Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomocy - coś nawiedza moje kumpele,sa przerazone! O co chodzi?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
73 odpowiedzi w tym temacie

#16

•Barcelona•.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Racja, na bank to nie bedzie spotkanie godne zapamiętania. Acha jeszcze czytałem tu na forum o facecie co go wampir atakował. Może Twoje koleżanki też powinny podejść do sprawy od tej strony i zapisac się na joge. Może pokonają ducha swoją energią wewnętrzną

P.S. Pozdro dla koleżanek, będzie dobrze
  • 0

#17

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

+Wiesio_PL , Karakan to Sie chyba zaduzo naczytał ... albo ma bujną wyobraźnie :P przynajmniej ja tak wywnioskowałem
a w tym wypadku to jedynie rada jakiejś osoby znajacej sie na tym ... egzorcysty np. i z tm nie należy czekać :)
  • 0

#18

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja bym spróbował wyciszyć się, pomedytować i spróbować skontaktować z tym bytem. Następnie dowiedzieć czego chce i wyperswadować mu odwiedziny :)
  • 0

#19

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Na początek zaopatrz się w jakiś pentagram, czy jakiś talizman obronny. Nawet se narysuj na ręce pentagram.
  • 0



#20

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Podobno pomaga sól. Jeżeli rozsypać ją w pomieszczeniu, na czterech stronach świata, to odstrasza byty astralne.

No i może woda święcona coś pomoże.
  • 0



#21

Mystiqe.
  • Postów: 140
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Najlepszym sposobem na byty astralne jest brak strachu i pewnosc siebie wg. mnie... I koncetracja, ktora mozna wycwiczyc wraz z medytacja. Jak jakis byt astralny Cie "zaczepia", skup sie na czyms zupelnie innym np. na swojej dziewczynie/chlopaku, o tym jaki dzis byl fajny dzien. Musi pomoc. Trzeba sobie wycwiczyc taki nawyk, ze bezwgledu na okolicznosci i to co sie dzieje skupiasz sie na jednej czynnosci tzn. moze cos z Ciebie nawet sciagac koldre, czujesz to: ale skup sie na czyms innym. Duch zobaczy, ze sie go nie boisz, ze jestes kims silnym i odejdzie, albo sie zirytuje i bedzie bardziej natarczywy... Wtedy trzeba pokazac zlosc i niezadowolenie, nigdy strach. Traktujcie to jak cos nautralnego, co wystepuje wszedzie, a strach powinien stopniowo znikac. Kazdy z nas chodz raz w zyciu spotka sie z czyms takim i trzeba byc przygotowanym, by sie bronic.
PS: Barcelona ja nie mocze sie w nocy, ale mysle ze Ty masz z tym jakis problem, ale forum to chyba nie jest dobry sposob by sie pozbywac kompleksow nie uwazasz?
  • 0

#22

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja sądzę, że pomysł z pentagramem chyba najwięcej pomoże. Chyba też się zaopatrze w coś takiego. Tylko żeby pentagram zadziałał jest jeden, bardzo ważny szczegół. Musi być on taki :
Dołączona grafika

a nie taki

Dołączona grafika
Bo to znak szatana.
  • 0

#23

•Barcelona•.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

PS: Barcelona ja nie mocze sie w nocy, ale mysle ze Ty masz z tym jakis problem, ale forum to chyba nie jest dobry sposob by sie pozbywac kompleksow nie uwazasz?


Po pierwsze Mystiqe to pisałem bez urazy

Po drugie jak mam kompleksy to zostawiam je dla siebie i nie pisze o nich na forum

Po trzecie forum nie jest miejscem na jakieś potyczki słowne a szczególnie w tym temacie gdzie dziewczyny potrzebuja pomocy

Po czwarte to pierwszy podam reke i powiem przepraszam bo raczej ja głupoty powypisywałem, ale uwierz mi ze mam takie odchyły

SORKA MYSTIQE

Po piate to sorki ze przerywam ten temat takimi postami

Po ostatnie to pozdro :P
  • 0

#24

Kori.
  • Postów: 217
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

errah, powinien być jeszcze otoczony okręgiem, wtedy symbolizuje człowieka w ochronnym kole.
  • 0

#25

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Taki był na wikipedii :) Ja za bardzo nie znam się na demonach itd. Zamierzam się douczyć, np. dzisiaj :) ( TVN 22:35 - "Nie z tego świata" )
  • 0

#26

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zawsze mogą się pomodlic. Podobno to pomaga, choć ja nie wiem. Uczyłem się wielu modlitw i jakoś nigdy z nich nie korzystałem. Zawsze robiłem coś innego ;) .
  • 0



#27

•Barcelona•.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Więc podziel się z nami swoimi metodami odpędzania duchów
  • 0

#28

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

1. Chociażby próby walczenia z nim i stawiania mu oporu.
2. Tworzenie wokół siebie tarczy energetycznej
3. Racytowanie mantry gyatri
4. Prośba do opiekuna o pomoc
5. Po prostu powiedzenie mu, żeby sp******ał

Wszystkie sposoby działają, przynajmniej w moim wypadku.
  • 0



#29

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A nikt nie wzial pod uwage, ze temat moze byc zwykla prowokacja ? szczegolnie ten stosunek mnie zastanawia :hmm:
  • 0

#30

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Osobiście w takich sytuacjach korzystam z tworzenia tarczy, i to polecam po uprzednim treningu, ale zapewne są prostrze metody he he...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych