Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co się dzieje na cmentarzu w Edynburgu?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#16

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Utarło się, że duchy krążą wokół miejsca śmierci/pochówku. Na ile jest to zgodne z prawdą? nie wiadomo. Jedno jest pewne, one istnieją, tylko nie każdy jest w stanie odczuć ich obecność/zobaczyć/uwierzyć :P
  • 0



#17

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A ty Traper masz taką zdolność ?? Ja nie zawsze, ale często potrafie poczuć czyjąś obecność. Mystique ma rację. Nie warto próbować, bo potem nie da rady, żeby z tym skończyć, to tak samo jak w Matrixie, weźmiesz pigułkę to nie ma odwrotu. A to wcale nie jest przyjemne, no może oprócz tego, że doznajesz czegoś nowego.
  • 0



#18

Destro.
  • Postów: 35
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z chęcią bym odwiedził ten cmentarz z samej ciekawości... chciałbym sie przekonać czy naprawde istnieją duchy i demony////
  • 0

#19

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dobra, od teraz, jak ktoś napisze w stylu jak Destro i inni, ze chcielibyście odwiedzić ten cmentarz, to dostaniecie ostrzeżenia, a potem warna. Po co zaśmiecać bezsensu temat, skoro nie macie nic ciekawszego do powiedzenia ???
  • 0



#20

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ogolnie w internecie mało jest o Tym cmentarzu ... w sumie to "nie ma niczego" ale z tego co wyczytalem to sa tam nawet polskie groby :) cmentarz zdaje sie emanowac energia nie koniecznie dobrą :)
Jarecki Masz moze wiecej fotografii ze "smugami" ?
  • 0

#21

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

U mnie w okolicy jest bardzo stary Cmentarz Żydowski. Ponoć kiedyś się tam ciekawe rzeczy działy. Tak myślę o odwiedzeniu go z aparatem. Może uda mi się uzyskać tak ciekawe zdjęcia jak z Cmentarza w Edynburgu :)
  • 0

#22

Heiser.
  • Postów: 260
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może i są tam jakieś siły nadprzyrodzone, ale uważam także, że autosugestia robi swoje ;)
  • 0

#23

Raziel.
  • Postów: 405
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

U mnie w okolicy jest bardzo stary Cmentarz Żydowski. Ponoć kiedyś się tam ciekawe rzeczy działy. Tak myślę o odwiedzeniu go z aparatem. Może uda mi się uzyskać tak ciekawe zdjęcia jak z Cmentarza w Edynburgu smile1.gif



errah!!!

Odpuśc sobie nic tam niema już byłem, aczkolwiek klimatyke ma kapową shizowaliśmy się jak niewiem ale nic nadzwyczajnego się niedziało, ale to dobrze bo i tak aparatu niemieliśmy :lol :
  • 0

#24

cleric.
  • Postów: 57
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tajemniczy poltergeist, to nic innego jak obłok substancji chemicznych.

Poltergeist jest skumulowaną chmurą feromonów, która jest tak silna, że może wpływać na ludzi. Ma ona rodzaj samoświadomości. Poltergeist próbuje cię przestraszyć, bo jeżeli się przestraszysz, wydzielisz więcej feromonów, a on zyska na sile

wg tej teorii poltergeist który przesuwa przedmioty jest chmurą feromonków, która mysli bo chce nas przestraszyc?? nie no prosze..

"Nie warto próbować, bo potem nie da rady, żeby z tym skończyć, to tak samo jak w Matrixie, weźmiesz pigułkę to nie ma odwrotu."
jezeli masz zdolnosc przyciagania duchow to nie masz wplywu na to czy cos bedzie ci pozwalalo spac czy nie
  • 0

#25

Raziel.
  • Postów: 405
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

cleric!! a ty co spec od duchów?? :lol :
  • 0

#26

cleric.
  • Postów: 57
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Raziel, nie trzeba byc specem zeby wiedziec pewne rzeczy O_o
  • 0

#27

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Raziel zastanawiam się, czy to nie miało być obraźliwe...

Mi sie wydaje, że to z cmentarzami to lipa. Nigdy nic nie czułem jak byłem na cmentarzu, niczyjej obecności. Musze się przejść w nocy i sprawdzić dokładniej.

W miarę jak się otwieramy na duchowość i "inny świat" tym bardziej przyciągamy te byty, wtedy najlepszym sposobem jest ćwiczyć jakieś formy ochrony, albo mieć przy sobie coś, co odstrasza je.
  • 0



#28

cleric.
  • Postów: 57
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wtedy najlepszym sposobem jest ćwiczyć jakieś formy ochrony, albo mieć przy sobie coś, co odstrasza je.

co nie zmienia faktu iż nadal będą przychodzić :]

Nigdy nic nie czułem jak byłem na cmentarzu

bo z reguły nic tam sie nie dzieje chyba ze to zdewastowany lub zapomniany cmentarz
  • 0

#29

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

co nie zmienia faktu iż nadal będą przychodzić


No racja, będą przychodzić, ale przynajmniej będzie jak się przed nimi bronić i widząc, że nic nie mogą zrobić po prostu odejdą. Tak było w moim przypadku, bo jak na razie od dawna nic mi się nie zdarzyło paranormalnego.
  • 0



#30

cleric.
  • Postów: 57
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak było w moim przypadku

a w jaki sposob sie bronisz?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych