprawiły ze akurat paranormalne.pl straciło aktywność?

 

nie rozumiem jak w tego typu tematyce można przerzucić się na disckordy czy inne fejsbuki... gdzie coś raz napisane znika w czeluści po jednym dniu



#4

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2569
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Takie czasy nastały i wygoda. Na fb wszystko jest pod ręką na jednej stronie. Za czasów forów miałeś oddzielne forum do motoryzacji, sportu czy zjawisk paranormalnych. Kiedyś dużo udzielałem się na forum Mitsumaniaki.pl(Mitsubishi) Dziennie po 20 nowych tematów ludzie zakładali a z ciekawości teraz się zalogowałem to ostatni nowy temat napisano 2 miesiące temu...





#5

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zakładajcie tematy, dyskutujcie to forum będzie się trzymać, proste.





#6

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Siemanko !
Z racji, że widzę, że jest tu dużo ciekawych osóbek i jeszcze ciekawszych tematów, postanowiłem założyć serwer discord, żeby można było się wymieniać nie tylko ciekawostkami, ale również po prostu pogadać i spędzić miło czas!

Dopiero zaczynam, więc liczę, że znajdą się dobre duszyczki, które pomogą rozkręcić trochę to miejsce

 

kasacja.gif

 

ostrzezenie.gif

 

Taki stary wyjadacz forum nie pamięta, że reklama jest zabroniona? Trochę wstyd panie ;)

TheToxic



#7

Rozgwiazda.
  • Postów: 251
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dorzucę swoją cegiełkę. Na forum bywało raz lepiej raz gorzej. Wiele razy tu wracałem i odchodziłem ze względu na toksyczną atmosferę, ale sentyment do ciekawych tematów, rozważań i rozmów pozostał. Nie wiem czy się zawiodłem czy nie, ale fakt; brakuje mi tematów które wzbudzały wyobraźnie mimo mojego podeszłego wieku ;)

Mam nadzieję, że kiedyś wrócą te dobre czasy!

 

Pozdrawiam 





#8

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

... mimo mojego podeszłego wieku ;)

 

Jak chciałem założyć "Klub Tetryka" to nikt o swoim wieku nie chciał rozmawiać.





#9

Rozgwiazda.
  • Postów: 251
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

... mimo mojego podeszłego wieku ;)

 

Jak chciałem założyć "Klub Tetryka" to nikt o swoim wieku nie chciał rozmawiać.

 

Musiałem chyba (ze względu na swój podeszły wiek) przegapić temat. Najlepiej to pojechać w głębokie Bieszczady, odpalić ognisko, wypić piwko, połazić po lesie w nocy i popatrzeć co na niebie lata. Tematy paranormalne byłyby przewodnią częścią wyprawy. Jak ktoś jest z Podkarpackiego to zapraszam tutaj lub na wiadomość prywatną. Znam całkiem sporo ciekawych miejsc bez ludzi i z dala od zgiełku ;).





#10

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeszcze kilka lat do emerytury mi zostało, a dopiero wtedy rozpocznę włóczęgę po Bieszczadach. Ostatni raz byłem tam w połowie lat 80' w ramach harcerskiej akcji Bieszczady'40 w okolicach Beniowej. W poprzednich latach zaliczyłem nawet Czysty Wierch i Wierszek. Nasza stanica była też w okolicach Rozsypańca. Co roku gdzie indziej, Bieszczady surowe jak syberyjska Tajga, a do najbliższej wioski ze sklepem 30 kilometrów.

Ehh... 





#11

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

wszedłem na forum po kilku latach i zastałem dość smutny widok, brak nowych tematów, brak postów w ciągu ostatnich 24h.

 

czy wiecie co się stało?

Samowolka moderatorów i wieczna ich bezkarność w oczach głównego admina. Zrobili sobie z forum swój prywatny folwark i efekt mamy taki, że zostali tu praktycznie sami. :)





#12

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale to forum jest prywatne właśnie, a moderatorzy wykonują zalecenia admina oparte o regulamin forum. Czegoś nie rozumiesz? Może trudności sprawia Ci definicja słowa "regulamin" oraz jego zawartość?





#13

Andy-1970.
  • Postów: 345
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

 

wszedłem na forum po kilku latach i zastałem dość smutny widok, brak nowych tematów, brak postów w ciągu ostatnich 24h.

 

czy wiecie co się stało?

Samowolka moderatorów i wieczna ich bezkarność w oczach głównego admina. Zrobili sobie z forum swój prywatny folwark i efekt mamy taki, że zostali tu praktycznie sami. :)

 

Dokładnie.



#14

ppp.
  • Postów: 769
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Forum pozostaje gdzieś na przedmieściach w starym domu zbudowanym jeszcze w czasach http, nadaje się chyba do muzeum. Ale w centrum tego miasta gdzie wszystko jest nowoczesne przywitają cię cyborgi, boty, paracownicy korpo i reszta sprzedającą wdzięki.


Użytkownik ppp edytował ten post 27.09.2022 - 06:53


#15

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

 

wszedłem na forum po kilku latach i zastałem dość smutny widok, brak nowych tematów, brak postów w ciągu ostatnich 24h.

 

czy wiecie co się stało?

Samowolka moderatorów i wieczna ich bezkarność w oczach głównego admina. Zrobili sobie z forum swój prywatny folwark i efekt mamy taki, że zostali tu praktycznie sami. :)

 

Dokładnie.

 

Ale co dokładnie? Uważasz, że regulamin jest utrudnianiem życia userom? Że admin - właściciel forum nie ma prawa na własnym forum administrować? Teraz napisz, co "dokładnie"?






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych